net bevallen en weer kriebels voor een baby

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by lammetje, Mar 31, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lammetje

    lammetje Fanatiek lid

    Apr 14, 2007
    1,561
    0
    0
    geitenmelkster/verloskundige
    elst
    Ja spierpijn in mijn baarmoeder sophie zoiets ja of net als een volle blaas alleen dan aan de voorkant..
    :(
    Heb geen idee of ik nou over paar dagen weer moet gaan testen of dat ik mijn ongie af moet wachten wat zouden jullie doen ik weet het echt niet meer :(

    was ik maar een half jaar verder...........
     
  2. pregnantlady

    pregnantlady Bekend lid

    May 29, 2007
    635
    0
    0
    Als je gisteren ongesteld had moeten worden Marloes dan ben je vandaag 1 dag overtijd. Maar zoals ik al eerder aangaf als jij zelf een positief gevoel hebt dan heb je geen test er voor nodig om het te bevestigen.
    Wel super dat je al na je NOD zit natuurlijk. Eigenlijk kunnen we je al feliciteren maar een positieve test maakt het feest compleet. De vorige keer had je dat pas pas 12 dagen na NOD? Goh wat laat joh.
    Hopelijk dit keer eerder. Probeer het gewoon na een weekje of zo.

    Lammetje, ik mij voorstellen dat je het een beetje zat bent. Vragen qua temp. kan ik niet goed voor je beantwoorden. Volgens mij heeft Marloes wel getempt die weet het beter.
    Ook voor jou hoop ik op duidelijkheid. Pijntjes aan en rond je baarmoeder heb ik wel tijdens mijn zwangerschappen. Maar vergeet ook niet dat je na een tijdje jezelf helemaal gek kan maken met 'kwaaltjes'. Dat zie ik hier op het forum zo vaak gebeuren.

    Ja dames ook nog maar even hier. We schrijven een beetje dubbel (jan. mamma's). De uitslag van het uitstrijkje was goed. Die had ik de laatste keer laten maken omdat ik tijdens mijn zwangerschap van mijn zoon 3,5 hele heftige bloedingen heb gehad. Toen bleek er een poliep te zitten. Tijdens het maken van het uitstrijkje zag alles er rustig uit en had ik groen licht gekregen om te gaan proberen zwanger te worden. Tja en toen was het gelijk raak :D. Maar gelukkig was de uitslag goed.

    Ook de VK gebeld 3 juni mijn intake en 9 juni de echo. Klinkt nog mega ver weg. Maar ja als alles goed gaat ook geen reden om het eerder te doen. Maar ik weet dat ik altijd kan bellen voor een echo. Ze doen het namelijk op onze praktijk zelf tijdens avonduren en vrijdagen.

    Mijn kleine vent heeft net bijna 2 uur in de thuis geslapen. Zo schattig.
    Ja als hij slaapt :( want daarvoor en nu ligt hij lekker dwars. Ik weet niet wat het is. Erg jankerig. Misschien wel de warmte.

    Ik ga weer naar hem toe.
    Liefs,
    Gaby

    p.s. Sofieke zal nu toch wel terug zijn van vakantie?
     
  3. lammetje

    lammetje Fanatiek lid

    Apr 14, 2007
    1,561
    0
    0
    geitenmelkster/verloskundige
    elst
    Fijn dat alles zo goed met je gaat gaby!
    Super dat je al afspraken hebt staan word het zo echt ineens he..

    Weet het het gek maak gevoel en kwaaltjes had ik bij mijn vorige probeer poging heel erg nu heb ik het anders heb eerst het gevoel en dan pas de gedachte eraan vorige keer dacht ik hmmm ben ik misselijk en prompt was ik misselijk...

    Fijn dat je nog even hier komt gezellig het is soms zo stil hierow.....

    Geen idee wanneer sofieke er weer is is al wel lang weg maar och heeft ze vast veel plezier!
     
  4. Sophie

    Sophie Fanatiek lid

    Jul 28, 2006
    3,129
    0
    0
    Noord-Holland
    Hoi,

    Ja, ben ook benieuwd naar Sofieke!

    Marloes, Gaby had je al antwoord gegeven...sluit ik me bij aan. Spannend hoor. Kan toch bijna niet missen. Je weet wanneer eisprong dus :D

    Lammetje, ik heb ook verstand van temperaturen maar niet van een constante temp tijdens cyclus. Voor eisprong is je temp. gemiddeld stuk lager dan na eisprong. Anders kun je eens bij temp. kaartjes van anderen kijken...
    Als je zwanger bent blijft je temp. hoog. Dan kun je dus constante temp. hebben...
    Rottig voor je die onrust! Hopelijk test je gewoon heel snel positief :p

    Gaby, neem aan dat je bedoelt in de tuin ipv thuis ;) Schattig inderdaad en ook lang! Vervelend dat hij jankerig is. Had Sophie net ook last van. Heb haar net in bed gelegd na haar warme prakkie en hopelijk slaapt ze snel. Hoe gaat het met zijn hoesten...

    x Sophie
     
  5. lammetje

    lammetje Fanatiek lid

    Apr 14, 2007
    1,561
    0
    0
    geitenmelkster/verloskundige
    elst
    Thanks sophie ik weet zelf gelukkig ook wat van temperaturen maar ja als je niet weet of hij al hoog is of de hele tijd al laag ,word het wel heel moeilijk he
    Och de beste optie is volgens mij nog steeds geduld en de tijd zal het leren alleen wil ik dat jiust niet ha ha ik wil zwanger worden!
     
  6. pregnantlady

    pregnantlady Bekend lid

    May 29, 2007
    635
    0
    0
    Ha ha ja in de tuin. Oh wat erg als ik later mijn berichten doorlees. Ik maak zoveel rare fouten en zinnen.

    Het hoesten ging vandaag wel redelijk. Het blijft rauw klinken maar wat vooral vandaag erg opvallend was het ademen. Dat was echt weer zagen (zo noemt de dokter het en ik noem het Darth Father ;)).

    Ik hoop dat beide kids vannacht eens goed slapen. Ik kan het ook wel gebruiken. Ben duidelijk vermoeider dan normaal.

    Liefs, Gaby
     
  7. Anne5

    Anne5 Lid

    Mar 6, 2006
    84
    0
    0
    Pregnantlady: 35.

    Marloes wat spannend!

    Lammetje, hoelang wacht jij met testen?
     
  8. lammetje

    lammetje Fanatiek lid

    Apr 14, 2007
    1,561
    0
    0
    geitenmelkster/verloskundige
    elst
    hoop dat je lekker geslapen hebt gaby en je familie ook!
    Heb dat ook hoor raar typen maar dan ga je even snel een bericht toetsen voordat je het vergeet of je hebt maar een paar minuutjes en dan gaat het soms een beetje mis maar och we hebben het allemaal en dus begrijpen we ons taaltje allemaal wel !

    Marloes en joyce wats happening vertel vertel ben benieuwd!

    Hmm anne heb eigenlijk zon gemengd gevoel is het nodig om te testen of ben ik gewoon niet zwanger maar aan het ontzwangeren of op cyclus komen ik weet het gewoon niet meer..
    Denk dat ik morgen een laatste test waag en dan ga ik maar gewoon wachten op een cyclus als het negatief is aan de hand van mijn temperatuur iets anders kan ik toch niet doen.

    Hebben jullie mischien advies wat ik het beste kan doen?
     
  9. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,024
    901
    113
    vanochtend temp weer iets omhoog.. dus gaat nog steeds goed.

    lammetje: denk dat je, helaas, alleen maar kan wachten tot de cyclys zich hersteld en in de tussentijd misschien elke maand (of 2 weken) een testje doen?
     
  10. lammetje

    lammetje Fanatiek lid

    Apr 14, 2007
    1,561
    0
    0
    geitenmelkster/verloskundige
    elst
    denk het ook marloes .
    Ben blij dat het nog steeds goed gaat bij jou het kan haast niet missen he meid dat je een beebje hebt in je buik!
     
  11. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,024
    901
    113
    ik hoop het...

    en als jouw cyclus er weer is, dan zit er bij jou ook snel weer eentje... net bevallen meiden bewijzen het wel, zijn super vruchtbaar
     
  12. lammetje

    lammetje Fanatiek lid

    Apr 14, 2007
    1,561
    0
    0
    geitenmelkster/verloskundige
    elst
    Nou marloes vandaag heb ik een test gedaan en negatief helaas ik ga nu echt wachten tot er weer een eisprong uit mijn temperatuurlijst tevoorschijn komt anders blijf ik testen verslijten ik weet nu in ieder geval dat het niet zo is op dit moment dus nu gewoon even wachten..
     
  13. Sophie

    Sophie Fanatiek lid

    Jul 28, 2006
    3,129
    0
    0
    Noord-Holland
    Marloes :D :p :D Dat gaat goed bij jou! :D :p :D

    Lammetje, balen joh. Dat je maar snel een eisprong hebt en direct zwanger raakt :D

    x Sophie
     
  14. Sophie

    Sophie Fanatiek lid

    Jul 28, 2006
    3,129
    0
    0
    Noord-Holland
    Mooie leeftijd, Gaby is het en ik word het in juni ;) :D en.....allebei direct zwanger :p

    x Sophie
     
  15. joyce26

    joyce26 Fanatiek lid

    Sep 13, 2006
    1,332
    0
    0
    huismama
    op de grens van nederland/belgie
    goeiemorgen meiden,

    ik ben er weer en blijf ook hier net bij toiletbezoek veegde ik lichtroze af en me buik voelt onderin ook erg zwaar aan dus denk dat ik doorga voor de volgende ronde :S

    dikke knuffel joyce
     
  16. pregnantlady

    pregnantlady Bekend lid

    May 29, 2007
    635
    0
    0
    Ahhh Joyce wat balen. Alleen daarom hou ik al niet van vroeg testen. De teleurstelling is 10 maal zo erg.
    Ik hoop dat het gewoon nog een innesteling is. Hou ons op de hoogte en een dikke knuffel terug meis
     
  17. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,024
    901
    113
    joyce: balen meid! grrrrrrrrrr rot duivels ook


    hier temp omhoog, negatieve test... we wachten af
     
  18. pregnantlady

    pregnantlady Bekend lid

    May 29, 2007
    635
    0
    0
    Goed dat je temp nog hoog is. Je gaf aan de vorige keer ook pas laat positief te testen dus het ziet er ondanks de negatieve test nog goed uit.
    Hopelijk test je snel positief. Dat geeft weer rust.
     
  19. joyce26

    joyce26 Fanatiek lid

    Sep 13, 2006
    1,332
    0
    0
    huismama
    op de grens van nederland/belgie
    marloes dat je temp nog hoog is is toch een goed teken? vorige keer teste je na 12 dagen pas positief toch dus wie weet meid ik duim voor je :D

    lammetje hoe is het met jou? nog steeds geen duidenlijkheid?

    groetjes joyce
     
  20. joyce26

    joyce26 Fanatiek lid

    Sep 13, 2006
    1,332
    0
    0
    huismama
    op de grens van nederland/belgie
    gaby dank je meis maar denk niet dat het een innesteling is gisteren zei cb digi niet zwanger dus daar ga ik dan maar vanuit en helemaal toen vanmorgen ik last kreeg van dat roze verlies en een ongi gevoel in me buik tzet nu nog niet echt door maar dat zal in de loop van de dag wel gebeuren 1 ding weet ik wel ik ga never nooit meer voor me nod testen pff wat is dat zenuwslopend zeg die vage rotstreepjes bah.

    groetjes joyce
     

Share This Page