Zo komt het alleen maar dichterbij hè. Logisch dat je er dan niet helemaal bij bent. Gelukkig pakt E het goed op. Hoop dat je vandaag een betere dag hebt.
Ik heb vandaag een rustige dag. Vanmorgen overleg met een collega over het ontwikkelen van een leerlijn retorica en retorica voor vwo & gymnasium 1 t/m 6, daarna nog lesgeven, maar ik ben vroeg klaar, dus vanmiddag nog snel wat in het huishouden doen en ik wil nog even met A naar de stad voor we J ophalen.
Oh bah dan komt t nog dichterbij. Ook zo erg, wat heftig en naar, ook voor de leidsters daar zal t verschrikkelijk zijn, sterkte voor iedereen.
Hier gewoon aan t werk, wat een drukke dag, hier merk ik ook dat in t algemeen veel ouders niet meer thuis werken, en wat een stress ze dat geeft, hadden vandaag een baby van 6 maanden, hele ochtend al niet happy en alleen maar willen knuffelen, maar zelfs dan nog verdrietig steeds, heel zielig, normaal gesproken is zij echt happy en zou je der bij wijze van soms vergeten, maar na haar fles spuugde ze 2 uur later de hele fles uit, en maar huilen, huilen en huilen, dus ik ouders bellen, eerst de mama, die zegt: ja vandaag is papa verantwoordelijk, dus bel hem maar, ik gedaan, neemt niet op, dus ik voicemail ingesproken, belt na kwartier terug, en moet dan eerst nog wat werk afmaken, zegt ie ja t komt slecht uit vandaag…. Ik moest mij echt inhouden… is ze net pas opgehaald.
Ohhhh mensen Ik heb een vacature voorbij zien komen. Echt iets voor mij (denk ik). Coördinator achtig, passend onderwijs, contact met allerlei verschillende verenigingen en scholen. Maar het is zo buiten mijn comfort zone, ik heb nog nooit zoiets gedaan Heb inmiddels m'n cv een update gegeven en ga deze week eens zitten voor de motivatiebrief. Misschien word ik niet eens uitgenodigd voor een gesprek, maar goed. Proberen kan altijd
Oh triest dit. Jullie zouden niet bellen moest het niet echt nodig zijn. En ik zou als mama nooit kunnen zeggen "het is papa zijn dag om verantwoordelijk te zijn". Dan bel ik hem liever zelf zodat jullie weer verder kunnen met zorgen voor de andere kinderen.
Ach nee zeg. Sommige mensen. Wat triest. Dat je dat ook zegt als moeder, ik zou dat echt niet over mijn lippen kunnen krijgen. Alles uit mijn handen laten vallen en Q ophalen. Jullie bellen niet zomaar. En dan ook nog zo’n kleine baby.
Hier een hele laaaaaange dag. Q is niet lekker. Wat verkouden en hangerig. Zoontje van een vriendin van mij heeft hem aangestoken. Die was hier vorige week en die was verkouden. Dus we hebben vandaag veel op de bank gehangen. Man komt zo thuis en dan mag hij Q op bed leggen. Hij is al klaar om te gaan. Pyjama aan en tanden gepoetst. Wil hem eigenlijk al naar boven toe hebben want hij is kapot. Maar hij wil papa echt graag zien, staat al een tijdje bij het raam elke auto in de gaten te houden of papa eraan komt.
Ach wat sneu Ik moest vanmiddag N ook weer eerder ophalen van school, toch nog niet helemaal hersteld van de buikgriep. Wilde niet eten en had buikpijn. Zat net in de auto van m'n werk, was er met 20 minuten. Dat vond ik al te lang, maar kon echt niet sneller
Ja liefst wil je gewoon dat je ze niet kent maar eigenlijk is dat onmogelijk hier in het dorp. Ja tot nu toe gaat het goed met E, ze reageerde er net ook niet op toen ik met man het er even over had. Vandaag ging het wel beter op het werk. Stond balie dus dan heb ik de chaos van operaties/laboratorium/opname niet. Ben wel erg moe, maar ik heb ook altijd een jetlag van de tijdverzetten
Nou ja zeg! Heel bijzonder. Ik twijfelde vanmorgen over A, maar hij zei zelf dat zijn buikpijn over was. Om 10 uur heb ik zelf nog gebeld hoe het ging en toen zeiden ze dat hij toch wat witjes zag en niet betrokken was (erg in een eigen wereldje, toonde niet fit) en ze gaven aan dat ik hem dan misschien beter maar op kon halen. Dus dat heb ik meteen gedaan. Eigenlijk zou mijn man dat doen, maar dan moest hij dus nog 3 kwartier wachten. Ik heb A toen maar meegenomen naar mijn werk, ik moest toch maar kort. Om half 1 lag hij in bed en hij heeft ruim 2 uur geslapen en nu is hij weer beter.
Ja, je qil eigenlijk altijd dat een cer van je bed show is. Vanmorgen merkte je op de opvang nog wel een bedrukte sfeer, maar dat is ook logisch. Je las gisteren in de mail die we van de opvang kregen heel veel emotie. Maargoed het zijn ook een beetje hun kindjes die daar rond rennen.
Sneu voor de kleine, ik werd laatst ook gebelt voor L. Ze weten dat ze man beter kunnen bellen ivm mijn werk. Waren onze nummers om gedraaid, maar ik heb zelf man even er over gebeld. Konden de juffen gewoon weer door. Ze zeiden zelfs hij mag blijven hoor, maar ik hoorde alleen maar niet zich zelf en hangerig. Dacht mijn kleine mannetje moet lekker naar huis.
Pff wat ontzettend heftig @Miekje86 @Mya , wat bijzonder idd. Ik ben wel erg blij dat wij beiden nu redelijk flexibel zijn. Niet helemaal natuurlijk, want er moet wel gewoon gewerkt worden maar als ze ban de opvang zouden bellen dan gaat 1 van ons er echt direct heen. Al kan ik me gelukkig niet heugen dat het voorgekomen is, want ik vind het dan wel erg vervelend naar mijn werkgever, maar het is dan niet anders. @Nina Sanders balen dat het niet gelukt is. Komt vast wel weer wat leuks voorbij! @Magnolia29 spannend!! Ik hou altijd wel van uitdagingen, ook op het gebied van werk. Succes alvast! Hier een volle dag. Huis gedaan,heel veel was, bijna alles is droog en ligt weer in de kasten. Ik ben bezig met de droger niet tot heel weinig te gebruiken, het is een sport geworden nu al 3 weken zonder, alles lekker buiten. Maar het weer wordt minder zag ik dus dan toch maar binnen op een rek, maar dat werkt niet met 4 of 5 wassen op 1 dag Vanmiddag had zoon zijn laatste zwemles op dinsdag. Daarna in tien minuten gegeten, en door naar muziekles van de oudste. Meteen een nieuwe kast voor L opgehaald in die stad, nu nog een bed scoren voor haar en dan kunnen de oude kasten mooi weg en kan ze in een groot bed. Ben benieuwd of ze dat echt zo graag wil Nu even lekker niks. Morgen weer kantoor, ook wel zin in
Hier toch ook COVID. Testte eigenlijk enkel om aan dochter te laten zien dat het niet eng is, gaat rond in haar klas en ze heeft klachten. Ik heb enkel erge spierpijn in mijn nek alsof ik verkeerd gelegen heb. Oké, en sinds een uur behoorlijk koppijn maar dat zit vast tussen mijn oren. Binnen een minuut twee strepen op twee verschillende testen. Man en dochter negatief en morgen maar even kijken of ik zoontje kan testen. Ik zie de minste mensen van ons gezin.
Mag ik ook nog even heel ego iets anders delen? Man heeft een nieuwe baan aangeboden gekregen. Offshore, dus 2 weken weg en dan in principe twee volle weken thuis. We hebben het er dit weekend uitgebreid over gehad. Alle voors en tegens. Ja, die 2 volle weken weg is wel even schakelen voor mij. Maar die twee weken thuis is natuurlijk perfect. Extra family time, hij krijgt dan ook veel meer mee van de dagelijkse dingen met de kinderen. Hij gaat ook nog eens meer verdienen en het is echt een nieuwe uitdaging! In mijn ogen alleen maar goede dingen dus. Hij heeft vandaag ja gezegd en begint over 3 weken
Hier drukke kantoordag gehad. Rond 16 appte mijn moeder dat ze een wormpje bij O constateerde (toevallig waarschuwde ik hem van het weekend daar nog voor) en hij was helemaal overstuur. Uitgelegd dat het niet erg was en dat we er wat aan konden doen. Direct drogist gegaan. Ik weet dat je met een goede hygiëne niet per se wat hoeft te halen en dat het met 6wk over moet zijn maar kom op. Wie gaat met kleine kinderen dit scenario volgen? Hoppa, pil erin. Ik denk dat de kans groot is dat we het bij mini O ook nog zien mogelijk. Wat vinden jullie? Moeten wij uit voorzorg ook iets nemen? Nog nooit gehad hier nl. Als zwangere mag je dat geloof ik ook? De hel met wormen. Ik wil ze echt niet.