Ja dit hebben wij dus ook. De V10. Accu is acceptabel nog voor het gebruik wat wij doen. Maar ik zou hem nooit weer kopen voor dat geld.
Juist, als dan de accu na 2 jaar mij in de steek laat of hij valt kapot doet t ook niet zo zeer en koop ik een nieuwe. Ik vind vooral fijn dat hij soepel beweegt en je de knop niet in hoeft te houden.
Ik heb allerhanden stofzuigers in mn handen gehad en mee kunnen werken. Ik blijf bij een slede stofzuiger. Vorig weekend al bij blokker mn nieuwe vriendje gevonden. Een phillips, 12 meter snoer en gewoon stofzuigerzakken. Meeste stofzuigers zonder zak lopen na verloop van tijd terug in zuigkracht. Gevallen met een accu ook weer zo hun dingen. Ene vindt van wel, ander van niet, dit type wel, die weer niet. Daar vind ik ze dan weer net te duur voor, dan maar een zak en een kabel.
Het is toch een Rowenta geworden. De 14.60 Rowenta X-Force Flex 14.60 - YouTube Had meer vermogen dan de Dyson en de Bosch. En alle manco's die wij ervoeren zijn inmiddels verholpen. Dus helemaal happy hier!
Ik ben blij met mijn makita steelstofzuiger. Maar wij hebben ook veel (tuin)gereedschap van makita, dus accu's genoeg. Nadeel van de dyson vond ik dat er steeds vanalles in de borstel bleef hangen, en dat het filter steeds schoongemaakt moest worden. De makita is wat eenvoudiger. Past beter bij mij Oh, maar je hebt er al eentje zie ik