Zwanger worden met sexuele problemen

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door 1985Anoniempje, 4 jun 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. 1985Anoniempje

    4 jun 2022
    7
    0
    1
    Vrouw
    Goedemorgen,

    Mijn vriend en ik zijn hebben een kinderwens. Gezien mijn leeftijd (37) willen we er niet langer wachten. Nu vraag ik me wel af hoe dit voor ons gaat verlopen aangezien mijn partner lastig tot een hoogtepunt komt. Het lukt in elk geval niet in mij. Hij gaat binnenkort naar de dokter om dit te bespreken. Zijn er vrouwen die hier ervaring mee hebben? Wat waren de opties?

    Hoor het graag!
     
  2. Violet88

    Violet88 Fanatiek lid

    24 mei 2022
    1.233
    1.053
    113
    Vrouw
    Hi,

    hier een klein beetje anders. Ik ben vaak te vochtig, dus manlief kan ook niet altijd in mij komen. Samen helpen we hem richting hoogtepunt en dan op het einde in mij.

    (lekker smakelijk op de vroege ochtend, maar misschien kun je op deze manier toch verder komen)
     
  3. Mim89

    Mim89 VIP lid

    29 jan 2019
    10.263
    8.712
    113
    Vrouw
    Misschien is zelfinseminatie voor jullie een optie? Dan komt hij klaar in een potje (jullie kunnen samen of hij alleen tot een hoogtepunt komen), zuig je het op in een spuitje en breng je het bij jou in.
     
  4. Nixter

    Nixter Fanatiek lid

    14 jul 2016
    1.659
    1.337
    113
    vlakbij Amsterdam
    Bij ons spelen er andere problemen, maar wij hebben uiteindelijk gekozen voor zelfinseminatie. Niet romantisch, soms nogal stuntelig en zelf wat klinisch soms, maar ja, ach, het is niet anders.
     
  5. LLxx32

    LLxx32 Actief lid

    5 apr 2018
    427
    215
    43
    Vrouw
    Hier drie keer gelukt met zelfinseminatie
    (Geen seksuele problemen maar lesbisch stel) erg succesvol dus.
    Gewoon in een potje. Opzuigen met een spuitje en inbrengen.
     
  6. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.708
    7.187
    113
    Vrouw
    Wij hebben om soortgelijke problemen ook zelfinseminatie gedaan. Het helpt dan om je cyclus goed te kennen en ovulatietesten te doen om te weten wanneer hij aan de slag moet. Ik stond er wel pragmatisch in: liever een kans via een bekertje dan geen kans.
     
  7. 1985Anoniempje

    4 jun 2022
    7
    0
    1
    Vrouw
    Dankjewel voor jullie reacties! Liever klinisch dan niet inderdaad!
     

Deel Deze Pagina