Waar valt jouw mond van open? Deel 10

Discussion in 'De lounge' started by Iertje81, Apr 12, 2022.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Siepie85

    Siepie85 VIP lid

    Nov 8, 2013
    8,331
    8,334
    113
    Amsterdam
    Daar heb je helemaal gelijk in!
     
    femkes likes this.
  2. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    Nov 17, 2016
    18,959
    15,002
    113
    Nou zal t eens even doorgeven, dat staat ergens er op ofzo?
     
  3. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    Nov 17, 2016
    18,959
    15,002
    113
    Huisarts gaf m zo de papieren, na ff luisteren en doorvragen of hij t zeker wist en wat t inhield. Hij gaf ook het advies voor een uroloog te gaan, schijnt een verschilletje te wezen, ik was niet mee anders had ik t wel doorgevraagd. Weet ook niet of dat t anders maakt qua doorverwijzing. Rekening is voor ons dat boeit ook niet, gedeeltelijk dekking indien van toepassing is mooi meegenomen.

    Donorschap (officiele weg) is wel thuis besproken. Ik heb geen bezwaar maar hij moet daar zelf over nadenken.
     
  4. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    Jun 10, 2015
    13,635
    5,661
    113
    Absoluut. Maar Disney Parijs is ook geweldig hoor, het is prijzig maar wij geven het er graag aan uit.
     
    GossipGirlxoxo likes this.
  5. Mim89

    Mim89 VIP lid

    Jan 29, 2019
    10,283
    8,725
    113
    Female
    Ja ben vroeger 2x geweest. Een keer op tweede Kerstdag en een keer een week in de zomer. Vond het geweldig.
     
    GossipGirlxoxo likes this.
  6. Mamavanvier95

    Mamavanvier95 Fanatiek lid

    Oct 12, 2014
    3,485
    2,599
    113
    Female
    Friesland
    Sinds 2 weken begonnen te verkopen op Vinted. Waar valt m'n mond van open? Ik heb afgelopen zaterdag 2 pakketjes verzonden, 1 naar Frankrijk en 1 binnen Nederland. Die in Frankrijk is vandaag afgeleverd en in Nederland duurt waarschijnlijk nog 2 dagen. :roflmao:
     
    Zeebra, Spectre, Vero0504 and 2 others like this.
  7. Basisuil

    Basisuil Fanatiek lid

    Apr 25, 2022
    2,562
    2,662
    113
    Female
    Sterkte! :(
     
    Ansel likes this.
  8. Villa Kakelbont

    Villa Kakelbont Fanatiek lid

    Oct 13, 2020
    1,049
    1,713
    113
    Female
    Ah wat naar... veel sterkte!
     
    Ansel likes this.
  9. TotalBella

    TotalBella Niet meer actief

    Sterkte!
     
    Ansel and Snoopy1979 like this.
  10. Gewooniemand

    Gewooniemand Niet meer actief

    Sterkte.
     
    Ansel likes this.
  11. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    Nov 17, 2016
    18,959
    15,002
    113
    Sterkte @Ansel, alle uitdagingen kan je aan al is het stapje voor stapje.

    Elke berg kan je opkomen, niet direct naar de top kijken maar naar de trede voor je voeten. En af en toe even omkijken hoe ver je al gekomen bent.
     
    Maev, Ansel and NiVa0230 like this.
  12. Spectre

    Spectre VIP lid

    Nov 5, 2015
    19,826
    18,545
    113
    Female
    Mijn broer had het er laatst nog over.. en wat je daarvoor krijgt; slecht hotel e.d.
    10x liever voor dat geld een weekendje efteling.
     
    Mim89 and GossipGirlxoxo like this.
  13. Spectre

    Spectre VIP lid

    Nov 5, 2015
    19,826
    18,545
    113
    Female
    Heel veel sterkte!
     
    Ansel likes this.
  14. Madelie

    Madelie VIP lid

    Jun 14, 2014
    11,473
    8,734
    113
    Oh wauw, dit heb je zo te lezen niet aan zien komen. Wat bizar joh. Kan mij voorstellen dat je je met momenten ontredderd voelt.
    Je komt er wel, al voelt het nu niet zo.
    Heb je een beetje een vangnet waar je bij terecht kunt met je gevoelens en om je waar nodig wat te ondersteunen met de kinderen zodat je wat ruimte krijgt om dit alles te verwerken?
     
    Ansel likes this.
  15. JupitR

    JupitR VIP lid

    May 13, 2020
    6,712
    7,193
    113
    Female
    Dat ik vanavond 9 muggen heb gedood in de slaapkamer. Het is net mei! Mijn jongste zit al onder de muggenbeten in zijn gezicht..
     
  16. JupitR

    JupitR VIP lid

    May 13, 2020
    6,712
    7,193
    113
    Female
    Wat verdrietig en wat heftig zeg. Wat is er gebeurd?
     
    Ansel likes this.
  17. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Verwijderd ivm privacy
     
    Soturi, Theezeefje, Neskio and 42 others like this.
  18. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    ach ik weet niet wat ik moet zeggen behalve heel veel sterkte! Kwam dit voor jou koud op je dak? En was hij er al langer mee bezig? Heb je wel een goede/duidelijke verklaring gehad en kun jij je daarin ook vinden? Staat hij nog open voor iets van therapie om er samen nog aan te werken of heeft hij de handdoek echt definitief in de ring gegooid?
     
    Ansel likes this.
  19. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Bizar hè? Ik zat ook te kijken voor augustus of september 3 nachten en 4 dagen maar het is echt niet leuk meer. Even duur als 8 dagen Spanje, in het hoogseizoen, deze zomer (tickets + appartement) en dan heb Je in Disney nog een paar dagen lang alleen maar vies eten wat belachelijk duur is. En dan willen de kinderen in die winkeltjes nog van alles kopen wat ook belachelijk duur is allemaal! Al met al ben je voor 4 dagen schat ik met eten drinken en wat prul kopen bij elkaar richting de €4500 kwijt en eigenlijk heb ik het er niet voor over. Ik hoop nu dus dat het buiten het hoogseizoen iets beter te doen is of dat er nog een leuke actie komt komende tijd. Ik twijfel heel erg of ik wel ga boeken voor dit jaar al kijk ik er wel al naar uit sinds dochter 2,5 is. Had me altijd voorgenomen voor haar 4e verjaardag een paar dagen naar Disney te gaan maar toen kwam Corona. Als de prijzen zo blijven stel ik het nog uit tot april 2023 en dan word het dochter haar verjaardagskadotje. Zus kan misschien nog wat korting regelen als reisagent maar dan moet ze eerst allemaal verplichte Disney quizzen spelen en daar heeft ze nu geen tijd voor helaas.
     
  20. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Is er geen gevaar dat als je zoiets niet aanlevert en jou gebeurt wat dat voor je partner dan de hypotheek niet word vrijgescholden? Ik weet namelijk dat bij ons het zo is als 1 van de 2 overheid de hypotheek volledig word ingelost. Maar daarvoor moesten we een formulier invullen met medische info onder andere over het roken van sigaretten nuttigen van alcohol en naar ziektes waarvan we op de hoogte waren.
     

Share This Page