26 weken zwanger op deze foto! Mijn buik is nu wel al dikker dan bij de eerste geloof ik. In de avond is hij nog steeds dikker dan in de ochtend/middag.
Net uiteten geweest met m'n werk dus nog maar even een jurk uit de kast getrokken nu ik het nog aan kan. 37.2 weken.
Ohh ik hou van dit topic. Helaas kan ik nog niet echt mee posten, het zijn vooral nog de ‘heeft ze nou gewoon veel gegeten’ buiken momenteel haha. Of s avonds zijn mijn darmen ook echt opgezet. Bovendien zit ik nu ook nog in sportkleding. Ook niet zo charmant haha!
Vandaag.. als de kleine man aan 1 kant ligt is ie echt niet zo groot, maar als je de kant op de foto zet waar die wel ligt dan.. tja
Dit was precies 20 weken. Inmiddels bijna een week verder en we weten sinds gister dat we een dochter krijgen
Nu maar vast een nieuwe week foto gemaakt zodat mn vriend de rest van de week geen gezeur meer hoeft aan te horen
Haha, hier sluit ik mij volledig bij aan! Ik vind het heerlijk om mee te kijken in dit topic, maar mijn buik bestaat op dit moment nog uit darmen en vetjes.
Ik ga lekker toch posten. Heb mijn referentie broek erbij aan getrokken (die heb ik ter vergelijking bij alle foto’s van alle zwangerschappen aan voor een goed vergelijk). 10+1, zwanger van nummer 4. Voel me echt een walvis. Met shirt valt het mee, in hemd zie je dat mijn buik echt wel opgezet is. Dat is in de ochtend minder dus darmen zullen ook mee spelen.
Oh ik vind het zo leuk om te zien hoe iedereen haar babytje anders draagt op verschillende termijnen! Iedere vrouw heeft een andere bouw dus alle babybuiken zijn ook weer anders. Love it. Hier mijn buik met precies 23 weken, dus paar dagen geleden
Haha als ik keek naar jouw opmerkingen (onzekerheid?) dan zou ik echt denken dat je minstens 40kg zwaarder zou zijn. Prima beginnend buikje toch? Lekker van genieten! Ik vind zwangere vrouwen prachtig
15+3, voor mijn gevoel al een heuse buik. Volgens mijn leerlingen vrijdag valt er nog absoluut niks te zien
Haha nee geen onzekerheid. Maar het voelt gewoon stom (zwak?) dat ik erg weinig discipline heb om als ik trek heb, gewoon naar gezonde dingen te zoeken. Ik moet overigens wel echt uitkijken want bij mini O zat ik op de grens van zwangerschapsdiabetes (niet door slecht eten maar door hogere kans vanwege erfelijke belasting). Dan is een bakje havermout of een boterham met kipfilet natuurlijk bij trek wel beter dan een ijsje of chocoladevla met banaan