Oh ja, dat soort dingetjes nog, lepeltjes , zet ik ook nog even op de lijst. Ja, het heeft voor en nadelen hè! Wel fijn om nog wat momentjes samen en alleen te hebben. Ik heb een gelukje dat mijn vriend nu 2 weken is, dat scheelt ook wel een hoop. Fijn dat je de 37 gehaald hebt! Ben echt benieuwd waar je eindigt!
Nee niet gekeken, hoeft voor mij ook niet hoor. Heb liever dat ze er even uit de buurt blijven nog haha.
Goede morgen! Ook hier nog geen baby nieuws. Moest eigenlijk om 11.00 naar de verloskundige, maar mijn zoontje had zoveel driftbuien vanochtend dat ik hem om 09.45 weer op bed had gelegd. Geen oppas, maar Gelukkig kon mn afspraak een uurtje verzet worden. Dus ga hem zo weer wakker maken. Kindercorso, paaseieren zoeken en gister naar de speeltuin is denk een beetje te veel geweest voor hem, lief aapje ♡ . Ben benieuwd naar de ligging @Liva !
Zo he wat een geklets hier, gezellig! Vanochtend zijn mijn ouders vertrokken, joehoe, eindelijk alleen (het was heel fijn wat ze allemaal deden maar het is nu mooi geweest) en zijn wij naar buiten geweest, blokje om. Dat was ook wel genoeg, pijn aan mijn bekken en mijn rug. Ik heb eigenlijk moeite met rechtop staan doordat mijn buikspieren nog zo zwak zijn/niet op hun plek zitten. Langzaam opbouwen denk ik
@ButterflyPassion , zou zomaar kunnen dat hij lekker moe is van gisteren. Een tukkie zal hem vast goed doen @Mamavandrie34 , langzaam opbouwen inderdaad, maar wel fijn dat jullie er even een beetje uit zijn geweest. Al dat voorbereidingswerk voor 10 minuten lopen hè
Het viel nog wel mee maar ik loop echt traag dus al met al waren we toch een uur bezig ofzo (net op de stoep was Sami zo erg aan het woelen dat ik hem toch eruit gehaald heb om hem te voeden , olli had ik net daarvoor al gevoed) man reed rondjes op de stoep/straat tot we terug waren. Valse start dus.
Haha, altijd perfecte timing met voeden natuurlijk . En heel fijn om je huis weer terug alleen voor je gezin te hebben. Ook al ben je natuurlijk heel blij met alle hulp die je van je ouders gekregen hebt. @ButterflyPassion: fijn dat je afspraak dan een uurtje verzet kon worden! Hopelijk is je zoontje dan een stuk gezelliger. Hier net weer thuis van bij de gynaecoloog. Hij heeft even getoucheerd en als het blijft zoals nu dan wordt het maandag een ballon en wordt ze vermoedelijk dinsdag geboren. Ik had nu namelijk 1cm ontsluiting en dat is niet voldoende om gelijk vliezen te prikken. Maar het kan maandag ook anders zijn gezien de continue harde buiken. Al verwachtte hij dat niet.
Meiden. Ik heb echt nergens zin in. Ben echt doodop en de hele dag buikpijn. Het is hier een bende ( voor mijn doen dan hè ) en kan me nergens toe zetten. Bah! Sorry. Even klaag en egopost
Hier was de monitor ook gewoon goed en als het voor volgende week woensdag niet komt dan is het woensdag binnen.
Balen mag, en klagen ook. Hopelijk helpt het een beetje. Lekker aan toegeven hoor. Klote van de buikpijn. Kan je er niet iets voor nemen.
Klaag maar hoor! En ik klaag met je mee. Ik ben zo moe, heb nergens zin in.. bleeeeehhh Sterkte met je buikpijn ‘gewoon’ krampen of zijn het je nieren?
oja, nu weet ik het weer! Spannend hoor! Pittig eten, ananashart eten, veel seks hebben, voetreflexmassage, .. wat bestaat er nog meer?