Uitgerekend 15-30 april 2022

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Reigertje, 14 aug 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jojo2021

    Jojo2021 Actief lid

    12 jul 2021
    402
    295
    63
    Vrouw
    Haha ja snap dat je schrikt. Het is voor ons de 2e keer dat ik ingeleid ga worden. (als ze nu niet spontaan eerder komt)
    Bij mijn 1e dochter was ik net door de 37 weken heen. Voelde haar minder, en ik begon zwangerschapsvergiftiging te ontwikkelen. Dus redenen om vliezen te breken en aan de weeënopwekkers. Ik ben gestart bij de laagste dosis en dat werkte hoef. Na 3 uur sat ik al op 10 cm.
    Onze dochter werd ook steeds groot geschat en dat was ze uiteindelijk niet. Op haar lange benen na.
    Nu dus weer. Alleen merk ik het nu ook echt wel. Ze voelt echt groter en zwaarder aan in mijn buik.

    En het komt altijd wel goed, nog nooit een baby blijven zitten.
     
    Rxll vindt dit leuk.
  2. GabrielaH

    GabrielaH Fanatiek lid

    9 jun 2021
    4.863
    3.164
    113
    Vrouw
    Oh God, wat bedoel je met deze laatste stukje?!?! Oh Lord!! Gaat er morgen gekeken worden of er al activiteit is daar beneden?!
    Ik begreep dat het bij de verloskundige wel zo kan zijn dat bij de controle van 36 of 37 weken ze al gaan kijken of er activiteit is daar beneden maar ik heb geen flauw idee hoe dat bij de gynaecoloog gaat, daar kan ik niks over vinden..
    Ja sowieso ben ik wat angstig dat mijn vliezen elk moment kunnen breken, ik ben bang dat door het teveel vruchtwater de vliezen gewoon knappen :oops::roflmao: dus heb al matrasbeschermer op bed en als ik op de bank ga zitten of liggen heb ik van die onderleggers, want stel je voor :rolleyes::rolleyes:
     
  3. Luipaard88

    Luipaard88 Bekend lid

    3 nov 2016
    664
    467
    63
    Vrouw
    werkloos
    Den Haag
    Ik durf je echt niet te zeggen of ze al naar activiteiten beneden gaan kijken(daar ben jij natuurlijk zelf de baas over)
    Maar wanneer de bevalling gaat beginnen kunnen ze zich voorbereiden op extra kleding.

    Niet angstig zijn hoor voor het geval je vliezen breken.
    De reden dat ik dus die laatste zin gaf heb ik nog de slappe lach van met mijn verloskundige.
    Ik had behoorlijk wat vruchtwater bij de 2de. Ik kwam in het ziekenhuis aan met 9.5 cm ontsluiting en de vliezen waren nog heel.
    De verloskundige vroeg zullen we ze breken of laten we de natuur zijn werk doen. Ik koos voor het 2de:rolleyes: Nou dat heeft de schoonmaakster geweten:roflmao: mijn vliezen braken tijdens de eerste perswee en het kwam er echt als een mega golf uit:roflmao::roflmao::roflmao: tijdens mijn eerste bevalling zou ik me hiervoor schamen maar toen kregen we allemaal zo de slappe lach. De natuur deed zijn werk en veroorzaakte een tsunami:roflmao::rolleyes:
     
    Mentos8 vindt dit leuk.
  4. GabrielaH

    GabrielaH Fanatiek lid

    9 jun 2021
    4.863
    3.164
    113
    Vrouw
    Oke, oh wauw, ja ik zou in zo'n geval ook nog erom lachen elke keer als ik eraan denk!! Ja dat heb je natuurlijk niet zelf in handen, het gebeurt ook zo spontaan :D:D
    Zo maar je zat al op 9.5 cm ontsluiting :eek: en ondanks ruim vruchtwater waren je vliezen nog niet gebroken!! Zo zie je maar weer hea, dat het echt allemaal zo uniek is, elke bevalling.
    Waar ik "angstig" voor ben bij het breken van mn vliezen is dat mn matras of bank eronder lijden :oops:o_O voor de rest ben ik wat zenuwachtig over de hele bevalling, maar ja er is een eerste keer voor alles zo wat, toch?! Hahahah, het is me allemaal en spannend gebeuren, we gaan het zien..
     
  5. Luipaard88

    Luipaard88 Bekend lid

    3 nov 2016
    664
    467
    63
    Vrouw
    werkloos
    Den Haag
    Ik herken je zenuwen hoor! Heel normaal bij de eerste. Ik heb me er toen teveel door laten leiden en daardoor duurde de bevalling heel lang.
    De 2de ging ik heel relaxed in en daarbij had ik niet eens door dat de weeën die ik had echte weeën waren:roflmao: dus toen ik na 2,5 uur weeën, waarvan ik pas 1 uur wist dat het weeën waren, in het ziekenhuis kwam was ik heel verbaasd al zover te zijn.

    Beide keren is het bij mij begonnen met weeën en dus niet gebroken vliezen. Het is zo per vrouw en per bevalling verschillend hoe het begint.
     
    GabrielaH vindt dit leuk.
  6. Mentos8

    Mentos8 Bekend lid

    2 nov 2020
    751
    451
    63
    Vrouw
    Volgens mij begint 1 op 10 bevallingen met gebroken vliezen. En is het meestal geen plons zoals in de films, maar meer scheutjes. Dus dat je denkt zit ik nou in mn broek te plassen. Al is dat met iemand met flink wat vruchtwater misschien wel anders.. we gaan het zien!
     
  7. Mentos8

    Mentos8 Bekend lid

    2 nov 2020
    751
    451
    63
    Vrouw
    Verloskundige vindt dat ik meer rust moet houden.. maar ik ben echt te onrustig en te fit! Vandaag weer uur gefietst en ging prima. Maar zit nu braaf op de bank met een boek ipv weer de stad in. Moet alleen nog zoveel schoongemaakt en opgeruimd worden. Hopelijk blijft hij nog tot de Pasen zitten.
     
  8. Luipaard88

    Luipaard88 Bekend lid

    3 nov 2016
    664
    467
    63
    Vrouw
    werkloos
    Den Haag
    Wees blij dat je je nog zo fit voelt! Ik ben jaloers.
    Je kan beter in beweging blijven zolang jij je daar goed bij voelt dan op de bank of bed gaan zitten/liggen wachten tot het zover is.
    Alleen wel voorzichtig zijn met bukken en tillen.
     
  9. GabrielaH

    GabrielaH Fanatiek lid

    9 jun 2021
    4.863
    3.164
    113
    Vrouw
    Wow, een uur gefietst?! Meid, als ik hier in huis loop of naar de super heb ik al zoveel pijn down under!! En jij fietst een uur :eek: misschien een persoonlijke vraag, maar doet heb bij jou geen pijn bij de mevrouw daar onder ?! :oops: want eerlijk ik heb echt het gevoel dat ik blauw ben daar!! Soms als ik loop of zelfs buk, voel ik alsof m'n lippen geschaafd en pijnlijk zijn o_O:oops: en dan zodra ik dat voel zeg ik tegen mezelf, nou meid, na de bevalling zou dit 10x erger zijn:roflmao::roflmao:
     
    Luipaard88 vindt dit leuk.
  10. GabrielaH

    GabrielaH Fanatiek lid

    9 jun 2021
    4.863
    3.164
    113
    Vrouw
    Dames by the by, we hebben de bedverhogers weg gehaald :) ik wilde het een paar dagen aankijken en dat heb ik gedaan, maar eerlijk dat is niks voor mij! Ik moet toch in het ziekenhuis bevallen, hier komt geen verloskundige naar me kijken en er is dus geen kans voor een thuisbevalling en wat de kraamzorg betreft, zij hoeft idd niet de bed te verschonen ofso en in principe om mij te helpen met de baby hoeft mijn bed niet hoog te staan, lijkt mij o_O . Eigenlijk is het beter dat de bed laag is want dan durf nu ook gewoon rustig te slapen en dan straks met de baby ook op bed durven te zijn.
     
    Luipaard88 en Jojo2021 vinden dit leuk.
  11. Mentos8

    Mentos8 Bekend lid

    2 nov 2020
    751
    451
    63
    Vrouw
    Haha nee geen last van. Eigenlijk nergens last van. Bij sporten/bewegen is hartslag stuk hoger en sneller moe natuurlijk maar verder niks. Wel hele zwangerschap veel buikpijn/ harde buiken, maar nu ik verlof heb ook stuk minder. En eind van de dag wat last van onderrug maar dat is mn eigen schuld. Dus ik heb veel geluk!!
     
  12. Mentos8

    Mentos8 Bekend lid

    2 nov 2020
    751
    451
    63
    Vrouw
    Ja idd zometeen blijft hij tot 41 weken zitten. Dan verveel ik mij kapot op de bank.
     
  13. Niena01

    Niena01 Bekend lid

    3 jan 2014
    736
    492
    63
    NULL
    NULL
    Hi lieve meiden,

    Wel meegelezen alleen te weinig tijd gehad om te schrijven. Hier nu laatste werkweek hopelijk ben ik daarna weer actiever op het forum. Spannend om alweer te lezen over de laatste loodjes!!! Hier is echt nog niks klaar zit in een mega verbouwing huis in de steigers voor de opbouw, keuken eruit, leven uit de koelbox en de hele binnenkant onder de stuc. Ik blij verbazingwekkend rustig voor bijna 36 weken terwijl er ook maandag een giga corona uitbraak is gestart op mijn werk tijdens mijn laatste week :( ik begin er nu bijna om te lachen. Gelukkig gaat het met mij fysiek heel goed en liep ik bij mijn jongens erg over datum dus maak ik me voor nu niet zo druk. Lieve meiden zet hem op, ik ga vanaf maandag weer fanatiek meelezen en kletsen!!! Veel liefs xx
     
    Luipaard88 en Rxll vinden dit leuk.
  14. Zwaluwtje13

    Zwaluwtje13 Actief lid

    29 aug 2021
    196
    174
    43
    Vrouw
    Zo herkenbaar, ik ga ook nog rustig een uurtje fietsen of sporten. En dan moet ik er ook echt bij nadenken daarna wat rust te pakken.
     
  15. Zwaluwtje13

    Zwaluwtje13 Actief lid

    29 aug 2021
    196
    174
    43
    Vrouw
    Goed om weer even wat updates te lezen van jullie meiden. Ik moet nog 2 dagen werken en dan mag ik ook met verlof! Ik zal een van de laatste van ons zijn gok ik. Of werken er nog meiden door na 36 weken?

    Gister waren we weer bij de verloskundige voor een groeiecho en wat denk je? Die eigenwijze uk van ons is gedraaid in stuit en meteen maar begonnen met indalen. Groeiecho konden ze niet betrouwbaar meer uitvoeren en het lag ook nog eens zo dat het in deze houding sowieso een keizersnede wordt.

    Morgen moet ik al naar het ziekenhuis om de opties voor een draaipoging te bespreken en te kijken of ze daar wel iets van de groei kunnen nakijken want daar maken ze zich toch nog steeds zorgen over.

    Gelukkig is de hartslag goed en voel ik veel beweging, misschien dat ik me daarom iets minder zorgen maak.
     
    Luipaard88 vindt dit leuk.
  16. Mentos8

    Mentos8 Bekend lid

    2 nov 2020
    751
    451
    63
    Vrouw
    @Niena01 daar zou ik wel zenuwachtig van worden. Tot wanneer duurt de verbouwing? En het is wel alleen keuken? Al heb je dan natuurlijk overal stof in huis..

    @Zwaluwtje13 moederinstinct is al heel belangrijk. Ik heb zoveel verhalen gehoord dat met groei uiteindelijk meeviel, dus hopelijk bij jou ook! Zou je erg balen als keizersnede moet worden? Bij kleine baby mag je met stuit ook zelf proberen toch (als je dat ziet zitten).
     
  17. Luipaard88

    Luipaard88 Bekend lid

    3 nov 2016
    664
    467
    63
    Vrouw
    werkloos
    Den Haag
    @Niena01 dat is nog best wel veel. Heftige tijd ook om nog te verbouwen, gelukkig blijf je er zelf relatief rustig onder. Voor jou hoop ik dan dat je in ieder geval de 40 weken haalt en dat je niet (veel) eerder gaat bevallen.

    @Zwaluwtje13 hoe was het in het ziekenhuis? Hebben ze een draaipoging gedaan of hebben ze het gelaten voor wat het is?
     
  18. Zwaluwtje13

    Zwaluwtje13 Actief lid

    29 aug 2021
    196
    174
    43
    Vrouw
    We zijn vandaag in het ziekenhuis geweest. De stuitpositie van ons kindje in combi met het vruchtwater en de grote van ons kindje zijn gunstig dus morgen gaan ze proberen ukkie te draaien. Groei konden ze wederom slecht meten. De gyneacoloog maakte er niet zo veel van.

    @Mentos8 als de baby met de billen naar beneden en de voeten omhoog ligt mag dat inderdaad. Ons kindje zit zeg maar als het ware op de voetjes dan wordt het wel echt afgeraden. Vooral omdat de navelstreng dan knel kan komen te zitten wat allerlei problemen op kan leveren. Daarnaast omdat het ons eerste kindje is en weet dus niet weten of ik makkelijk “beval” zien ze liever geen stuitbevalling met de voetjes eerst. Als het uiteindelijk een keizersnede wordt dan is het zo, al hoop ik gewoon op een reguliere bevalling.
     
    Luipaard88 vindt dit leuk.
  19. GabrielaH

    GabrielaH Fanatiek lid

    9 jun 2021
    4.863
    3.164
    113
    Vrouw
    Hoi dames, vandaag waren we bij de gynaecoloog en zoals de echoscopiste al had uitgelegd, heb ik gewoon te veel vruchtwater zonder aanwijzing.. Gelukkig maar!!
    Maar aangezien het te veel aan vruchtwater toch wat risky kan zijn om het tot het uiterste te laten gaan, wilt de gyn dat ik over 2 weken langs ga zodat we het inleiden kunnen bespreken..
    Ik vind dit über spannend!! :confused::oops:
     
    Luipaard88 vindt dit leuk.
  20. GabrielaH

    GabrielaH Fanatiek lid

    9 jun 2021
    4.863
    3.164
    113
    Vrouw
    @Zwaluwtje13 wel mooi dat alles gunstig is zodat ze toch kunnen proberen om baby te draaien!! Ik hoop echt dat het goed lukt en dat baby ook in die positie blijft natuurlijk :rolleyes:
    Ik begrijp volkomen dat je echt liever een vaginale bevalling wilt maar idd als het beter is voor jou en de Baby, dan idd gewoon de keizersnede :oops:
     

Deel Deze Pagina