Gebakken aardappels, kippendijfilet uit de oven, salade met avocado, gekookt ei, mozzarella en truffeldressing.
Man en kinderen rijst, linzen, bloemkool, korma met zoetzure komkommer. Ik eet restje pastasalade van gister.
Aangezien ik iets moest met de spruitjes van de lidl box. Eten we spruitjes uit de oven met een honing/ balsamico glazuur , gebakken aardappels en rookworst ( beetje rare combi maar de rookworst was al over de datum en in het kader van de to good to go wilde ik niks weg gooien )
Ik had gisteren weer eens een joekel van een migraine aanval. Heb de hele dag op bed gelegen. Geen idee wat man en kinderen hebben gegeten. Ze hebben iets besteld. Vandaag ben ik nog heel moe, dus lekker makkelijk: soep uit zak (tomaten- en uiensoep) en afbakbroodjes met salades, filet americain en evt ander beleg.
Ik sla deze even over, en maak voor mezelf een volkoren wrap met zwarte ogen bonen, avocado, tomaat, ijsbergsla, komkommer etc
Oh ja, ik vergeet helemaal dat we nog een dessert hadden wat ik gisteren niet op tafel kreeg. Maar alle onderdelen had ik al eerder in de week gemaakt, dus was nu alleen een kwestie van samenstellen. Mousse van rood fruit, gel en gelei van rood fruit, coulis van frambozen en aardbeien, witte chocolade ganache, eetbare aarde en verse aardbeien en frambozen.