"Haagse bronnen benadrukken dat er nog definitieve besluiten moeten worden genomen, maar het kabinet denkt erover het coronatoegangsbewijs af te schaffen, net als de regel om anderhalve meter afstand te houden." Yes. Finally! Nu doorzetten en zo snel mogelijk kappen met die pas!
Dat is ook zo. Ik hoop dat die #%} pas er gewoon uitgeflikkerd wordt. Kunnen mijn kinderen ook eens fatsoenlijk op pad en zelf ben ik er ook beu van.
j Ja hoop het ook! Maar vind die 1,5 meter eraf toch ook wel fijn. Wat heb ik er toch een hekel aan als je niet spontaan wat kan doen, want je moet reserveren. Dat je gewoon op de dag zelf kan bedenken wat je kan doen, ipv dat alles al volgeboekt is.
Dat zou fijn zijn! Hopelijk wordt het Europees ook gecoördineerd en wat soepeler want nu is het een ratjetoe met elk land dat zijn eigen regels maakt.
Ik vind die 1.5 meter in sommige gevallen best prettig, dat mensen niet te dicht in je personal space komen hahaha. Maar zonder dollen. Zou heel fijn als alles er af gaat qua maatregelen en IEDEREEN gewoon weer spontaan uit eten kan. En de liefhebbers op elkaar gepropt in een drukke kroeg enzo.
Omg gaan de maatregelen er nu in heel veel landen af? Maar hoe moet het nu met de great reset? Met Swab? Met het WEF??
Zou heerlijk zijn als de pas weg is en we mensen in onze lunchroom gewoon kunnen ontvangen zonder controle. Mondkapjes zouden ook ideaal zijn als die weg gaat. Wat heb ik een hekel aan die dingen
Pfoeh gelukkig maar. Hebben alle gevaccineerden ook nog steeds een sterfdatum? Want dan weet ik een beetje waar ik aan toe ben.
Ik heb wel eens aan appje gekregen van een 'wappie' vriend hoe je je vaccin ongedaan kan maken. Iets met allemaal scheikundige stoffen mixen. Mocht je geinteresseerd zijn dan kan ik het wel voor je opzoeken.
Sure. Moeten ‘ze’ iets nieuws verzinnen voor het sociale kredietsysteem als iedereen straks die app van zn telefoon flikkert. Ben wel benieuwd hoe we dan richting Chinese dictatuur gaan….
Jeetje wat kinderachtig zeg jullie reacties. Ja er zijn er hier een aantal niet gevaccineerd maar de 'wappies' waar jullie het over hebben door te zeggen: 'Wanneer is nu mijn sterfdatum?' en 'Wanneer komt nu de great reset?' die schrijven hier volgens mij helemaal niet mee. Sorry maar in mijn ogen ben je dan net zo raar bezig en kom je totaal niet volwassen over...
Pffff niet zo zuur joh. Of voel je je aangesproken? Er zijn er genoeg hoor die het overal en nergens beweren. Vooral het idee dat er maar iets ‘groters’ achter zit. Het einde is in zicht zoals het nu lijkt. Wees blij, weg met die klote QR code om uit eten te kunnen of naar zwemles te kunnen kijken.
Met alle respect, maar reacties van sommige leden in het ‘niet vaccineren’ topic waren ook ronduit kinderachtig en minachtend.
Nee ik voel me totaal niet aangesproken, verre van. Het einde is is idd in zicht maar ik lees hier ook niet dat iemand daar niet blij mee is? Dus jullie respectloze reacties vind ik niet ok. Altijd maar citeren naar wappies terwijl iedereen die hier meeschrijft zich volgens mij keurig aan de regels houdt en niet denkt dat corona niet bestaat. En nee niet iedereen is gevaccineerd maar gelukkig is dat hier ook niet verplicht geworden.