Rusland en Oekraïne

Discussion in 'Films, televisie en nieuws' started by Gewooniemand, Feb 24, 2022.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kitty07

    Kitty07 Fanatiek lid

    Jan 5, 2011
    2,297
    25
    48
    Financieel administratief medewerker
    Ergens in Limburg
    Ze gaan nu schijnbaar toch weer onderhandelen, ik hoop dat daar wat uitkomt...
     
  2. dreames

    dreames VIP lid

    Dec 9, 2007
    7,812
    4,050
    113
    Stel dat wij in Nederland in die positie zaten.... dat wij Oekraïne waren.... zou je dan ook vinden dan we zo makkelijk opgeofferd moeten worden? Dat wij ons maar moesten overleveren en onderwerpen aan zo'n dictatuur?

    En zoals al gezegd... nu Oekraïne maar wat daarna? Hoe ver gaat hij als iedereen dit nu accepteert....
     
  3. Maan14

    Maan14 Fanatiek lid

    Feb 6, 2022
    2,847
    3,008
    113
    hopelijk gaat er echt iets overlegd worden.
     

    Attached Files:

    Zuul, hummeltje5 and Spectre like this.
  4. Maan14

    Maan14 Fanatiek lid

    Feb 6, 2022
    2,847
    3,008
    113
    Vorig jaar was deze zin zo populair naar dat Peter r de vries vermoord werd
    . Maar nu ook heel toepasselijk

    On bended knee is no way to be free
     
    maartje84, joyce29, SAARC and 12 others like this.
  5. Maan14

    Maan14 Fanatiek lid

    Feb 6, 2022
    2,847
    3,008
    113
    Hier krijg je toch kippenvel van.
     

    Attached Files:

    Zuul, Gewooniemand and Jackie87 like this.
  6. Syane

    Syane VIP lid

    Aug 21, 2013
    12,243
    11,821
    113
    Heel goed. Zeer sterk om dit zo te doen. Mooi om te lezen.
     
  7. Kitty07

    Kitty07 Fanatiek lid

    Jan 5, 2011
    2,297
    25
    48
    Financieel administratief medewerker
    Ergens in Limburg

    Ik snap heel goed wat je bedoelt maar ik heb écht serieuze angst dat die man gewoon nergens meer om geeft en overal kernbommen op gaat gooien. :(
    Die angst zit echt heel diep, lig daar echt wakker van.
    Eenmaal gegooid valt er namelijk niets meer te redden...
     
  8. Ligero

    Ligero VIP lid

    Aug 1, 2011
    6,823
    1,533
    113
    Ik denk dat die man er op kickt dat iedereen bang van hem is. En als je ergens een kernbom opgooit is er niemand meer die bang van je kan zijn + hij heeft ook helemaal niks meer aan dat land want dat wordt voorlopig wel onbruikbaar. Ik snap je angst maar denk ook dat het niet gebeurt. Maar wij kunnen van alles zeggen, het zal je niet van je angst helpen.
    Als het je echt zo belemmerd is het aan te raden even contact op te nemen met de huisarts en te vragen of je een paar gesprekken kunt krijgen met de praktijkondersteuner zodat je angst je niet meer verlamd, sterkte!
     
  9. Ligero

    Ligero VIP lid

    Aug 1, 2011
    6,823
    1,533
    113
    Wauw!
     
  10. dreames

    dreames VIP lid

    Dec 9, 2007
    7,812
    4,050
    113
    Ik snap dat je angstig bent maar de vraag blijft... stel dat jij in Oekraïne zou zitten, vind je dan dat jij opgeofferd zou moeten worden?

    En aan wie hebben wij onze vrijheid te danken? Ook aan landen die hier kwamen vechten in de 2e wereld oorlog om onze vrijheid terug te winnen en Hitler te verslaan.
     
    SAARC, Madelie, Zara75 and 9 others like this.
  11. littlemunchkin

    littlemunchkin Fanatiek lid

    May 12, 2015
    1,811
    1,004
    113
    En daarnaast weet je ook niet hoeveel keuze ze heeft.. Die dochter van die sjeik ergens in het midden oosten waarvan ze een tijd terug vermoedden dat er iets was gebeurd is daar ook een voorbeeld van.
     
    Gewooniemand, jessy77 and Syane like this.
  12. Saartje33

    Saartje33 Fanatiek lid

    Dec 6, 2018
    3,886
    5,838
    113
    Female
    Heel mooi. Maar hier krijg ik wel propaganda gevoelens bij, hoor. Waarmee ik niet zeg dat het niet waar is, maar wel iets waar ze goede sier mee halen, en dat weten ze
     
  13. Lisa280887

    Lisa280887 VIP lid

    Jan 13, 2019
    5,072
    5,826
    113
    Female
    Wat naar dat je je zo voelt… probeer in je achterhoofd te houden dat er echt meer voor nodig is dan een druk op de knop om die kernwapens te gebruiken. Meerdere mensen en meerdere handelingen. Gelukkig is het geen grote rode knop zoals jenin films ziet.

    Plus: er wordt onder de radar echt heel veel gedaan om ons veilig te houden en tegelijk Oekraïne te helpen. Echt❤️
     
    Zonnestralen, Dubbelgeluk and Neuzeke like this.
  14. littlemunchkin

    littlemunchkin Fanatiek lid

    May 12, 2015
    1,811
    1,004
    113
    Nou idd.. En Putin gaat echt niet stoppen bij Oekraïne. De baltische staten zijn de volgende, en daarna gaat hij achter de rest aan. We weten toch allang dat hij bij Letland(of was het Litouwen?) landjepik probeert? Leger staat al jaren daar aan de grens.
     
    dreames likes this.
  15. Kitty07

    Kitty07 Fanatiek lid

    Jan 5, 2011
    2,297
    25
    48
    Financieel administratief medewerker
    Ergens in Limburg
    Hoop zo dat je gelijk hebt.
    En dat andere mensen hem idd stoppen als het zover komt....vind het echt moeilijk om kalm te blijven. :(
     
  16. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    Dec 28, 2014
    22,503
    13,795
    113
    Female
    Noord- Holland
  17. Spectre

    Spectre VIP lid

    Nov 5, 2015
    19,824
    18,542
    113
    Female
    Lijkt mij niet echt gezond zo'n sterke angst.. ben je er misschien gevoelig voor? Ik zou even contact opnemen met de huisarts, is ook helemaal niet gek of raar.. het zijn vreemde tijden! Maar de huisarts kan je vast verder helpen met je angst..
     
    Zuul and Neuzeke like this.
  18. Kitty07

    Kitty07 Fanatiek lid

    Jan 5, 2011
    2,297
    25
    48
    Financieel administratief medewerker
    Ergens in Limburg
    Heb vroeger idd wel vaker last gehad van paniekaanvallen.
    Van Corona weer helemaal nergens last van gehad, geen angst voor.
    Maar dít vind ik echt enorm beangstigend....een paar van die bommen en de wereld is gewoon klaar...en wie stopt hem?
    Wat als die mannetjes om hem heen (KGB vriendjes) net zo fanatiek zijn?
    Doodsbenauwd krijg ik het hiervan...mss is de huisarts idd geen slecht idee.
     
  19. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    May 18, 2013
    13,073
    12,030
    113
    #919 Dubbelgeluk, Mar 2, 2022
    Last edited: Mar 2, 2022
    Interessant vind ik dat (niet op een onaardige manier;)), met Corona had/ heb ik veel meer last, omdat ik dat nog zelf kon beïnvloeden tot op zekere hoogte (klachten/ testen/ opa’s en oma’s). Nu heb ik 0 invloed, en zijn er geen directe signalen dat we ons hier direct zorgen moeten maken. Ik geniet van de vrijheden die er zijn, dat we meer kunnen. Ik ben wel kleren aan het verzamelen om die kant op te sturen. Meer kan ik voor nu niet doen.
     
    Syane and Willemijntje19 like this.
  20. Maev

    Maev VIP lid

    Dec 4, 2014
    6,071
    5,553
    113
    Vergeet Georgië niet, want daar heeft hij hetzelfde bij gedaan, net als bij Tsetjenië. En zo zijn er nog meer te noemen ook indertijd met de sovjetunie werd dit gedaan, er was niet voor niks een niet-aanvallen verdrag met Duitsland (waarna zowel Duitsland als de sovjetunie landen binnenvielen en tot hun grond gebied annexeerde, polen en de baltische landen bijvoorbeeld), tot Duitsland de sovjetunie binnen viel in 1941 en daarmee het verdrag niet nakwam. Het 1e stukje mag niet gezegd worden door het huidige Rusland het 2e gedeelte uiteraard wel want och och er werd door een ander niet aan een verdrag gehouden.
    Even om de verhouding te plaatsen, want laten we wel wezen zowel in de sovjet tijd als in de Rusland tijd waren en zijn ze zelf vooral goed in het niet nakomen van verdragen.
    Georgië dient niet voor niks morgen de aanvraag in om kandidaat-lid van de EU te worden.
     

Share This Page