Dankje wel! Ja het blijkt dat men het officieel jongens namen vindt, terwijl ik ze persoonlijk beiden leuker vindt klinken voor meisjes.
Ik vind Bodhi inderdaad meer een hondennaam, en als je hem aan je kind zou geven, dan denk ik eerder aan een jongetje Dus ik zou zeker voor Jip gaan, maar ik vind bovenal dat je dit topic lekker snel moet sluiten en moet gaan voor wat JIJ leuk vindt!
Absoluut Bodhi Philou. Filou leest als filet. En Jip, ik begrijp die hele naam niet. Noé vind ik ook best leuk bij Bodhi.
Ik vind die herhaling van de h júíst heel mooi. Maakt het echt een geheel. Dus ook ik zou voor Bodhi Philou gaan. Maar het is jouw kindje dus het is vooral belangrijk dat jij doet wat goed voelt.
Ik ken Bodhi als jongensnaam! Maar, ik vind hem sowieso veel leuker dan Jip. Team Bodhi dan. ik vind een jongensnaam bij een meisje trouwens nooit z'n ramp. Want er zijn genoeg jongensnamen die bij een meisje ook heel goed kunnen passen.
Ik kies absoluut voor Bodhi Philou! Die dubbele H vind ik niet storend, juist wel mooi. En ik vind Bodhi al een hippe naam dus vind daarom Philou met -ph er mooi bij.
Ik vind Bodhi geschreven erg mooi, maar de uitspraak vind ik erg lastig. Bó-die? Bòd-hie? Maar ondanks dat de uitspraak me niet lukt vind ik Bodhi wel 100x leuker dan Jip. Dus
Kies wat jij zelf leuk vindt, niet wat mensen hier op het forum zeggen, die je in het echt niet eens kent...
Deels eens. Het hele idee van dingen delen op dit soort platformen is juist bedoelt om de meningen, antwoorden of ervaringen van vreemden te horen toch? In dit geval voelt het wel even fijn moet ik zeggen!
Zou onder invloed van hormonen zeker de naam niet meer gaan wijzigen, ik denk dat als de hormonen zijn uitgewerkt je spijt krijgt. En wat ik ervan vind doet er dan niet zo toe. Ik ben team Jip, maar vind het beide echte jongensnamen en kijk ervan op als het een meisje is.
Deels mee eens. Uiteindelijk is het natuurlijk het verstandigst om te kiezen waar je zélf gelukkig van word. Maar zeker als je twijfelt tussen twee namen, of welke vorm van twijfel je dan ook hebt, is het soms wel fijn om de meningen van anderen te horen. Soms neemt dat je twijfel weg en soms krijg je juist nieuwe inzichten.
Ik vind het beide jongensnamen En bodhi ken ik ook als een hondennaam Maar jullie moeten doen waar jullie je goed bij voelen. Waarschijnlijk bodhi gezien je daarvan alles al had besteld lastig die hormonen dan die je weer laten twijfelen Succes met de laatste loodjes!