Lange onvervulde kinderwens (MMM of zonder) maar nog hoop deel 4

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Asil, 8 nov 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Saar1988

    Saar1988 Bekend lid

    24 jul 2020
    840
    1.012
    93
    Vrouw
    :cry::cry: Ik hoop zo dat je dat niet nog eens overkomt! Laat het dan nu maar doorbreken!
    Liefs, een knuffel en sterkte! ♥️
     
    GroeneBomen vindt dit leuk.
  2. Leraje

    Leraje Fanatiek lid

    19 apr 2013
    4.965
    2.790
    113
  3. Krv

    Krv Fanatiek lid

    26 mei 2017
    4.592
    4.446
    113
    Vrouw
    @GroeneBomen ❤️ Ook hier denk ik aan je. Ik hoop zo dat verdere ellende je nu bespaard blijft.
     
    GroeneBomen vindt dit leuk.
  4. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    3 feb 2017
    3.491
    2.487
    113
    Vrouw
    Limburg
    @GroeneBomen ik had nog hoop toen ik je laatste test foto zag… :(:cry: en toen je zei het was een beetje en toen gestopt, dat heb ik ook ervaren rond de nod.
    Hopelijk is het snel voorbij of krijg je alsnog goed bericht op de echo… dikke knuffel!
     
    GroeneBomen vindt dit leuk.
  5. Krv

    Krv Fanatiek lid

    26 mei 2017
    4.592
    4.446
    113
    Vrouw
    Ik kom net terug uit Gent, evaluatie gehad van de laatste ivf poging. Eicellen zagen er goed uit, 1 onrijp en 1 eicel was leeg. We hadden er in eerste instantie 11 maar uiteindelijk dus 9 die bevrucht konden worden en waarvan er 8 bevrucht zijn. Gemiddeld wordt de helft bevrucht gaf hij aan dus dat zag er al goed uit. En bij ons 50% doorgegroeid tot blasto’s, ook boven het gemiddelde. We hebben 1 embryo van uitstekende kwaliteit, 1 goed en 2 matig. Ze worden uiteindelijk op volgorde teruggeplaatst. Hij hoopte dat we over 3 maanden al een terugplaatsing zouden kunnen doen, afhankelijk van de nacontrole van de niche. Dat is nog even afwachten omdat die arts heeft gezegd uitgaan van een jaar. Over 3 weken mag ik op nacontrole.
     
    DangerBlonde, Romytje, GroeneBomen en 5 anderen vinden dit leuk.
  6. Saar1988

    Saar1988 Bekend lid

    24 jul 2020
    840
    1.012
    93
    Vrouw
    Mooie score hoor! En veel info! Ik heb eerlijk gezegd nog nooit gehoord wat de kwaliteit van m’n embryo’s was.
    Maar dit klinkt hartstikke goed! En hoor je dan tijdens de nacontrole meer over wanneer de eerste tp mogelijk zou kunnen zijn?
     
    Krv vindt dit leuk.
  7. Asil

    Asil VIP lid

    14 nov 2018
    10.147
    9.747
    113
    Vrouw
    Jeetje wat een perspectief ineens. Das wel een pak minder lang. Duim voor je!
     
  8. Asil

    Asil VIP lid

    14 nov 2018
    10.147
    9.747
    113
    Vrouw
    Saar, hoe gaat het met je? Mits je dat wilt delen.
     
  9. Krv

    Krv Fanatiek lid

    26 mei 2017
    4.592
    4.446
    113
    Vrouw
    In NL hoorde ik altijd alleen maar dat het goed ontdooid was en door was gaan delen, vond ik zelf ook wel prettig omdat ik mezelf wel gek kan maken. Nu zijn we stap voor stap overal doorheen gelopen, eerst de groei van de follikels doorgenomen, toen de geoogste eicellen en vervolgens kregen we per embryo per dag te horen hoe de ontwikkeling was gegaan. Heel bijzonder! Het beste embryo is overigens een dag 6 embryo, ik wist niet dat dat nog zo kon bijtrekken. M’n arts drukte me op het hart om echt een vervolgplan qua eventuele extra nacontroles of een eventuele terugplaatsing af te spreken. Dus ik hoop het dan inderdaad te horen. En ik krijg de terugplaatsingen in een kunstmatige cyclus en mag dan zelfs de dag van de tp kiezen, zo fijn. Dus ook geen gedoe met werk of zo. Voelde heel goed allemaal vandaag.

    Hoe is het met jou?

    @Asil ja bizar toch. Ik hou echt nog wel een slag om de arm hoor. Liever positief dan negatief verrast worden.
     
    Betsies en Asil vinden dit leuk.
  10. Wondertje2020

    Wondertje2020 Fanatiek lid

    6 aug 2020
    4.890
    5.127
    113
    Vrouw
    Ik schrik wel van die cijfers, bij ons is er iets met de zaadkwaliteit aan de hand (bij jullie niet toch?) en wij hadden maar 1 cryo bij 16 eicellen na de punctie.
    De moed zakt me in de schoenen zo.. we hadden er dus eigenlijk 8 bevruchtingen moeten hebben met 4 blastocysten volgens de gemiddelden.

    We komen maar aan 25% vh gemiddelde dus moeten we 75% meer dan gemiddelde eicellen hebben voor hetzelfde resultaat en dezelfde kans.
     
  11. blij83

    blij83 Fanatiek lid

    5 jun 2012
    2.180
    1.982
    113
    Maar dat kan dus ook enorm per punctie en per keer verschillen. Ik heb 4 puncties gehad en 4 totaal verschillende ervaringen qua opbrengst. En ook nog een afgebroken IVF. Dus eigenlijk 5 pogingen. Dus zou met een nieuwe punctie, ook weer anders kunnen zijn Wondertje2020.
     
  12. Krv

    Krv Fanatiek lid

    26 mei 2017
    4.592
    4.446
    113
    Vrouw
    Zaadkwaliteit is hier ook niet goed (rond de 1 miljoen), hij gaf aan dat gemiddeld ongeveer 40% het redt tot blastocyst. Ik dacht dat dat eigenlijk iets minder was (volgens mij zei Mck 20 tot 30%). Maar bij ons was de score bovengemiddeld qua bevruchtingen en ontwikkeling tot blasto’s. Ik heb meestal niet veel eicellen, dit keer en de vorige poging wel maar daarvoor 5 en 6 eicellen. Hebben jullie geen evaluatie gehad over de poging destijds?
     
  13. Krv

    Krv Fanatiek lid

    26 mei 2017
    4.592
    4.446
    113
    Vrouw
  14. Asil

    Asil VIP lid

    14 nov 2018
    10.147
    9.747
    113
    Vrouw
    Wij ook slecht zaad en rond de 1 mlj.

    IVF 1, 6 eicellen 1x 3 daags, 4 rijp, 2 bevruchtingen 1 embryo
    IVF 2, 12 eicellen 1x 3 daags, helft niet rijp of overrijp, 2 bevruchtingen, 1 embryo
    ICSI 1, 8 eicellen 3x 5 daags, 5 bevruchtingen
    ICSI 2, 9 eicellen 3x 5 daags, 7 bevruchtingen
     
  15. Krv

    Krv Fanatiek lid

    26 mei 2017
    4.592
    4.446
    113
    Vrouw
    Ja, wel herkenbaar!

    IVF 1, 5 eicellen, 3 bevruchtingen, 2 embryo’s
    IVF 2, 6 eicellen, 4 bevruchtingen, 3 embryo’s
    IVF 3, 9 eicellen, 8 bevruchtingen, 7 embryo’s (Gent denkt zelf dat hier ook slechte embryo’s tussen hebben gezeten maar dat wordt in NL helaas niet echt bijgehouden)
    IVF 4, 11 eicellen waarvan 9 bruikbaar, 8 bevruchtingen, 4 embryo’s.

    M’n allereerste tp was een dag 3 embryo, de rest allemaal blasto’s. Maar ja. Wat is het waard. Zoveel miskramen, buitenbaarmoederlijke zwangerschappen en 1 kindje uit voortgekomen. En de afgelopen 6 terugplaatsingen gewoon helemaal niks.. frustrerend dat er verder niks gevonden is. Ik hoop maar dat het toch echt aan mijn niche heeft gelegen en het hierna wel goed mag komen. Ook al denkt Gent dat zwanger worden met mijn niche geen probleem zou moeten zijn.
     
  16. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.638
    27.293
    113
    Vrouw
    Gister non stop krampen gehad, maar wel op de goede plek pijn zeg maar. Verlies nu veel bloed en weefsel. Zet heel goed door. Ik test ook pas als t ergste voorbij is. Ik ben er echt heel rustig onder nu, heb geen gevoel van bbz. Juist omdat t nu een herhaling lijkt van de vorige vmk. Zou fijn zijn. Ben zelfs de hele ochtend met klas van de oudste op pad geweest en daar echt onwijs van genoten.

    Testen doe ik wel later. Eerst maar even de opschoning afwachten. Ziekenhuis bel ik nu ook niet meer, kan wel maandag. Wil eerst de test wit zien.

    Maar jij goed nieuws dus! Fijne vooruitzichten! Is je ook gegund even de wind mee

    @Asil moest wel even aan je denken,grote stukken weefsel en tampon gaan niet samen inderdaad. Gatsie wat een troep geeft t ook :|
     
    Fruity90 en Krv vinden dit leuk.
  17. Asil

    Asil VIP lid

    14 nov 2018
    10.147
    9.747
    113
    Vrouw
    Eigenlijk is IVF 1, IVF 1b bij mij. De allereerste is afgebroken op moment van start punctie omdat ik een eisprong had gehad, wat ik al wist want had om 4 uur s'nachts echt helse eipijn.
    Kwam ook binnen met, doe maar een echo want ik heb een eisprong. Ze keken me aan met een blik van dat is onmogelijk en ja hoor, eisprong dus. Daar ging ik dan met een buik vol want het waren er een stuk of 12 en een naproxen voor de pijn..

    Mijn 1ste TP was ik ook zwanger van, maar belandde op de dag dat ik testte in het ZH met een niersteen, lang verhaal. 2 weken later MK.

    Wat een gezeik ook allemaal.

    Ik heb heel erg te kampen met de "wat als", wat als ik niet in paniek was geraakt van dat beetje bloed bij onze natuurlijke zwangerschap, wat als ik niet zoveel echo's kreeg en mijn stresslevel sky high was. Wat als ik meer info had gevraagd. Waarom zei de verpleegkundige op de dag van curretage dat ze het vreemd vond omdat mijn HCG nog mooi was verdubbeld en erg hoog was en paste bij het termijn.
    Wat als ik toch nog om een echo had gevraagd voor de ingreep en er wel een hartje was.
    (laatste echo was met 6.2 toen ze vast stelde 'op basis van geen idee' dat het een miskraam was). Waarom als ik er nu nog naar vraag, krijg ik het antwoord dat het er 'normaal' uit zag.

    Wat als ik geen niersteen had gehad.. als dat soort dingen.. Het is niet perse spijt maar meer de onwetendheid.
     
  18. Asil

    Asil VIP lid

    14 nov 2018
    10.147
    9.747
    113
    Vrouw
    Niet leuk en weet hoe zwaar die bloedingen zijn!
     
  19. Krv

    Krv Fanatiek lid

    26 mei 2017
    4.592
    4.446
    113
    Vrouw
    @GroeneBomen ik vind je echt zo rustig overkomen, hoe stom het ook klinkt, hopelijk heb je gauw die witte test. De angst voor een bbz zal altijd blijven als je dat ooit hebt meegemaakt denk ik. Hier wel in elk geval. Veel sterkte hoor! ❤️

    @Asil ik begrijp dat dat bij je blijft. Zo naar om nooit een antwoord te zullen krijgen op je vragen.. dat lijkt me ontzettend frustrerend.
     
    Asil vindt dit leuk.
  20. Leraje

    Leraje Fanatiek lid

    19 apr 2013
    4.965
    2.790
    113
    Hier 8 eicellen, weet niet hoeveel bevruchtingen, op dag 3 nog 3 embryo's over en uiteindelijk op dag 5 maar 1. Die ene gelukkig dus goed ingenesteld.... Maar slechtere score dan gemiddeld.
    Icsi vanwege heel slechte zaadscore. (Nog ver onder de 1 miljoen).

    We hebben verschrikkelijk veel geluk want kanstechnisch was dit geen heel reële uitkomst.

    Ot: hier nu heel verdrietig want we hebben onze hond in moeten laten slapen. Ze was al heel oud maar echt ons kindje... Voelt alsof ik een arm of been kwijt ben. Kunnen ff niet focussen op de baby die komt.
     

Deel Deze Pagina