Ah ja, dat is dan wel echt je blaas. Super balen, ik zie ook dat als nu wel je ei is, de laatste keer klussen een paar dagen terug is.
Yes eeiiindelijk! Gister wel wat ziekig geworden dus hopelijk is de temp echt van mn ei en geen valse stijging door griepjes maar we houden hoop voor nu
Oei de verhoging kan ook van je ziekigheid zijn helaas. Ik duim dat je je snel beter voelt en je temp dan niet gaat zakken.
Voor nu ga ik gewoon van het positieve uit en dat mn ei geweest is, de ovutesten waren echt super donker in vergelijking met de andere positieve testen deze ronde dus wat dat betreft zag het er ook goed uit En dan idd duimen dat mn temp hoog blijft als ik weer fit ben haha. En hopen dat dat beetje snel is anders mag ik niet naar onze afspraak in het zkh
Mijn temperatuur was vanmorgen flink omhoog, maar heb gisteren geen positieve ovulatietest gehad (twee keer getest, ochtend en eind van de middag) Vanmorgen was de test wel positief, maar geen enorme knaller zoals gewoonlijk. Zou mijn ei misschien vannacht gesprongen zijn?
Ik ben heel benieuwd wat mijn kaartje gaat doen. Normaal gesproken heb ik altijd spotting vanaf dpo 4/5. Nu gelukkig nog niks. Ook helemaal geen symptomen die ik normaal wel heb.. Alleen heel veel honger en trek en dat krijg ik maar niet weg
Niet zo bij de hand, maar wel erg vaak zelf ervaren Plus dat de temp van ts de dag erna weer laag was
Ik heb het ook vaak hoor! Temp al verhoogd als ik positieve ovulatietesten heb en zodra ei is gesprongen nog een slag hoger door de progesteron.