Wat een gezeik, wil ik verschillende items kopen vanavond, kan ik weer geen dhl Kiezen! Ga ik net weer kijken, kan ik alleen nog maar kiezen voor dhl home delivery. Waarom hebben ze dat niet op orde?
Wat aso! Kost zoveel tijd bij elkaar dan hè zoiets. Snap ook niet dat mensen zich niet kapot schamen.
Heb ook wel eens geannuleerd wegens kapotte printer en geen tijd om ergens te printen. Tja zat even niks anders op. Ging om 2 euro oid. Gelukkig geen negatieve review ontvangen.
Waarschijnlijk staan de andere opties er morgen ochtend weer. Ik heb het idee dat er een max aantal labels per dag worden uitgegeven.
Ik verstuur alles in zwarte pedaalemmer zakken van de action. Kledingstukken erin, lucht eruit drukken en pakketje met verhuistape intapen. Pakketje is zo goed beschermd. Ik ga er verder niet speciaal zakjes of doosjes voor kopen. Ga niet extra werk en kosten op m'n hals halen.
Ik heb dat ook al een tijdje dat ik geen DHL kan kiezen ik wil geen Homerr, maar ik had vrij weinig keuze dus nu iets via homerr laten verzenden.. duurt een eeuwigheid. Zucht
Valt mij op dat ik dat alleen savonds heb en laat ik dan juist tijd hebben om vinted af te speuren. Ik gooi nu maar extra dingen in de favorieten en dan sochtend kopen want dat werkt wel. Ik had pas een paar dingen die ik graag wilde kopen maar alleen UPS was beschikbaar. Gevraagd of het product kon worden gereserveerd met uitleg erbij dat de verzendopties niet beschikbaar zijn maar tot nu toe reacties terug dat ze niet aan reserveren doen. Is dat reserveren heel lastig ofzo? Ik kan er immers niets aan doen dat vinted met de verzendopties aan het rommelen is en als ik dan hier ook nog lees dat sommige kopers sowieso liever niet verzenden met UPS dan zou reserveren voor 1 dag voor beide het beste zijn maar misschien zie ik iets over het hoofd?
Ik reserveer eigenlijk ook niet meer. In het verleden wel gedaan maar dan laten mensen niets van zich horen of elke keer weer een nieuw verhaal waardoor ze het nog niet kunnen kopen en je het vast moet houden. Ik doe het nu alleen nog maar voor maximaal 24 uur voor 1 a 2 items. Het reserveren voor 1 a 2 advertenties is niet lastig, alleen probleem is dat je bij gereserveerde items geen bundel kan kopen. Dus dan moet je als verkoper alles reserveren en daarna de reservering verwijderen.
Bedrijven ( dus ook Vinted) hebben een max aan hoeveel pakketten er met verschillende vervoerders kunnen worden vervoerd. Tijdens de lockdown zelfs van een grote aanbieder ( dacht bol.com of kleertjes ) bericht gehad dat het pakketje pas over 4 dagen verstuurd kon worden omdat ze “vol” zaten en de pakketten dus lagen te wachten in het magazijn. Dus ik vermoed dat Vinted dit geautomatiseerd heeft. Max bereikt dan zie je de vervoerder niet meer. Ik vind het ook wel logisch eigenlijk want als de vervoerder het niet meer aankon omdat ze vol zitten zouden mensen toch gaan klagen over dhl/postnl/ups omdat ze er zo lang overdoen.
Dat zou logisch zijn als het bij iedereen is? Maar nu is het bij bepaalde personen? WAnt als jij gister bij de betreffende advertenties had gekeken had je het waarschijnlijk wel gewoon via dhl kunnen laten verzenden. Daarom snap ik het niet.
Kan nog best eens zijn dat het met een bundel was want ik probeer meestal wel meerdere dingen tegelijk te kopen.
Ja dat sowieso, maar ik had dus wel echt nieuwstaat verwacht Er zitten duidelijk slijtageplekjes op en ze beweert nu dus dat hij hooguit 2 keer gedragen is en hij niet pastte.
Grrr klote Homerr, ik wil DHL terug Door onvoorziene omstandigheden kon het pakket niet geleverd worden bij het afhaalpunt in mijn woonplaats.. nou lekker dan, nu moet ik expres gaan rijden om mijn pakket op te halen, het is nu bij een ander afhaalpunt geleverd.
Ben ik de enige die het gewoon niet netjes vind als je geen woord wisselt. Bundel aanvraag, formaat gekozen en gevraagd of het zo lukte. Gereageerd wanneer het verzonden is..maar echt gewoon geen reactie. Gisteren heeft de verkoper het opgehaald en nu drukt ze niet op dat het goed is maar laat ze het volgens mij gewoon twee dagen zo tot het vanzelf gaat. Ik vind het onbeschoft
Ik zeg eigenlijk ook nooit iets. Ik reageer wel op vragen of berichten en accepteer het meteen. Maar uit mezelf stuur ik niks. Ik ben dus ook zo'n aso
Stinkende kleding haaaaaat ik. Maar wat ik vandaag binnen heb gekregen... 3 truitjes, Nette staat ,maat klopt ,snel verzonden en goed contact. Heeft ze er een zakje was parels tussen gedaan. Die kleding ruikt zo sterk dat ik misselijk werd van t passen