Uitgerekend 1-15 mei 2022 - deel 2

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Mamavandrie34, Apr 6, 2022.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ang1987

    Ang1987 Fanatiek lid

    Jul 28, 2020
    2,418
    2,169
    113
    Ik moet wel heel erg lachen om hoe je omschrijft wat je nog ff allemaal gaat doen, alsnof het niets is. Maar pittig meid zo'n verbouwinkje op het eind, zeker als het meet werk blijkt te zijn dan je denkt (en het valt altijd tegen).
    Hopelijk heb je hulp voor als het te zwaar is.

    En superfijn dat je dochter in het grote bed slaapt. Hopelijk blijft dat lekker goed gaan.
     
  2. Malbec

    Malbec VIP lid

    Apr 5, 2020
    5,755
    7,854
    113
    Female
    Ja ik barste gisteren in tranen uit in de babykamer en zat tussen mijn vriendin haar tieten te snikken ( ik zat en zij stond ) dat ik niet kon geloven dat na bijna 3 jaar er echt bijna een baby in dat bedje lag. Dus ik herken je gevoel wel daarin. Ik heb alleen niet het gevoel; nog even genieten met z’n 3e ofzo. Het is meer, wanneer komt ze zodat we eindelijk compleet zijn. Mijn zoontje heeft dat overigs ook heel erg hoor, die voelt het totaal niet alsof hij straks minder aandacht krijgt of iets.
     
    Sillemie and ButterflyPassion like this.
  3. Dompiewompie

    Dompiewompie Fanatiek lid

    Jul 2, 2018
    1,168
    1,489
    113
    Female
    cup h :eek: en cup f :eek: krijg je daar dan niet ernorme rugpijn van?
     
  4. Malbec

    Malbec VIP lid

    Apr 5, 2020
    5,755
    7,854
    113
    Female
    Ik heb ook een heel bescheiden B cupje normaal gesproken hoor. Billen heb ik wel, maar tieten…:roflmao:
     
    ButterflyPassion likes this.
  5. Ang1987

    Ang1987 Fanatiek lid

    Jul 28, 2020
    2,418
    2,169
    113
    Haha ja ik vind dat ook nooit echt zo'n goede combi, borsten met melk seksualiseren. Hier mag ie er vanaf blijven.
    Ik heb een redelijk grote maat (Dd) maar gelukkig zijn ze nooit extreem gegroeid tijdens de borstvoeding.
    Ook geen stuwing ofzo gehad. Ging echt heel soepel de vorige keer (behalve dat het even op gang moest komen). Dus hoop op weer zo'n ervaring.

    Wie weet krijg je je volle h of welke maat dan wel weer even terug zo. Maar ja je vriend heeft er weinig aan;).
     
    teenslipper likes this.
  6. Ang1987

    Ang1987 Fanatiek lid

    Jul 28, 2020
    2,418
    2,169
    113
    Haha mijn vriendinnen met bescheiden borsten vinden het wel magisch om ineens zo'n grote cup te hebben tijdens de bv periode:roflmao:.
     
    ButterflyPassion and Malbec like this.
  7. teenslipper

    teenslipper Bekend lid

    Apr 3, 2020
    824
    1,122
    93
    Female
    Goede bh's doen wonderen (iets minder voor de bankrekening dan weer). En qua verhouding past t ook wel bij mijn lijf/bouw.
     
    Dompiewompie likes this.
  8. Ang1987

    Ang1987 Fanatiek lid

    Jul 28, 2020
    2,418
    2,169
    113
    Ahhh ik kan al bijna meesnikken, i feel you.
    Heftig ook hoor dat het 3 jaar heeft geduurd btw (ken je verhaal wel een beetje met je zol en missed abortion/mk met 12 weken) maar blijft heftig als je het zo realiseert.

    Fijn dat je zoontje het ook zo voelt. Die van mij heeft er vooral echt zin in ook. Dat wordt zo blèren als die 2 elkaar voor het eerst ontmoeten (ik dan;)).

    Okee en nu ga ik wat nuttigs doen:).

    Moeder komt zo, gaan we lekker uitgebreid lunchen en dan kind uit school halen. Wel handig dat ze weet hoe dat werkt voor het geval dat ik aan het bevallen ben.
     
  9. Liva

    Liva Fanatiek lid

    Dec 5, 2016
    2,018
    3,042
    113
    Kom maar door met die volle borsten hoor :roflmao:. Ik ben nu eigenlijk pas een jaar gestopt met bv en merkte wel verschil. Dus ik kijk er weer naar uit.

    Ik heb trouwens nog nooit 1 druppel melk gehad voor de bevalling en wel stevige productie. Het zegt echt niks. Elk lijf doet maar wat volgens mij hahaha.

    Ik zak wel elke zwangerschap wat meer uit. En mijn 2 vorige baby's kwamen eind herfst en dan zit je lekker lang in de winter kleren. Nu is het straks meteen goed weer. Toch maar een beetje gaan trainen dan ofzo. Of goed investeren in corrigend ondergoed :roflmao:.

    Die liefde voor meerdere kindjes komt altijd goed hoor! Het is er gewoon. En na een dag weet je niet anders meer. Nog meer om van te houden :)

    Ik ga even wat achterstanden wegwerken hier. Gister begon mijn middelste te spugen en is nu thuis. En vanmorgen mijn vriend, maar die zit vooral op de wc. Pfff. Dan hebben we ons alle 5 gehad.

    Maar, de zon schijnt. Dat stemt me goed. Op naar een paar mooie laatste weken. Hoe ze ook lopen.
     
    Malbec and Ang1987 like this.
  10. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    Dec 30, 2017
    14,249
    28,273
    113
    Hoop gekletst alweer hier :D

    Hier is het vakantie voor de oudste. 2 weken! Want hoogzwanger en de zorg voor een peuter is niet voldoende, hier heb je ook nog je (autistische) kleuter! :roflmao::|

    Het wordt een hoop tv en tablet deze vakantie, dat is duidelijk!
     
    ButterflyPassion and Ang1987 like this.
  11. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    Dec 30, 2017
    14,249
    28,273
    113
    Ben heeeeeel benieuwd of je mannetje is gedraaid @Liva !!

    Qua lekken: hier geen gelek. Wel mega borsten waar ik echt niet van hou. Ik hou van mijn B cupjes , de D die ik nu heb en de E (of wat het ook is tijdens de bv periode) voelen echt niet als mijn borsten. Vriend mag er ook niet aan zitten :o:
     
    Ang1987 likes this.
  12. ButterflyPassion

    ButterflyPassion Fanatiek lid

    Jul 13, 2015
    2,278
    2,523
    113
    Female
    Zoals mijn voorgangers al zeggen, dit gaat écht helemaal goed komen en vanzelf. Op het begin vond ik het wel even wennen aan een 'ander' kindje, was zó mn dochter gewend! Maar al snel vond ik het juist prachtig, 2 van die totaal verschillende kindjes.

    Haha dit vind ik überhaupt na mn zwangerschap! Vandaar dat ik laatst ook de fotoshoot heb gedaan, ja, ook helemaal naakt. Júist ook vanwege die borsten. Voor mn eerste zwangerschap had ik een bescheiden B cupje, maar na die zwangerschap al maar een kleine A over. Nu dus weer een mooie volle cup, maar ik ga er van uit dat die over een maand of 3 alweer als sneeuw voor de zon verdwenen zijn. En dan heb ik in ieder geval de foto's nog :rolleyes::roflmao:
    Ik vind mn lichaam echt mooi zoals die is hoor, dus ik heb er geen issues mee. Maar wat extra borst is toch wel leuk:p.
    Hier begin ik trouwens ook niet aan borstvoeding. Lijkt me enorm stressvol. Daarnaast, heb ik naast mn kleine borsten ook nog eens teruggetrokken tepels. Vandaar al 10 jaar piercings er in zitten, zodat ze gewoon mooi naar buiten staan ipv naar binnen. Als ik borstvoeding wil geven zouden die er dus uit moeten.. tja, die tepels, dat zou nou net wél een issue zijn voor mij als die weer naar binnen gaan. En nog een keer die piercings laten zetten?? Hell no

    Haha jep hier ook! Buik en benen blijven wel mooi strak, maar ondanks ik volle billen heb, is het qua vorm wel een beetje naar beneden toe zeg maar :oops:. Daar moet ik dus écht wel wat aan gaan doen na mn zwangerschap. Probeerde een aantal weken geleden al wat oefeningetjes. Maar dat deed mn bekken en maagzuur geen goed, dus ik moet écht geduld hebben.

    Groot gelijk! Hier heeft de oudste van 23-4 tot 8-5 vakantie. Precies vlak voor de uitgerekende datum. Dat worden wel wat speelafspraakjes denk :rolleyes:. De moeders van de vriendinnetjes vinden het gezien mijn zwangerschap gelukkig prima dat ze dan dáár speelt, in plaats van hier.
     
    KleineLai likes this.
  13. Dompiewompie

    Dompiewompie Fanatiek lid

    Jul 2, 2018
    1,168
    1,489
    113
    Female
    Veel succes! Hier net de eerste week overleefd :thumup: Veel tv en tablet is inderdaad ook mijn oplossing als ik even rust wil :oops::roflmao:
     
    Ang1987 and KleineLai like this.
  14. Roosxxx

    Roosxxx Actief lid

    Jul 25, 2019
    463
    713
    93
    Female
    Dit zou ik kunnen zijn hahaha, fijn dat ik niet de enige ben!
     
    Ang1987 likes this.
  15. Sillemie

    Sillemie Bekend lid

    Dec 11, 2014
    877
    1,051
    93
    Female
    Zorgcoördinator MBO
    Hazerswoude-Dorp
    @Liva: Hopelijk draait hij gewoon nog zelf goed. Enneuh, nog geen geboortekaartje… bij Vajèn heeft mijn ex het tijdens de inleiding (die een paar dagen duurde) zitten uitzoeken. Ik had dat stukje volledig bij hem gelaten en ook echt los gelaten. Dus hé, tijd zat nog joh :roflmao:

    Iets met nesteldrang ofzo geloof ik :roflmao:. Wel irritant dat je dingen altijd 100x moet vragen aan mannen hè. Ze hebben vaak zulke andere prioriteiten.

    @Roosxxx: ik heb ook wasbare zoogcompressen, gaat dan handig samen met de wasbare luiers zo de was in. Bij het wassen moet je overigens wel opletten dat je zonder wasverzachter wast anders nemen ze niet goed meer op. Maar dat wist je misschien al.

    Exact dit had ik vanmorgen. Ik was mijn dochter d’r haar aan het doen voor school en daarna hadden we nog ff kroeltijd. Toen bedacht ik ook hoe kan ik dat straks gaan voelen voor nog een mensje??? Dan ontploft mijn hart toch of zo?

    @Dompiewompie: dat je niet weet hoe stuwing voelt is kan misschien heel dubbel voelen aangezien je het wel geprobeerd hebt maar prijs je ook maar gelukkig. Het is zo vreselijk pijnlijk! Dat was ook wel grotendeels door mijn overproductie dat het zo erg was met warme, harde plakkaten in mijn borsten. En Vajèn die moest slikken of verzuipen, arm kind :oops:. 1x toen er een vriendin op kraamvisite was liet Vajèn los en toen spoot de melk tot op mijn vriendin die aan de andere kant vd bank zat zo’n kleine 2m verder :roflmao:.

    Hier is het waarschijnlijk vakantie als de kleine meid er net is. De vorige controle zei de gynaecoloog namelijk met 38 weken inleiden. Dat zou 22 april zijn en die middag begint de vakantie. Dat vind ik op zich ook wel fijn. Dan hoeven we niet in die eerste 2 weken door de hele ochtendrush maar kunnen we gewoon rustig samen opstarten.
     
    ButterflyPassion, Malbec and Ang1987 like this.
  16. Liva

    Liva Fanatiek lid

    Dec 5, 2016
    2,018
    3,042
    113
    Nou, hij heeft geluisterd, koppie lag beneden. De verloskundige voelde eerst en dacht weer een kontje beneden te voelen maar de echo zei wat anders.
    Wel aardig wat ruimte en vruchtwater dus ik durf er nog niet helemaal op te vertrouwen haha. Nog geen indaling maar dat wist ik al, loop veel te soepel nog.
    Ik ga de hele week wandelingetjes maken, dansen en op m'n yogabal wiebelen zodat hij een beetje zakt :roflmao:

    Vooralsnog goed, dus ik ben erg blij.
     
  17. Malbec

    Malbec VIP lid

    Apr 5, 2020
    5,755
    7,854
    113
    Female
    Wat goed!!!! Nu moet tie ff zakken en ready tot go!
     
    Liva likes this.
  18. teenslipper

    teenslipper Bekend lid

    Apr 3, 2020
    824
    1,122
    93
    Female
    Nou heel voorzichtig toch goed nieuws! Nu duimen dat hij zo blijft liggen
     
    Liva likes this.
  19. Roosxxx

    Roosxxx Actief lid

    Jul 25, 2019
    463
    713
    93
    Female
    Nee wist ik niet, goede tip! Alhoewel ik zelden met wasverzachter was maar waarschijnlijk had ik het er dan bij de eerste was bijgegooid...
     
  20. Sillemie

    Sillemie Bekend lid

    Dec 11, 2014
    877
    1,051
    93
    Female
    Zorgcoördinator MBO
    Hazerswoude-Dorp
    @Liva: Wat fijn dat hij goed gaan liggen is! Nu hopen dat hij snel indaalt en zo blijft liggen.

    Voor diegene die suikerbonen doen: wanneer doen jullie de suikerbonen in de verpakkingen? Ik heb nu alle zakjes af en ook diegene die mijn moeder gemaakt heeft zijn nu in huis. Nu twijfel ik alleen wanneer ik de snoepjes erin ga doen. Met die voor Vajèn haar klas wacht ik nog ff want trakteren wordt toch pas na de meivakantie en dan kan ze in de meivakantie lekker ook zelf helpen. Maar de andere heb ik echt geen idee
     
    Liva likes this.

Share This Page