Hier veel last van steken, krampen. Gisteren 1,5 uur lang regelmatige voorweeën die 1,5 minuut aanhielden en om de 2 a 3 minuten kwamen. Vrijdagochtend een afspraak bij de verloskundige en dan ga ik laten checken wat er eventueel al van binnen gaande is. Ben 3x in week 38 bevallen. Verder dus ook grandioze nachten. De avondvierdaagse loop ik nu, 2 dagen er op zitten en gaat goed! Stoere kleuterzoon van 5 loopt ook goed mee. Nog 2 dagen te gaan. Hopelijk zo nog even slapen. Half 6 gaat de wekke weer
Ohhh spannend, ik ben benieuwd ! @Chanbee aagh jeetje zeg, wat moet jij je beroerd voelen. Hopelijk start het voor jou snel! Ik wil even klagen hoor. Alles doet zo’n zeer in mijn lijf, het lijkt of mijn schaambeen afgescheurd is, mijn liezen ook, draaien in bed is pijnlijk, opstaan, gaan zitten, gaan liggen en lopen is pijnlijk, mijn voeten zijn pijnlijk om op te staan, elke keer olifantenpoten van het oedeem, kind ligt op de blaas steeds en trapt mijn maag omhoog waardoor weer extreme maagzuur en al weken lang heeeeel slecht en weinig slapen, voel me veelal moe (nu al).. Zwanger zijn vind ik echt iets heel moois en ik kan er echt onwijs van genieten, maar ik vind dit toch wel echt de mindere kant. Nog 4 weken en een dag tot de uitgerekende datum, ben benieuwd wanneer de kleine man zich straks zal aankondigen. Vind het best spannend.
Ik ben ook veel wakker snachts, word ook van alles wakker nu .. Kom ook verschrikkelijk moe mn bed uit smorgens.. dus dat herken ik zeker! @Ploop die pijn herken ik ook, zooo vervelend!!! Heb dat ook al weken, ga dat echt niet missen, die maagzuur aanvallen ook niet trouwens
@Kimmetjuh90 de klinisch verloskundige zei letterlijk. We kunnen hierop je vliezen breken. Mijn eerste gedachte was doe dat dan maar.. maar m’n vluchtkoffer was nog niet ingepakt laat staan mee @Snananas ja bij mijn vorige zwangerschap had ik ook een hoge bloeddruk. Maar werd ik pas met 39+5 medisch. En hebben ze mij af laten wachten tot 41 weken. @Ploop wat naar zeg! Die pijn herken ik wel vooral met omdraaien in bed.. dan echt het gevoel dat de boel daar breekt. ik doe het vandaag rustig aan. Laatste dingen maar een beetje doen en verder een beetje hangen. Vriend en dochter zijn niet thuis dus heb alle tijd aan mijzelf.
Mooeeeee. Hier ook echt amper nog slaap in de nacht. En dutje komt er niet elke dag van dus 0 energie. Hehe. En ook erg last van maagzuur. Herken t van vorige zwangerschappen. Haha het is mooi hoe je die kwalen soort van vergeet tot je ze weer hebt. "Oooo ja, zo voelde ik mij toen!" Ben nu moed aan t verzamelen om de kinderen te gaan halen van school. Mijn buik is heel groot en ik kan nergens heen zonder de standaard opmerkingen en praatjes, die zo lief bedoeld zijn, maar waar ik zo geen energie meer voor heb .
Ik heb zo t kinderfeestje van mijn zoon. Hij wordt 8 de 22e en viert het vandaag in Monkeytown hehe (met airco, hoera!). Dus van 12 tot 15u zit ik wel goed denk ik. Niet alle Monkeytowns hebben klimaatbeheer maar bij ons gelukkig wel omg. 36 weken komt steeds dichterbij en merk dat er toch wat stukjes trauma en angst omhoog komen van mijn vorige zwangerschap en bevalling. (Dochter geboren met 36+3) Lang verhaal hoor, niet heel veel zin om uitgebreid over te vertellen nu maar goed. Ik kijk gewoon zo uit naar mijn lieve baby gezond en wel in mijn armen.
Hier was t gisteren even spannend, had namelijk van vanaf snachts pijnlijke harde buiken, en had gisteren een gewone controle eigelijk, maar dit werd een uitgebreide controle, want ik kreeg smorgens steeds meer pijnlijke harde buiken.. We hadden onze oppas al ingelicht en ons vervoer. Tijdens de controle heb ik er zeker 2 weg moeten zuchten/puffen.. waarop de artsassistent me maar boven stuurde nadat we klaar waren, ze had ook nog gevoelt of ik ontsluiting had, maar dit was niet het geval. Boven op de verloskamer werd ik aan de ctg gelegd en werd voor zeker 2 uur opgenomen, om te kijken of t doorzette, of afnam. De harde buiken waren tijdens de ctg ook pijnlijk, maar nog te behappen. Ze waren ook te zien op de monitor, maar er zat totaal geen regelmaat in. Uiteindelijk na 3 uur wachten werd er nogmaals gevoeld of ik ontsluiting had, en dit was nogsteeds niet het geval. Ondertussen had ik zo een honger (want al niet meer gegeten sinds de ochtend). Als t wel voor ontsluiting had gezorgd had onze zoon gisteren geboren geworden. Vanacht heb ik nog een paar pijnlijke harde buiken gehad, maar nu is t rustig zit nu net de voetjes in t zwembad Kleine ligt wel volledig ingedaald en vast. Mocht t nu wel ineens door zetten moet ik direct naar t ziekenhuis en word de keizersnede direct gedaan, anders gewoon maandag Op naar maandag want daar heb ik me helemaal op ingesteld haha (Ondertussen heb ik helaas wel nogsteeds harde buiken die niet comfortabel aanvoelen..)
Ik ben er echt helemaal klaar mee. Heb het warm, slaap super slecht, alles doet zeer rondom mijn bekken/schaambot.. maar de baby wil gewoon niet komen haha. Eergisteren nog gecheckt of ik gestript kon worden, maar geen ontsluiting. Ik verlies wel steeds stukjes van mijn slijmprop en heb ook soms buikpijn, dus hoop dat er toch een keer iets doorzet..
Ik ben gisteren gestript ivm de vele regelmatige voorweeën en pijnlijke harde buiken (alle jongens in week 38 geboren werkte in mijn voordeel). Ik had 2cm ontsluiting en baarmoederhals voor 2/3 verstreken. Helaas heeft het strippen niets gedaan. Zeker spannend @Kimmetjuh90 Blijf nu maar even zitten tot maandag hoor! @Lovieyou Jeetje, baby heeft het veel te goed bij mama! Ik denk dat deze meneer ondanks al het voorwerk ook weinig zin heeft. Maar wie weet zit ik er naast. Anders gaan we voor een Vaderdag cadeautje @bubblybaby stoer hoor! Niet zwanger zijn kinderfeestjes al heftig hahaha. Die klimaatbeheersing klinkt echter wel als een plus. Op naar een gezonde, a terme, baby dit keer!!
Hier ook es een update, al schrijf ik heel onregelmatig mee. Gaat nog steeds erg goed, ben heel mobiel en doe van alles (straks ff ramen lappen enzo wasjes wegwerken, opruimen, taart bakken, lekker huisvrouwig hehe). Zorg wel dat ik tussendoor steeds ff zit met voeten omhoog. Nu met warmte echt opgezette voeten en enkels, wat stom Vind het lelijk en onplezierig. Slapen 's nachts gaat op en af; hier ook veel wakker en dan gewoon wakker liggen 2 uur lang voor ik weer in slaap val. Dus ben daardoor wel regelmatig moe. Maar vannacht eigenlijk juist heel veel geslapen, alleen 1x wakker met echt zere buik! Niet echt voorwee want het hield wel 5-10 minuten aan, maar wel heel harde pijnlijke buik. Trok weg en toen weer lekker verder geslapen. Vind het wel heel warm... maar ik kan normaal al niet goed tegen warmte dus ik weet niet goed of ik het nu ook echt vervelender vind dan normaal (behalve dan de voeten ). Iig heel veel waterijsjes aan het eten
Ahh jammer dat t niks gedaan heeft! Hiernis t op paar harde bukken afentoe na wel rustig gebleven. Morgen gaan we als de kids weg zijn met de oppas nog ff met ze 2e door t huis heen racen zodat t schoon en opgeruimd achter blijft( ik doe alleen t lichtere werk)
Jaaa is fijn he als t gewoon aan kant blijft allemaal tm de bevalling Kinderfeestje was geslaagd! Was alsnog sterveswarm daarbinnen maar buiten was t warmer haha. De kinderen hebben zich goed vermaakt. Zit nu lekker op ons plekje op de camping tussen de bomen met een heerlijk briesje. Zijn gelijk doorgereden na t feestje zodat onze kinderen zich hier gewoon lekker kunnen vermaken en wij bijkomen van de drukte hehe. Heerlijk. Ik heb wel echt gezwollen voeten en handen zeg. Spannend allemaal he bij jou @Kimmetjuh90 met al dat gerommel!
Ja zeker spannend! Hier ook zere handen en voeten, zijn ook lekker gezwollen Zal blij zijn als ik daar geen last meer van heb straks!
De juni baby’s hebben nog geen zin Spannend zeg! snap dat alles pijn begint te doen en dan met die hitte afgelopen dagen .. elke keer als ik kom spieken verwacht ik wel baby nieuws maar helaas Vandaag mijn uitgerekende datum .. gek idee dat mijn mannetje alweer 11 !! Dagen oud is .. pff t gaat allemaal zo snel .. laat er regelmatig traantjes om Geniet intens van alle momenten en van de borstvoeding die tot nu toe super verloopt .. helaas wel last van mijn bekken en stuitje door de snelle bevalling.. vd week even een fysio contacten
Inderdaad bizar hoe snel het gaat @Inaya1991 ! Verbaas me er ook nog steeds over..nog even dan is ons meisje al 1 maand Was het een beetje te doen qua temperatuur vrijdag en zaterdag?? @Kimmetjuh90 veel succes morgen! Weet even niet meer wie het zei, volgens mij @bubblybaby.. herkenbaar dat je je nergens meer kan tonen zonder dat iedereen een praatje probeert te maken over je buik..allemaal goed bedoeld maar soms best irritant
@Inaya1991 van harte gefeliciteerd!! ❤️ @19Summer87 ook nog gefeliciteerd! @Kimmetjuh90 veel succes morgen en vooral en super fijne kennismaking met jullie zoontje! Hier inmiddels 3 weken oud al! Het waren geen makkelijke weken, maar wel hele bijzondere. Het lijkt (afkloppen) iets rustiger te worden. Het is een 24u bij je zijn kindje, dus even op adem komen met een slaapje is er vrijwel nooit bij. Wegleggen is wakker. Maar ik probeer m'n draai erin te vinden, dan maar mee in bed af en toe (teveel korte/hazenslaapjes aan de borst resulteert in veel huilen - hoewel t samen in bed ook geregeld niet lukt), en veel dragen om dat huilen voorkomen. Maar zoals gezegd we vinden onze draai er beter in nu, kennen hem ook beter en binnenkort heeft mijn man vakantie dat maakt het schuldgevoel naar de andere kinderen dan wat weg Succes met de laatste loodjes dames en nog meer met de bevalling! ❤️