Ja dat snap ik. Maar of de oploop langzaam.is kam je toch niet zeggen? Ik bedoel waaraan kan je dag zien dan?
Is dit je eerste test? Of heb je al eerder positief getest? Als dit je eerste test is zou het kunnen zijn dat je een late innesteling hebt gehad!
de 2 testen zijn een dag na elkaar dus 12 dpo en 13 dpo ze zijn zo opgedroogd heb heel stom net nog een test gedaan en die is lichter maarja dat is dan ook geen geconcentreerde urine ….
Hmm. Het kan natuurlijk goed gaan. Maar mijn ervaring met lichte testen en traag oplopende testen zijn helaas niet zo goed
Ah oké! Nou er zit sowieso hcg. Streepje lijkt eerder op 9 of 10 dpo. Maar qua oploop lastig te zeggen want dat zie je pas na 2 a 3 dagen. Hier zit maar 1 dag tussen.
Hoi allemaal, Zou ik op dag 15 een positieve Ovulatietest gehad hebben? Foto’s van de ene test is ‘vers’. dag 18 & 19 ook een heel licht streepje net als dag 17.
Mja, het kán. In theorie kan hij op een ander moment die dag wel geknald hebben. De controlestreep is vrij vaag, dat maakt het lastig te beoordelen. Heb je andere signalen gemerkt?
Het zou kunnen. Heb je 2 keer per dag getest? Sommige vrouwen hebben een korte lh piek en missen die dus als ze niet 2 keer per dag testen. Maar het kan ook zijn dat je piek nog moet komen. Wat is je cyclus normaal gesproken? Temperatuur je er ook bij?