Uitgerekend 16 t/m 30 september 2022

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door livsophia, 11 jan 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Cobon

    Cobon Niet meer actief

    Ook jij; deeeelen! ;)
     
    PerfectChaos vindt dit leuk.
  2. PerfectChaos

    PerfectChaos Actief lid

    14 jan 2022
    434
    314
    63
    Vrouw
    Helpende +
    @Cobon jawel alleen baal dat ik alleen mag kijken als een dom droppie hoe ventlief de loodzware dressior verplaatst zo niks voor mij :(.

    Wij hebben als naam : Avelie Mae ( Mae is tweede naam dus gewoon Avelie in het dagelijkse leven :roflmao:)
     
    Mich92, Fienemien, Maryelle en 2 anderen vinden dit leuk.
  3. Flops

    Flops Fanatiek lid

    13 nov 2021
    1.259
    1.018
    113
    Vrouw
    Vandaag een kinderwagen gekocht: maxi cosi plaza plus
    Autostoel: maxi cosi pebble 360

    Daarna rondje Ikea in de rolstoel (toch beetje braaf rust houden zonder binnenshuis gek te worden)

    En een badstop en nieuwe slang voor ons tweedehands badje... begint echt wat te worden zo! Super leuk.. en super eng..
    Hoop dat de echo maandag goed is en baby goed is gegroeid (en/of vorige meting gewoon een eenmalige afwijking was)
     
    Mich92, Fienemien, Cobon en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  4. Cobon

    Cobon Niet meer actief

    Wat een mooie naam! Mijn oudste haar 2e naam is ook Mae :) (voornaam heel wat anders haha, oud Nederlands)
     
    PerfectChaos vindt dit leuk.
  5. Cobon

    Cobon Niet meer actief

    Ik duim voor je!!
     
    Flops vindt dit leuk.
  6. PerfectChaos

    PerfectChaos Actief lid

    14 jan 2022
    434
    314
    63
    Vrouw
    Helpende +
    Hopelijk is de echo maandag goed !!
     
  7. Cobon

    Cobon Niet meer actief

    Enneh @Flops de 24 weken voorbij!! Mooie mijlpaal!
     
  8. Cobon

    Cobon Niet meer actief

  9. Flops

    Flops Fanatiek lid

    13 nov 2021
    1.259
    1.018
    113
    Vrouw
    Yes dat zeker! En de kleine beweegt echt heel veel, soms schrik ik van hoe m'n buik kan bewegen haha... maar toch blijft e de angst tot ik baby levend en wel in m'n armen heb denk ik
     
  10. Cobon

    Cobon Niet meer actief

    Haha ja ze kunnen er al flink wat van op dit termijn, ik heb de fase tussen plopjes en dit echte schoppen enzo overgeslagen geloof ik!

    Snap ik hoor. Ik heb niet meegemaakt wat jij hebt meegemaakt, maar ik ben pas gerust en opgelucht als er een gezond kindje op m'n borst ligt.
     
  11. Fienemien

    Fienemien Actief lid

    10 aug 2015
    270
    225
    43
    NULL
    NULL
    Wij hebben nog helemaal geen naam... Nu ja, had ik ook nog niet verwacht. Mijn man is er tenminste ook wel wat mee bezig, da's ook iets ;)

    Ben vandaag bij een leuk babywinkeltje in de stad geweest en twijfel nu toch over het leggen van een geboortelijst. Maar denk dat dat iets is dat niet echt gekend is in Nederland, of vergis ik mij? o_O Babyspullen hebben we wel echt niks meer nodig, dat hebben we allemaal. Maar ze hebben er ook wel leuke dingen voor al wat grotere kindjes. En heb liever dat mensen dat dan zouden kopen dan dat ze komen aanzetten met babyspullen waar we echt niets mee zijn :$
     
  12. PerfectChaos

    PerfectChaos Actief lid

    14 jan 2022
    434
    314
    63
    Vrouw
    Helpende +
    Ik heb ineens dat me nagels afbrokkelen :cry: en de eerste maanden waren ze zo mooi weet iemand hoe dat kan :D
     
  13. dburg282

    dburg282 Actief lid

    12 nov 2021
    169
    243
    43
    Vrouw
    Wij hebben ook al een naam, en het geboortekaart is ook al ontworpen. :roflmao:

    Niet verwacht dat we er zo snel uit zouden zijn samen. Het wordt Milana.
     
    Mich92, Fienemien en PerfectChaos vinden dit leuk.
  14. PerfectChaos

    PerfectChaos Actief lid

    14 jan 2022
    434
    314
    63
    Vrouw
    Helpende +
    Mooie naam ❤
     
    dburg282 vindt dit leuk.
  15. Maryelle

    Maryelle Actief lid

    10 feb 2015
    469
    515
    93
    Vrouw
    Wij hebben een top 3 maar we komen er nog niet helemaal uit haha. Mijn nr 1 is de naam van de tante van mijn man, zijn nr 1 lijkt heel erg op de naam van ons nichtje en nr 3 zijn we niet super enthousiast over. Zo lastig
     
  16. Kimmy133

    Kimmy133 Bekend lid

    2 jan 2016
    539
    331
    63
    Vrouw
    Wij twijfelen tussen Guus of Hidde op dit moment. Maar dat kan ook nog altijd veranderen in een totaal andere naam. :roflmao:
     
    Mich92 vindt dit leuk.
  17. Flops

    Flops Fanatiek lid

    13 nov 2021
    1.259
    1.018
    113
    Vrouw
    Guuuuuuus!!!! Leukkk!!!
    Of Onno ook lekker (ouder) Hollands!
     
    Kimmy133 vindt dit leuk.
  18. PerfectChaos

    PerfectChaos Actief lid

    14 jan 2022
    434
    314
    63
    Vrouw
    Helpende +
    Hidde leuke naam ;)
     
    Kimmy133 vindt dit leuk.
  19. Cobon

    Cobon Niet meer actief

    Jaaaaa Guus heel leuk!
     
    Kimmy133 vindt dit leuk.
  20. Mich92

    Mich92 Bekend lid

    25 nov 2015
    608
    221
    43
    Wij hebben de naam Nina. Al vinden we Vieve ook heel mooi, alleen klinkt dat niet zo lekker met onze oudste. Maar nog niks is definitief, haha.

    @Cobon ik ben ook benieuwd naar jullie naam!!

    @Kimmy133 Guus vind ik leuk! Ons nichtje heet Guusje! En een neefje Hidde, ook leuk!

    @Flops succes morgen! En zoals je zelf zegt: hopelijk was de vorige keer een meetfout. En heerlijk voorbij de 24weken! Snap wel heel goed dat je pas opgelucht bent als de baby straks op je borst ligt gezond en wel. Dat gevoel heb ik ook (ook al heb ik niet meegemaakt wat jullie hebben moeten meemaken).

    @Fienemien wij hebben ook een geboortelijstje, omdat mensen ook maar blijven vragen wat we willen hebben. Dus beter iets geven/krijgen wat we ook daadwerkelijk willen en gebruiken. Zij blij én wij ook :D.

    Hier ook veel beweging én de baby heeft echt super vaak de hik :roflmao:.
     

Deel Deze Pagina