Hallo allemaal, Woensdag 9 februari zijn mijn vliezen spontaan gebroken en is mijn zoontje geboren met 33 weken. Op dit moment moet hij een paar weekjes in het ziekenhuis blijven. Wie heeft dit ook meegemaakt? Ik vind het zo zielig om te zien, al die kabels en nu ligt hij onder een uv lamp tegen geel zien. Het doet me pijn om hem zo te zien en loop alleen maar te huilen de hele dag omdat ik het zielig vind! Zijn er mensen die dit ook hebben meegemaakt allemaal en positieve verhalen hebben? Ik heb het zeker ff nodig op dit moment! Ik ben zo bang dat hem iets overkomt.
Ik heb hier geen ervaring mee, maar wil je veel steun wensen, is geen gemakkelijke periode! Probeer positief te blijven
Geen ervaring met te vroeg geboren.. wel met een slechte start na de geboorte. Ons zoontje heeft bij elkaar nog 5 weken in het ziekenhuis gelegen. Wat mij hielp waren de gesprekken met de maatschappelijk werkster van de afdeling en blijven praten met de verpleging/familieleden/mijn man etc .. ook veel opgeschreven en foto’s gemaakt die tijd waar ik achteraf veel aan heb gehad .. Mijn ervaring is dat je in overlevingsmodus bent en dat de psychische klap pas later komt als jullie ( hopelijk) veilig en gezond thuis zijn. Ik heb veel gesprekken gehad het eerste jaar bij de praktijkondersteuner van de huisarts. Ik weet niet of je al kinderen hebt ? Ik had al een dochter en heB Achteraf spijt dat ik in die periode niet soms het ziekenhuis heb verlaten om met haar te zijn ( daar had ik dus achteraf ook weer schuld gevoelens door ) hopelijk komt alles goed! Blijven praten en neem veel je rust zodra de situatie dit toe laat..
Zelf geen ervaring mee, wat naar om je kindje zo te zien! Ik ben zelf, bijna 33 jaar geleden alweer, wel met 33 weken geboren. Ondanks slangetjes, lampen en paar weken zh nu gezond en gelukkig en zelf mama van bijna 4 knullen. Dikke knuffel en veel sterkte!! En gefeliciteerd!!
Mijn eerste zoontje is met 33w4d geboren. Hij heeft de eerste dagen in een couveuse gelegen, een paar keer onder de lamp, de eerste dagen sondevoeding.. Maar eigenlijk heeft hij het super gedaan, hij is tot een zwangerschapsduur van 36w in het ziekenhuis moeten blijven maar enkel omdat dat de regel is hier.. Hij heeft snel enorme sprongen gemaakt, ik hoop dat voor jullie ook!
Hier waren de vliezen spontaan gebroken met 32 wkn 5 dgn Dochter geboren met 35 wkn 2 dgn Eerst couveuse daarna warmte bedje Ook onder de lamp gelegen Mocht met 38 wkn naar huis Alles goed gekomen hoor.. Sterkte er komt zoveel op je af.. Echt schakelen elke dag.. Komt goed hoor.. Houd moed
Mijn 3 zoontjes zijn met 33 weken geboren, maar ik was er vanaf het begin van de zwangerschap al o0 voorbereid dat ze te vroeg zouden komen. Hier hadden ze een hele goede start en mochten ze met 35.6 weken alledrie mee naar huis. Wij moesten er rekening mee houden dat ze tot de 40 weken wel in het ziekenhuis zouden verblijven dus alles wat ze eerder thuis waren, was mooi meegenomen. Je baby is in goede handen nu. Dat ie maar snel sterk genoeg mag zijn om mee naar huis te mogen! Gefeliciteerd en sterkte.