Wij twijfelen een beetje of we dit weekend het zwembad gaan opzetten. Het wordt komende week super lekker weer maar de week erna is het "maar" 21 graden. Aan de andere kant moet je het toch een keer opzetten en dan kun je er iig komende week van genieten.
Nee, hier nog niet. Hier pas als het langer warmer is. We zitten hier altijd op de wind in de polder en dat maakt het al snel te koud voor dochter.
Wij helaas nog niet, de trampo staat nog op de plek. Ons huis gaan we binnenkort verkopen dus voor de foto's is het waarschijnlijk beter als er niks staat..
Hier helaas ook nog niet, precies naast de plek van t zwembad hangt een vogelhuisje en daar zit een nestje in met sinds afgelopen week jonkies. Gaan we die beestjes dus nog ff niet aandoen. En daarbij ben ik bang dat t in de nachten nog te koud is waardoor t water steeds flink afkoelt.
Hij staat al een week en de kinderen hebben er al 3 middagen (kort) in gezwommen. Vanaf zondag weer heerlijk zwemweer, ik heb er zin in!
Hier staat hij twee weken en tot nu toe op een dag na, elke dag kort gezwommen. En dan na het zwemmen gauw een warme douche.
Nee nog niet. Het is maar kort warm en als het water koud is gaat onze zoon er echt niet in.( geen warmtepomp) Aangezien we een kleine tuin hebben staat het gelijk vol.
Ik durf nog niet. Het mooie weer slaat ons al de hele tijd over . Volgende week wordt wel warm maar zag dat het vanaf vrijdag/zaterdag weer 17 graden wordt. Pfff
Hier staat het zwembad sinds donderdag. Kinderen zitten er vanaf vandaag in. Steeds maar 30 minuten want het water is nog koud.