Start IVF/ICSI jan/feb/maart 2022

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Delacour, 18 nov 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Debjuh2907

    4 jan 2022
    65
    203
    33
    Vrouw
    Nee corona maakt niks uit. Heb er ook niet veel last van. Die buikpijn is erger. Als mijn bloedwaardes goed waren mag ik morgen naar huis. Het is paar weken geduld hebben, doorbijten en dan hopelijk dat beetje bij beetje verbetering voelbaar wordt.
    Ik weet dat je niet op internet moet lezen maar daar hebben dames er gemiddeld 2 maanden last van :cry: dus misschien moet ik daar maar vanuit gaan, dat het mee valt als het niet zo is.
     
    xTamx, Jazz83 en Muldes vinden dit leuk.
  2. Fruity90

    Fruity90 Fanatiek lid

    16 jan 2022
    2.891
    4.163
    113
    Vrouw
    @Debjuh2907 inderdaad maar uitgaan van het ergste , dan kan het alleen maar meevallen .

    @Jazz83 veel plezier morgen :). Vraag of ze meteen een echo maken :D.
     
    Debjuh2907, Jazz83 en Muldes vinden dit leuk.
  3. Azric

    Azric Bekend lid

    2 feb 2022
    506
    971
    93
    Vrouw
    Goedemorgen dames,

    Eerst maar met @Debjuh2907 beginnen. Nogmaals beterschap! Blijkbaar kunnen hele mooie dingen ook met veel gedoe gepaard gaan ;). Probeer te ontspannen ik denk dat dat je herstel maar ook zwangerschap alleen maar kan bevorderen.

    @Jazz83 vandaag alweer de terugplaatsing. Dan is het wachten geblazen. Maar gelukkig geen prikken meer:eek:. Geniet, denk dat vandaag wel een kroontje is op de afgelopen weken. En verder hoop ik dat er nog vele embryo's zijn die (hoop ik) nu niet nodig zullen zijn:).

    @neelatje heel fijn dat je door kan. Maar ook fijn dat ze wel iets anders gaan doen om de uitkomst toch wat te verbeteren. Geeft vertrouwen!!

    @cvdv87 ze zeggen: "Geduld is een schone zaak." Ik snap dat het voor jou niet snel genoeg kan beginnen. Ik weet niet of je aan het werk bent , maar ik merk dat het werken mij in dit proces heel goed doet. Ik werk full time en als ik aan het werk ben dan denk ik er helemaal niet aan. Ik hoop voor je dat het snel zover is!!!:thumup:

    @Fruity90 jouw testdatum is er bijna, spannend!! Hoop dat we jou dan snel in het rijtje onder Zwanger kunnen plaatsen!:D

    @Coco17 en @Natascha33 jullie zitten nog even in de wachtdagen. Ik hoop eerlijk waar dat het positief afgesloten mag worden en jullie wens in vervulling gaat.


    Ik vertrek zo voor de tweede FM. Voel mij een beetje gelaten, we zien wel wat zij zien op de echo. Voel wel wat meer in de onderbuik maar ik kan niet zeggen dat het erg vervelend of oncomfortabel is. Ik de koelkast heb ik nog 1 spuit Decapeptyl en de Ovitrelle, fijn om die stapel kleiner te zien worden.

    Ik hou jullie op de hoogte!

    Fijne dag allemaal!
     
    Sass25, Debjuh2907, cvdv87 en 4 anderen vinden dit leuk.
  4. neelatje

    neelatje Bekend lid

    24 jul 2017
    701
    677
    93
    Vrouw
    Succes met de meting!
     
    Muldes vindt dit leuk.
  5. Fruity90

    Fruity90 Fanatiek lid

    16 jan 2022
    2.891
    4.163
    113
    Vrouw
    @Azric succes vandaag! Hopelijk voor jou ook een goede meting vandaag! Fijn he, dat er op een gegeven moment weer eten in de koelkast past :roflmao:.

    Ik ben inmiddels de hoop even helemaal kwijt :cry:. Mijn borsten zijn weer de zielige bobbels die het waren, doen ook bijna geen pijn meer. Ik ben alleen maar moe (vanaf 16:00 gaat het lampje uit) en nu ook enorm huilerig. Mijn vrouw zegt dat het niets hoeft te betekenen en dat mijn lichaam misschien went aan de progesteron maar ik weet niet. Had gehoopt dat het vandaag lekker weer zou zijn zodat ik even op pad kon gaan ter afleiding maar tot nu toe is het weer net als ik (vandaag een zielig hoopje ellende:()
     
    Jazz83 vindt dit leuk.
  6. Natascha33

    Natascha33 Actief lid

    20 aug 2020
    426
    623
    93
    Vrouw
    Veel geluk met de terugplaatsing @Jazz83 ! Op naar een plakker ♥️

    Aah @Fruity90 ik voel je! Ik heb na de terugplaatsing echt 0,0 klachten gehad, geen krampjes, geen slijmvorming, geen gevoelige borsten. Echt niets ben de hoop ook al weer aan het verliezen. Vandaag ook een test gedaan en is natuurlijk veeeeeeel te vroeg dus ook hartstikke nega maar helpt toch ook niet om van die onzekerheid af te komen helaas..
     
    Sass25, Fruity90 en Jazz83 vinden dit leuk.
  7. Delacour

    Delacour Bekend lid

    25 nov 2019
    989
    1.263
    93
    Vrouw
    Succes vandaag @Jazz83 en @neelatje


    @Fruity90 laat je niet ontmoedigen omdat je je vandaag anders voelt dan daarvoor. Ik heb zelf ook 2x progesteron gebruikt en het viel me op dat bij beide keren er een week last van had en daarna eigenlijk niet meer. Ik duim voor je dat je overmorgen positief test!
     
    Muldes, Fruity90 en Jazz83 vinden dit leuk.
  8. Muldes

    Muldes Actief lid

    23 jan 2022
    374
    598
    93
    Vrouw
    Succes met de FM <3
     
  9. Muldes

    Muldes Actief lid

    23 jan 2022
    374
    598
    93
    Vrouw
    Ahh Fruity, wat naar dat je je zo voelt, maar het hoeft zeker niks te betekenen. Misschien iets gaan doen waar je normaal niet aan toe komt of iets waar je blij van wordt. Hopelijk kun je zo de positiviteit weer wat terug vinden <3
     
  10. Muldes

    Muldes Actief lid

    23 jan 2022
    374
    598
    93
    Vrouw
    @Jazz83, veel geluk vandaag met de TP <3
     
    Jazz83 vindt dit leuk.
  11. Muldes

    Muldes Actief lid

    23 jan 2022
    374
    598
    93
    Vrouw
    Wat fijn dat de artsen optimistisch zijn, kan me voorstellen dat je dan zelf ook sneller je gevoel kan draaien!! Probeer het geduld om te zetten in ontspanning om daarna weer met volle energie in maart verder te kunnen <3
     
    neelatje vindt dit leuk.
  12. xTamx

    xTamx Fanatiek lid

    12 dec 2020
    1.137
    1.343
    113
    Vrouw
    @Jazz83 Succes vandaag:thumup:

    Ja als je van het ergste uitgaat kan het alleen maar meevallen idd.
    Ik hoop echt voor je dat je je snel beter voelt en echt kan gaan genieten:)
     
    Muldes vindt dit leuk.
  13. Fruity90

    Fruity90 Fanatiek lid

    16 jan 2022
    2.891
    4.163
    113
    Vrouw
    Het was al mijn plan om zoiets te doen maar daar had ik wel beter weer voor nodig (moet er een stukje voor fietsen). Gelukkig is het open getrokken dus dat kan zo als nog. Morgen ga ik lunchen met mijn oma, dat is een flink stuk rijden dus dan is mijn dag ook weer gevuld :) .

    @Coco17 Hoe is het bij jou?
     
    Debjuh2907, Sasha777, xTamx en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  14. Muldes

    Muldes Actief lid

    23 jan 2022
    374
    598
    93
    Vrouw
    Fijn, het zonnetje komt door dus lekke afleiding en erop uit
     
    Azric, xTamx en Fruity90 vinden dit leuk.
  15. Azric

    Azric Bekend lid

    2 feb 2022
    506
    971
    93
    Vrouw
    @Fruity90 en @Natascha33 ik zou de hoop niet verliezen! Volgens mij hebben alle vrouwen andere symptomen. Afleiding helpt echt!!

    Ik zou jullie updaten! Waar ze dus dinsdag zeiden "begin is er", tellen ze vandaag rechts 9 en links 7 follikelso_O. Zegt natuurlijk helemaal niets hoeveel er uiteindelijk mee gaan doen. Er zijn een aantal van 16 mm en de rest daaronder tot minimaal 11 mm dacht ik.
    Ik ben blij dat het er geen 2 zijn, want dan zou de poging afgebroken worden:(. Maar ik hoop ook niet dat het meer worden dan dit want wil ook geen overstimulatie syndroom. Heb nog Decapeptyl en Gonal F voor 2 dagen, zondag gaan we voor FM3:rolleyes:.
    Hoop dat we dan zondag te horen krijgen wanneer dan de punctie wordt, of toch nog doorgaan? Ik heb geen idee!

    @Jazz83 succes zo:thumup:
     
    Minetje, cvdv87, Jazz83 en 4 anderen vinden dit leuk.
  16. Muldes

    Muldes Actief lid

    23 jan 2022
    374
    598
    93
    Vrouw
    Wauw wat spannend zeg, en dat klinkt voor nu erg positief!! <3
     
    Azric en Jazz83 vinden dit leuk.
  17. neelatje

    neelatje Bekend lid

    24 jul 2017
    701
    677
    93
    Vrouw
    Precies! Eerst nog lekker paar dagjes weg met de voorjaarsvakantie, batterij opladen en met volle moed in maart beginnen :D
     
    Muldes, Azric en Delacour vinden dit leuk.
  18. Jazz83

    Jazz83 Bekend lid

    15 jan 2022
    935
    1.595
    93
    Vrouw
    Ik voeg me toe op de wachtbank! :p
    Terugplaatsing is goed gegaan. Ik ga het verwelkomen!

    Er zijn 7 embryo’s ontstaan en nu is het afwachten hoeveel dat er goed mee blijven doen. Dat krijgen we over 2 weken per brief te horen.

    Maandag extra controle, maar tot nu toe voel ik mij goed. Meet elke dag mijn temperatuur en gewicht. Gewicht is zelfs weer wat minder aan het worden.

    @Azric mooie vooruitgang zeg! Hopelijk snel de punctie voor je met een mooie opbrengst.
     
    Sass25, Smienaatje, Asil en 9 anderen vinden dit leuk.
  19. Debjuh2907

    4 jan 2022
    65
    203
    33
    Vrouw
    @Fruity90 nog even en dan is die onduidelijk voorbij. Duim zo voor je op een 2e streepje!! Laat je nog niet ontmoedigen. Zijn zoveel verschillende ervaringen.

    @Natascha33 echt killing die wachtweken! Hopelijk kun je je gedachten een beetje verzetten.

    @Azric dankjewel nogmaals! We hopen inderdaad op een goede uitkom. Hopelijk weet jij ook snel je punctie en tp datums. Maar zoals het er nu naar uit ziet gewoon goed voorruitzicht lijkt me toch?

    @Jazz83 yess weer een stap verder. Nu die wachtweken hopelijk ook voorbijvliegend.

    @neelatje heerlijk paar dagen weg. Waar gaat de reis heen?

    @xTamx: tussendoor probeer ik ook wel te genieten alleen is nog lastig. Besef moet nog komen denk ik en als ik dan zo in de groep lees mag ik god op mijn blote knieen bedanken en heb ik van geluk spreken. Ik gun het jullie allen dat we allemaal op het lijstje zwanger staan voor dit jaar. Dat 2022 geluksjaar voor ieder mag zijn.

    Voor alle dames die zitten te wachten om weer te starten, verder te gaan, nieuwe poging. Was er maar een tijdmachine die je wat verder kon zetten.
     
    neelatje, xTamx, Muldes en 3 anderen vinden dit leuk.
  20. Azric

    Azric Bekend lid

    2 feb 2022
    506
    971
    93
    Vrouw
    @Debjuh2907 je zou denken mooie vooruitzicht, maar ik krijg weinig uit die verpleegkundigen die deze echo's doen. Ze zijn steeds heel klinisch bezig zonder al te veel uitspraken. Ik heb vandaag geprobeerd een klein beetje duidelijk te maken dat ik iets meer info zou willen hebben, echter werd dat niet opgepikt.
    Zondag heb ik de meting bij mijn eigen fertiliteitarts, dus ik denk dat het dan misschien anders wordt. Zij is immers de hoofdbehandelaar.

    @Jazz83 ja nu op de wachtbank;). Is zo'n terugplaatsing gevoelig? Ik vond namelijk ooit het plaatsen van een spiraaltje al best gevoelig. Maar ik moet mij daar nog niet mee bezighouden, eerst die punctie overleven:eek:. Ik merk dat ik dat steeds spannender begin te vinden:(.
     
    Debjuh2907, Muldes en Jazz83 vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina