Welkom! Ik zit in een zelfde traject als jij! Bij onze eerste punctie hadden wij 2 gezonde embryo's. Ben van de eerste terugplaatsing zwanger geraakt, helaas is dit op een missed abortion uitgelopen. In mei / juni hopelijk terugplaatsing 2. Er is een forum waar ik een tijd lang mee hebt gepraat. Pgd / ivf icsi deel 2. Van alle meiden in de groep zijn er nu nog 3 niet zwanger geraakt (inclusief mijzelf) pagina is wel daardoor een stuk rustiger geworden waardoor ik vaker hier te vinden ben. @Asil ahhh jeetje meid, wat rot zeg. Veel sterkte gewenst ♥️
@Melissert hopelijk heb je die poging niet nodig en wordt je gewoon niet ongesteld de komende dagen! Spannend! Voel je al wat dingetjes ofzo of helemaal niks? @Asil wat balen zeg.. altijd kut zo’n witte test.. hoop voor je dat de laatste poging een mooie gezonde zwangerschap oplevert.
Zijn er hier dames die verschillen hebben gemerkt in Pregnyl en Ovitrelle qua kwaaltjes voelen of dat het trager/sneller uit het lichaam was?
Yes. Ovitrelle en pregnyl allebei met 7 dagen. Van Ovitree hoofdpijn, van pregnyl 0.0 bijwerkingen. Maar pregnyl is uit de handel. Dus ovitrelle zal als alle voorraden op zijn worden gehanteerd.
Ha meiden! Veel geschreven hier de afgelopen weken! Ik ben even afwezig geweest want ik moest een maand wachten. Inmiddels zit ik vandaag 10 dpo en 6 dagen na TP van een 4 daags goed embryo. Dus de 2e wachtweek gaat beginnen! Natuurlijke cyclus dus ws weet ik dinsdag waar we aan toe zijn! Spannend! Moet zeggen dat ik het aantal zwangeren in de groep helaas nog wat tegen vond vallen! Dus iedereen nog even heeeeel veel goede moed en geluk gewenst!
Hey @evi85 spannend! Hoe voel je je? Kwaaltjes? Ik ben ook 10 dpo vandaag. Helaas maar 1 embryo dit keer dus maar 1 kans. Veel succes! Hoop dat t raak is. @Sass25 voel niet veel. Alleen de utro klachten die ik eigenlijk altijd heb van utro... Wat pijnlijke borsten en last van m'n darmen(moeilijk naar de wc) maar dat is elke keer zo dat ik die dingen heb en dus niet zwanger ben.. dusja. jij hebt bijna een tp toch? Hoop dat t een mooie is ❤️
@Azric veel succes morgen! Hopelijk valt het mee. @Asil shit! Wat balen van de negatieve test sterkte
Ik lig weer in mijn eigen bed. Punctie is goed gegaan, is mij 100% meegevallen. 8 eicellen gaan meedoen voor de bevruchting. Zaad van Minn Vriend is ook goed. Vandaag liggen en veel drinken. Pijnstillers mag ik nemen en vanaf 16 starten met progesteron. Morgen tussen 9 en 13h worden we gebeld met de stand van zaken betreffende bevruchtingen. Als alles goed gaat zal de terugplaatsing op dinsdag zijn. Ga nu de ogen even dicht doen Dank jullie wel!!
Van Ovitrelle heb ik echt één dag knallende koppijn gehad. Met Pregnyl heb ik geen ervaring mee. Ik dacht eens gelezen te hebben dat mensen na ongeveer 11 dagen Ovitrelle eruit testen?
Hallo dames. Hopelijk gaat alles goed met iedereen. Ik ben nog pupo maar ik weet niet.. ben wat prikkelbaar en heb dat altijd een paar dagen voor mijn menstruatie. Voor de rest geen buikpijn... Misschien een wat zwaar gevoel soms.. niet echt pijn maar een soort gevoel. Dat is vaak ook geen goed teken.. gaan t zien. Ff een vraagje voor de utro gebruikers. Mijn vag is wat geïrriteerd sinds ik het gebruik. Zegmaar een soort branderig gevoel in de binnenste schaamlip area.... Mensen daar bekend mee? Eerste keer dat ik dat heb trouwens..
Wat fijn dat het goed is gegaan en dat het je zo is meegevallen, je hebt het lekker achter de rug. Ook een mooi aantal gescoord, voor nu lekker uitrusten ❤️
Ja het was echt niet pijnlijk. Lorazepam van gisteravond werkte vandaag ook wat door, 2 Paracetamol, 2 Diclifenac, Morfine en Dormicum via infuus. Was trouwens niet in slaap of zo, was er de hele tijd goed bij. Mijn vriend heeft wel 4x geprobeerd te produceren voor de punctie en het lukte hem niet. Pas toen ik in de uitslaapkamer rustig lag is het gelukt. Vond het wel sneu, hij zat helemaal in zak en as.
@Melissert spannend hopelijk heb je het mis en toch klachten van een beginnende zwangerschap. Knap van je dat je niet eerder test dat wil ik ook proberen. Ja donderdag is het zo ver , hoop ook op een mooie! En het belangrijkste een plakkertje @Azric wat fijn zeg dat het je is meegevallen en wat een mooie oogst. Nu lekker uitrusten, alvast heel veel succes met de terugplaatsing!! @Smienaatje ja ik heb gelezen 11 dagen maar ook veel mensen dat al met 7 dagen Ovitrelle eruit testen.. dat is wel snel.. ik heb nu dus voor het eerst Ovitrelle gespoten en moet zeggen dat ik gewoon géén bijwerkingen heb!! En met pregnyl zulke zere borsten en hoofdpijn en echt zwanger gevoel. Vind het aan de ene kant wel prettig die Ovitrelle.. hopelijk met een goed eindresultaat dit keer ❤️
@Azric, wat een mooie opbrengst en hopelijk worden het goede embryo’s en heb je dinsdag een terugplaatsing. Duim voor je! Fijn dat je geen last hebt van de Ovitrelle @Sass25. Hier ook geen last van tot nu toe. @Melissert, hopelijk betekent dit niets. Nog even volhouden en hoop blijven houden!