Start IVF/ICSI jan/feb/maart 2022

Discussion in 'MMM clubs' started by Delacour, Nov 18, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Natascha33

    Natascha33 Actief lid

    Aug 20, 2020
    426
    623
    93
    Female
    Welkom! Ik zit in een zelfde traject als jij! Bij onze eerste punctie hadden wij 2 gezonde embryo's. Ben van de eerste terugplaatsing zwanger geraakt, helaas is dit op een missed abortion uitgelopen. In mei / juni hopelijk terugplaatsing 2. Er is een forum waar ik een tijd lang mee hebt gepraat. Pgd / ivf icsi deel 2. Van alle meiden in de groep zijn er nu nog 3 niet zwanger geraakt (inclusief mijzelf) pagina is wel daardoor een stuk rustiger geworden waardoor ik vaker hier te vinden ben.

    @Asil ahhh jeetje meid, wat rot zeg. Veel sterkte gewenst ♥️
     
    Soof1992 likes this.
  2. Sass25

    Sass25 Bekend lid

    May 9, 2017
    695
    1,010
    93
    Female
    @Melissert hopelijk heb je die poging niet nodig en wordt je gewoon niet ongesteld de komende dagen! Spannend! Voel je al wat dingetjes ofzo of helemaal niks?

    @Asil wat balen zeg.. altijd kut zo’n witte test.. :( hoop voor je dat de laatste poging een mooie gezonde zwangerschap oplevert.
     
    Asil likes this.
  3. Sass25

    Sass25 Bekend lid

    May 9, 2017
    695
    1,010
    93
    Female
    Zijn er hier dames die verschillen hebben gemerkt in Pregnyl en Ovitrelle qua kwaaltjes voelen of dat het trager/sneller uit het lichaam was? :)
     
  4. Asil

    Asil VIP lid

    Nov 14, 2018
    10,149
    9,753
    113
    Female
    Yes. Ovitrelle en pregnyl allebei met 7 dagen. Van Ovitree hoofdpijn, van pregnyl 0.0 bijwerkingen. Maar pregnyl is uit de handel. Dus ovitrelle zal als alle voorraden op zijn worden gehanteerd.
     
    Soof1992 and Sass25 like this.
  5. Mamavanlisi

    Mar 7, 2022
    61
    112
    33
    Female
    Ik duim ook hard met je mee
     
    Sass25 likes this.
  6. evi85

    evi85 Actief lid

    Apr 19, 2021
    271
    328
    63
    Female
    Ha meiden! Veel geschreven hier de afgelopen weken! Ik ben even afwezig geweest want ik moest een maand wachten. Inmiddels zit ik vandaag 10 dpo en 6 dagen na TP van een 4 daags goed embryo. Dus de 2e wachtweek gaat beginnen! Natuurlijke cyclus dus ws weet ik dinsdag waar we aan toe zijn! Spannend! Moet zeggen dat ik het aantal zwangeren in de groep helaas nog wat tegen vond vallen! Dus iedereen nog even heeeeel veel goede moed en geluk gewenst!
     
    cvdv87, Smienaatje, xTamx and 5 others like this.
  7. Sass25

    Sass25 Bekend lid

    May 9, 2017
    695
    1,010
    93
    Female
    Spannend hoor!! Hoe voel je je heb je last van kwaaltjes ?:) Hoop voor je een tweede streep dinsdag! :thumup:
     
  8. Jazz83

    Jazz83 Bekend lid

    Jan 15, 2022
    935
    1,595
    93
    Female
    Oh wat rot voor je @Asil. Sterkte en een digitale knuffel!
     
    Asil likes this.
  9. Melissert

    Melissert Bekend lid

    Jul 3, 2021
    762
    589
    93
    Female
    Hey @evi85 spannend! Hoe voel je je? Kwaaltjes? Ik ben ook 10 dpo vandaag. Helaas maar 1 embryo dit keer dus maar 1 kans. Veel succes! Hoop dat t raak is.
    @Sass25 voel niet veel. Alleen de utro klachten die ik eigenlijk altijd heb van utro... Wat pijnlijke borsten en last van m'n darmen(moeilijk naar de wc) maar dat is elke keer zo dat ik die dingen heb en dus niet zwanger ben.. dusja. jij hebt bijna een tp toch? Hoop dat t een mooie is ❤️
     
    Sass25 likes this.
  10. Delacour

    Delacour Bekend lid

    Nov 25, 2019
    989
    1,263
    93
    Female
    @Azric veel succes morgen! Hopelijk valt het mee.

    @Asil shit! Wat balen van de negatieve test :( sterkte
     
    Smienaatje, Azric and Asil like this.
  11. Jazz83

    Jazz83 Bekend lid

    Jan 15, 2022
    935
    1,595
    93
    Female
    Toi toi toi voor jou morgen @Azric! Morgen rond deze tijd is het al lang voorbij. Knuffel!
     
    Smienaatje and Azric like this.
  12. xTamx

    xTamx Fanatiek lid

    Dec 12, 2020
    1,137
    1,343
    113
    Female
    Heel veel succes :thumup:
     
    Smienaatje and Azric like this.
  13. Azric

    Azric Bekend lid

    Feb 2, 2022
    506
    971
    93
    Female
    Ik lig weer in mijn eigen bed. Punctie is goed gegaan, is mij 100% meegevallen.
    8 eicellen gaan meedoen voor de bevruchting. Zaad van Minn Vriend is ook goed. Vandaag liggen en veel drinken. Pijnstillers mag ik nemen en vanaf 16 starten met progesteron.
    Morgen tussen 9 en 13h worden we gebeld met de stand van zaken betreffende bevruchtingen. Als alles goed gaat zal de terugplaatsing op dinsdag zijn.

    Ga nu de ogen even dicht doen

    Dank jullie wel!!
     
  14. Smienaatje

    Smienaatje Bekend lid

    Feb 21, 2019
    771
    881
    93
    Female
    Van Ovitrelle heb ik echt één dag knallende koppijn gehad. Met Pregnyl heb ik geen ervaring mee. Ik dacht eens gelezen te hebben dat mensen na ongeveer 11 dagen Ovitrelle eruit testen?
     
    Sass25 likes this.
  15. Melissert

    Melissert Bekend lid

    Jul 3, 2021
    762
    589
    93
    Female
    Hallo dames. Hopelijk gaat alles goed met iedereen. Ik ben nog pupo maar ik weet niet.. ben wat prikkelbaar en heb dat altijd een paar dagen voor mijn menstruatie. Voor de rest geen buikpijn... Misschien een wat zwaar gevoel soms.. niet echt pijn maar een soort gevoel. Dat is vaak ook geen goed teken.. gaan t zien. Ff een vraagje voor de utro gebruikers. Mijn vag is wat geïrriteerd sinds ik het gebruik. Zegmaar een soort branderig gevoel in de binnenste schaamlip area.... Mensen daar bekend mee? Eerste keer dat ik dat heb trouwens..
     
  16. Melissert

    Melissert Bekend lid

    Jul 3, 2021
    762
    589
    93
    Female
    Fijn dat t mee viel. Hoop op mooie bevruchtingen. !!!
     
  17. Muldes

    Muldes Actief lid

    Jan 23, 2022
    374
    598
    93
    Female
    Wat fijn dat het goed is gegaan en dat het je zo is meegevallen, je hebt het lekker achter de rug. Ook een mooi aantal gescoord, voor nu lekker uitrusten ❤️
     
  18. Azric

    Azric Bekend lid

    Feb 2, 2022
    506
    971
    93
    Female
    Ja het was echt niet pijnlijk. Lorazepam van gisteravond werkte vandaag ook wat door, 2 Paracetamol, 2 Diclifenac, Morfine en Dormicum via infuus. Was trouwens niet in slaap of zo, was er de hele tijd goed bij.
    Mijn vriend heeft wel 4x geprobeerd te produceren voor de punctie en het lukte hem niet:oops:. Pas toen ik in de uitslaapkamer rustig lag is het gelukt. Vond het wel sneu, hij zat helemaal in zak en as. :rolleyes:
     
    Natascha33, Asil, xTamx and 1 other person like this.
  19. Sass25

    Sass25 Bekend lid

    May 9, 2017
    695
    1,010
    93
    Female
    @Melissert spannend hopelijk heb je het mis en toch klachten van een beginnende zwangerschap. Knap van je dat je niet eerder test dat wil ik ook proberen. Ja donderdag is het zo ver , hoop ook op een mooie! En het belangrijkste een plakkertje:oops:

    @Azric wat fijn zeg dat het je is meegevallen en wat een mooie oogst. Nu lekker uitrusten, alvast heel veel succes met de terugplaatsing!!

    @Smienaatje ja ik heb gelezen 11 dagen maar ook veel mensen dat al met 7 dagen Ovitrelle eruit testen.. dat is wel snel..
    ik heb nu dus voor het eerst Ovitrelle gespoten en moet zeggen dat ik gewoon géén bijwerkingen heb!! En met pregnyl zulke zere borsten en hoofdpijn en echt zwanger gevoel. Vind het aan de ene kant wel prettig die Ovitrelle.. hopelijk met een goed eindresultaat dit keer ❤️:oops:
     
    Smienaatje likes this.
  20. Jazz83

    Jazz83 Bekend lid

    Jan 15, 2022
    935
    1,595
    93
    Female
    @Azric, wat een mooie opbrengst en hopelijk worden het goede embryo’s en heb je dinsdag een terugplaatsing. Duim voor je!

    Fijn dat je geen last hebt van de Ovitrelle @Sass25. Hier ook geen last van tot nu toe.

    @Melissert, hopelijk betekent dit niets. Nog even volhouden en hoop blijven houden!
     
    Smienaatje, Sass25 and xTamx like this.

Share This Page