@MonaB ik heb gisteren de 22 weken prik laten zetten en merk dat ik wel heel moe ben. Al hoeft dit verder niet persé iets met de prik te maken te hebben. verder geen klachten eigenlijk. je hebt een mooie buik dus ik zou me er geen zorgen over maken! Harde buiken ook zeer herkenbaar. Zolang ze niet te vaak achter elkaar komen maak ik me er geen zorgen over. Veel afscheiding heb ik ook wel last van. Vooral smorgens als ik opsta dan loopt het langs m’n been af… sorry voor de details @bubblybaby als je erover nadenkt dat de kleine over zoveel weken al kan/mag komen dan komt het echt steeds dichterbij he! Spannend! Ik heb ook mega nesteldrang, maar ik zit hier nu weer een beetje in de puin…. Morgen wordt onze nieuwe keuken geplaatst, dus overal ligt rotzooi. Nog eventjes en dan is het weer minder campinggevoel in huis! Haha!
@Roni7888; vorige keren was ik nu al veel meer aangekomen hoor. Bij de oudste zat ik op 30 weken op iets van 18 kilo. Ik vind het nu vooral raar dat ik nog niet zo dik ben
Ooh miss toch een verandering in je stofwisseling of je eet gezonder en minder kcal rijk. Dat kan ook. Ik let wel op mijn voeding. Avondeten eet ik meestal Koolhydraat arm. En ik snoep alleen in de avond een koekje of wat chocola. Verder eigenlijk niks. Elke dag wel 2 a 3 ons groente en minimaal 2 stuks fruit. En eet elke dag pindakaas... das miss de boosdoener haha maar dat vind ik gewoon heel lekker. Kom nu gemiddeld een halve kilo aan per week en volgens mij is dat netjes?! Nu richting t zwembad voor weer een uurtje beweging.
Jurken zijn voor mij juist het enige dat lekker zit ik draag het liefst alleen maar jurken. Het liefst lekker los en lang... en blote benen als het even kan. Haha.
Dan denk ik toch een verandering in mijn stofwisseling want qua eten is er ten opzichte van de andere zwangerschappen niet veel veranderd. Het lekkers weet mijn mond nog steeds goed te vinden haha.
Ik zie alleen maar prachtige buiken hoor! Afscheiding herken ik ook, tis echt heel dun af en toe.. Harde buiken heb ik zelden, alleen ‘s avonds soms. In de vorige zwangerschappen ook niet trouwens.
Je ziet er prachtig uit en een heel mooi buikje! Ik zit ook aan de antibiotica voor een blaasontsteking momenteel. Merkte het wel omdat ik opeens heel vaak plasdrang had en er dan vervolgens niets kwam.
Ik lig op bed want sinds t avondeten zo'n last van mn maag. Dochter ook super hyper in mijn buik, lijkt er als een alien via mn navel uit te willen klimmen dus dat helpt niet met de maagpijn. Harde buiken heb ik deze zwangerschap niet zoveel, maar komt denk door de magnesium Bisglycinaat die ik slik. Bij mijn vorige twee zwangerschappen heel veel harde buiken en ook al erg vroeg. Die overigens geen bevalling opwekte en ook niet kwamen door blaasontsteking
Het was inderdaad blaasontsteking! Huisarts wilde dat ik t vandaag al langsbracht toen ik belde. Blijkbaar ook een fikse. Maar heb op harde buiken na dus echt 0,0 klachten! Hopelijk helpt het kuurtje snel. Oh dames jullie woorden doen me zo ontzettend goed hè. Kunnen jullie je echt niet voorstellen, bedankt! ♥️
Dat heb ik met m’n vorige zwangerschap ook gehad inderdaad. Alleen maar harde buiken en verder geen klachten. Fijn dat je in ieder geval al een kuur hebt!
Wat ben je prachtig zwanger! Ik ben ook al 16 kilo aangekomen, dus je bent echt niet de enige. Wat Roni zegt zie ik ook, met normaal gewicht/bmi lijkt het er sneller aan te komen.
Goedenmorgen, voor ons weer een spannende dag we zijn onderweg naar wkz utrecht. We krijgen zo een uitgebreide echo en dan worden we weer met de neus op de feiten gedrukt. Spannend daarna afspraak met de gynaecoloog en daarna met de verpleegkundige, drukke ochtend met veel informatie. Gisteren moest ik werken tot 15 uur en ben daarna lekker de sauna in geweest tot 22 uur ik heb een gezichtbehandeling gekregen en ik mocht lekker van het buffet etenontzettend lieve collega's die erg meeleven, even ontspannen. Dat is wel gelukt ik heb heerlijk geslapen. Ik krijg ook de hele dag opmerkingen over mijn buik. Ook hele lieve! Hoe mooi zwanger ik ben. Maar ook niet zulke lieve 30 weken? Nou dan krijg je een hele grote baby Mijn start gewicht was 57 kilo en weeg nu 64 kilo. 7 kilo maar het is vooral alleen mijn buik dus mijn rug heeft het nu wel zwaar. Maar iedereen groeit anders heeft een ander postuur en het belangrijkste is een gezond kindje ♡ @MonaB Laat je niet onzeker maken want je bent prachtig zwanger♡
Wat dubbel zeg!!! Super fijn dat je gisteren heerlijk heb kunnen ontspannen en ook heerlijk heb geslapen. Welverdiend!!! Maar vandaag idd wel spannend. Ik ben heel benieuwd wat ze gaan zien en zeggen!! Wat kunnen mensen toch lullige opmerkingen maken zeg. Een dikke buik of dunne buik zegt idd helemaal niks. Niks zegt iets.. ja tenzij je 5 zakken chips op een dag eet en 10 hamburgers. Dan zal je idd wel dik dik zijn. Maar een mooie grote zwanger buik zegt niks over je kindje en t formaat. Ik vind iedereen echt prachtig zwanger!! Ik ga me vandaag voor de lol ook eens wegen haha. Doe t echt nooit. Heb wel echt dikke billen gekregen.
Veel succes @Campus ! Ik zal blij zijn als de 30 weken gehaald zijn, dan voelt het iig wat meer hoogzwanger dan in de 20 weken haha! En dan trek ik me misschien wat minder aan van de opmerking over een grote buik. Dit was eergisteren trouwens:
Oh heerlijk dat je even lekker hebt kunnen ontspannen. Zeker welkom voor zo'n spannende dag denk ik. Succes vandaag!
Ik weet het niet precies maar ik ben rond de 10kg aangekomen nu. Begon rond 48kg, viel nog wat af tijdens eerste trimester en stond laatst op de weegschaal met kleding en dat was 58kg geloof ik. Bij mijn zoon eindigde ik op 62kg en mijn dochter op 59kg. Ik woog bij hen voordat ik zwanger was ook iets minder dan nu voor zwangerschap. Als ik het me goed herinner was ik bij mijn zoon nml in totaal 18kg aangekomen en bij mijn dochter 12kg. Je startgewicht (bmi) zegt veel over hoeveel je aan komt tijdens zwangerschap/aan "hoort" te komen. Ik ben klein en petite, maar mijn babies zijn in t begin gewoon normal size (zoon en dochter nu wel klein voor hun leeftijd maar als baby gewoon gemiddeld, zoon zelfs bovengemiddeld haha) dus dan moet mijn lichaam wel wat meer reserves opslaan om hen goed te onderhouden . Vind het dus helemaal niet erg! Ga er maar gewoon vanuit dat ik deze x weer rond de 18 tot 20kg aan ga komen in totaal haha. Aangezien ik nu al op 10 zit.
Ik doe vandaag het 28 weken dansje, officiële start van het 3e trimester! Ik ben 1,63m en weeg nu 88,9 kg. Ik ben in totaal in de hele zwangerschap 11,4 - 12,4 kg aangekomen. Ik zat dus echt tegen een bovengrens wbt bmi voor de zwangerschap. Wel balen want ik was voorheen altijd nooit zwaarder dan 63kg van mezelf. Hopelijk na de zwangerschap dat het er af gaat en ik er uiteindelijk voor mijzelf iets aan kan doen.
Wij zijn weer onderweg naar huis. Veel informatie gekregen maar ook wel wat meer duidelijkheid. Zijn hartje blijft truncus-arteriosus type 1 en is gelukkig niet veel rare dingen bijgekomen. Zijn hartklep lekt heel mild dus over 4 weken weer terug komen voor een echo van zijn hart, als dat meer gaat lekken zou hij sneller geopereerd moeten worden. Verder was het geen grote baby net als onze dochter maar dat had ik ook niet verwacht. Hij was nu 1,3 kilo en we hebben nog een 3d echo gekregen♡ het eerste wat ik zei is dat hij veel op onze dochter lijkt Ook nog met de verpleegkundige gesproken over de bevalling en het ronald mcdonald huis daar gaan wij sowieso gebruik van maken. Volgende x krijgen we een rondleiding over de afdeling waar de baby komt te liggen. Wat wel heel jammer is dat onze dochter nog geen waterpokken heeft gehad, dus ook niet bij de baby mag komen als hij in het ziekenhuis ligt Ik ben vrij rustig maar het word niet leuk straks dat is wel heel duidelijk. Wij gaan zo een kledingkast kopen en ga lekker met zijn kamertje aan de gang.