Uitgerekend 1-15 mei 2022 - deel 2

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Mamavandrie34, Apr 6, 2022.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    Dec 30, 2017
    14,308
    28,488
    113
    Suuuper chill! Lang leve flesvoeding hè? Haha :D
     
    Ang1987 likes this.
  2. teenslipper

    teenslipper Bekend lid

    Apr 3, 2020
    824
    1,122
    93
    Female
    Present, baby nog in de buik. Nog niet opgeknapt helaas. Man is gelukkig nog wel fit.
    @Malbec wat een lekkere slaapkoppies!
    @Ang1987 :roflmao::roflmao:
     
    Liessb88 and Malbec like this.
  3. Aaav

    Aaav Bekend lid

    Jan 12, 2019
    651
    1,112
    93
    Female
    Goeeedemorgen. Geen baby! Wel goed geslapen. Sliep alleen vannacht (vriend heeft nacht) en dochter werd pas om half 9 wakker, wel even lekker.

    Hier ook de hele dag shirt omhoog, moedervlekken indrukken en "mama heeft dikke buik". Ben benieuwd als de buik straks weg is.
     
    Liessb88, KleineLai and Ang1987 like this.
  4. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    Dec 30, 2017
    14,308
    28,488
    113
    haha :D
    Hier was het wel even verwarrend toen de buik weg was. Hij maakte de link niet met baby in en baby uit de buik. Nog lange tijd heeft hij mijn shirt nog omhoog gedaan om te kijken.


    Ik heb alweer een paar uur last vervelende krampen en rugpijn. Ik word daar zo moe van hè.. Paracetamol erin en hopelijk gaan ze weg.
     
    Ang1987 likes this.
  5. Liva

    Liva Fanatiek lid

    Dec 5, 2016
    2,018
    3,042
    113
    Het blijft ook zo'n onwerkelijk idee dat er een levende baby in je moeders buik zit. Vind het zelf nog steeds absurd. Zo'n hele baby zit er nu in.

    De juf van mijn jongste van 4 zei laatst dat hij haar had verteld dat de baby nat en bloot uit de vagina komt :roflmao:. Heel serieus ook.
    Ook zo iets absurds voor kinderen, dat de baby er echt daar uitkomt.

    Ik sla mijn dagje den haag toch even over en ga thuis een beetje aanronmelen. Denk dat we ook vanmiddag bbqen om de vakantie wat feestelijker af te sluiten.

    Het zonnetje is in ieder geval heerlijk nu, zit lekker in de tuin.

    Iedereen prettige zondag! En sterkte weer met pijnlijke voorweeën, vergt wel veel zo van tevoren kan ik me voorstellen. Prijs ik mezelf nog even gelukkig.
     
  6. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    Dec 30, 2017
    14,308
    28,488
    113
    hahaha! Heerlijk hoe kleine kinderen gewoon zeggen waar het op staat <3
     
    Ang1987 likes this.
  7. teenslipper

    teenslipper Bekend lid

    Apr 3, 2020
    824
    1,122
    93
    Female
    Oh ja die baby vs. Buik. Hahahah!
    R. geeft heeel veel kusjes tegenwoordig, op alles. Maar dus ook continue op mn buik en dan baby baby baby zeggen. Zo lief. Hij is nog te jong om het echt te beseffen natuurlijk maar t zijn echte smelt momentjes!
    Ik ben ook zo benieuwd hoe hij straks reageert op de baby. R. heeft een heel lief en rustig karakter maar 0,0geduld en echt in de peuterpubertijd :thumup:

    @KleineLai hoop dat de pcm helpt!
    @Liva ook een prima dagje toch. Al snap ik dat je ook graag naar DH had gegaan.
     
    Ang1987 likes this.
  8. Mamavandrie34

    Mamavandrie34 Fanatiek lid

    Feb 4, 2018
    2,140
    2,225
    113
    Female
    Ik vind het zelf ook nog steeds absurd dat er een mens in je buik kan groeien :roflmao:
     
    Sillemie, teenslipper and Ang1987 like this.
  9. Ang1987

    Ang1987 Fanatiek lid

    Jul 28, 2020
    2,418
    2,169
    113
    Hihi dat went dus niet na 7 kinderen gebaard te hebben:).
    Misschien kan je het nog een voor de 8e keer proberen, wie weet went het dan.

    Maar het blijft een wonder inderdaad toch
     
  10. Ang1987

    Ang1987 Fanatiek lid

    Jul 28, 2020
    2,418
    2,169
    113
    @Malbec jeeetje wat een fijne nacht. Maar hee jouw kraamtijd moet toch ook wel hemels zijn, dat is he meer dan gegund.

    @KleineLai ohoh die rottige krampen toch ook. Hopelijk is het te doen met paracetamol of beval je nu een keertje.

    @teenslipper balen van het nog ziek zijn.
    Ben ook benieuwd hoe dat zo gaat met je 2 kindjes zo en hoe R op de baby reageert. Volgens mij best leuk ook voor de kinderen om er 2 jaar tussen te hebben.

    Oh even in een volgend bericht verder ik drukte op send
     
  11. Ang1987

    Ang1987 Fanatiek lid

    Jul 28, 2020
    2,418
    2,169
    113
    @Liva wat klinkt dat goed in de tuin zitten en barbecuen. Fijn om ze de vakantie rustig af te sluiten lijkt me idd.

    Hier nog even geslapen vanmorgen.
    Vanmiddag in het park en speeltuin met vriend en zoon plus picknick met allemaal lekkere dingen. En later nog een ijsje.
    Moet er even van bijkomen hahaha.
     
    Liva likes this.
  12. Liva

    Liva Fanatiek lid

    Dec 5, 2016
    2,018
    3,042
    113
    Hebben jullie ook van die sterke baby's nu in je buik? Ik heb sowieso een erg drukke jongen deze zwangerschap maar hij drukt zich soms echt bijna door m'n buik eruit. Ben erg benieuwd naar z'n karakter, dit is wel m'n drukste buikbaby.
     
  13. Ang1987

    Ang1987 Fanatiek lid

    Jul 28, 2020
    2,418
    2,169
    113
    Ja mijn baby is wel sterk. Hij voelt sterk maar rustig (beweegt wel veel maar voelt of ie kalm is) aan, kan het moeilijk uitleggen.

    De laatste tijd is het wel heftig qua hoe het voelt van binnen, maar ja 40 weken zwanger en grote baby haha. Had er niet eerder ervaring mee. Dus misschien is het normaal.

    Zat net op de fiets te grimassen omdat mijn blaas er voor mijn gevoel werd uitgetrapt haha. Mensen die dit zagen dachten vast dat ik met weeën aan het fietsen was:roflmao:.
     
    Malbec and Liva like this.
  14. Sillemie

    Sillemie Bekend lid

    Dec 11, 2014
    877
    1,051
    93
    Female
    Zorgcoördinator MBO
    Hazerswoude-Dorp
    @ButterflyPassion: gefeliciteerd! Wat een prachtig meisje.

    @Ang1987: hahahaha, die opmerkingen van jouw zoontje :roflmao:. Kids hebben echt nog geen rem hè.

    @Malbec: ideaal zo’n nacht. Hier was die iets minder lang met 2 nachtvoedingen en na de eerste nog een uur spoken o_O. Het is dat ik geen koffie lust…

    @KleineLai: pfff, weer krampen. Ik snap heel goed dat je er moe van wordt! Als ze nu ook nog eens wat zouden doen…

    @teenslipper: begin je wel al een beetje op te knappen? Beterschap in ieder geval en inderdaad hopelijk blijft jouw man gespaard.

    Dit exact! Ik vond het zelf al moeilijk te bevatten dat er echt een baby in mijn buik zat. Nu dat ze eruit is nog steeds raar dat ze echt in mijn buik heeft gezeten. Laat staan hoe het voor die kleintjes is om dat te proberen snappen.

    @Liva: Viviën was ook zo’n druktemaker in mijn buik. Ik heb verschillende filmpjes gemaakt dat je mijn hele buik zag bobbelen. Ze is nu ook al super sterk, vooral in haar nek. Bv bij tummy time tilt ze nu al haar hoofd op en komt echt al wat vooruit met de kruipreflex.

    Dankjewel voor de leuke reacties op Viviën haar outfitje van gisteren. Dat shirtje heb ik zelf genaaid en Vajèn heeft in dezelfde stof een jurk.
    Nog even wat babyspam: 801AF43C-AF47-4628-BC2D-278A20285E4B.jpeg 1BFD1782-680B-4B09-9AD7-047F9F7E59ED.jpeg
     
  15. Liva

    Liva Fanatiek lid

    Dec 5, 2016
    2,018
    3,042
    113
    Lijkt me idd best gek voor jou, zo'n verschil in zwangerschapsduur. Dan zit je toch vast al vanaf zo'n 35/36 weken te wachten. En 2 kindjes met zo'n verschillend gewicht en start.
    Je krijgt nu vast een hele goede bevalling en kraamtijd zonder die zorgen :)
     
  16. Liva

    Liva Fanatiek lid

    Dec 5, 2016
    2,018
    3,042
    113
    Hahaha die onderste foto, alsof ze zegt 'laat mij maar even met rust nu'. Heel schattig.

    Fijn dat het goed met je gaat! Althans, zo komt het over!
     
    Sillemie likes this.
  17. Malbec

    Malbec VIP lid

    Apr 5, 2020
    5,755
    7,854
    113
    Female
    Hahaha ja dat is zeker een groot voordeel ja :D
     
    Ang1987 likes this.
  18. Malbec

    Malbec VIP lid

    Apr 5, 2020
    5,755
    7,854
    113
    Female
    Hahaha die onderste foto, zo van. Laat mij met rust :roflmao:
     
    Ang1987 likes this.
  19. Malbec

    Malbec VIP lid

    Apr 5, 2020
    5,755
    7,854
    113
    Female
    Ja ik dacht echt dat ik een hele drukke baby zou gaan krijgen, ze is echt relaxed maar haar beentjes blijft ze telkens helemaal uit strekken en dat herken ik heel erg van uit mijn buik.
     
    Ang1987 and ButterflyPassion like this.
  20. Malbec

    Malbec VIP lid

    Apr 5, 2020
    5,755
    7,854
    113
    Female
    Hier zijn we voor Moederdag lekker wezen lunchen op het terras. ( carpaccio en rosé :D ) en nu maken we een appeltaart.

    Mijn vriend was zoooooo moe. Terwijl ik alle nachtvoedingen doe :roflmao: hij was om 02:00 thuis na een avondje bier drinken met z’n vrienden :roflmao:
     

Share This Page