Dat idd. Maar een dooie muis mag ook al niet. Maar sorry, alles wat dood is (of eigen dieren of meegenomen door de katten) verdwijnt in de kliko die als eerst geleegd wordt. Heb nog weleens een dooie cavia met een cavia opvang
Tja... als m'n kan een muis heeft gevangen gaat die ook gewoon in de groendak. Ondertussen zit ik me hier te irriteren aan december bediening vsn het terras qar ik zit. 20 minuten geleden 1 kleine salade besteld. Je zou denken dat die inmiddels wel klaar kan zijn. T is niet dat het heel druk is of zo.
Ja rond 23.00 de bezorger zei al ; sorry het is wat later geworden'. Maar maakte niet uit voor ons want waren toch nog wakker.
Hoe ontzettend duur tuin/zit kussens zijn. We hebben een loungebank via marktplaats overgenomen en daar zitten al kussens bij maar ik wil het wat opleuken dus ik dacht ik ga op zoek naar paar kleurrijke 60 bij 60 zitkussens. Bijna alles is saai en mega duur. We hebben nog bonnen van de ikea maar die heeft echt nauwelijks wat.
Ja dat hebben wij ook gemerkt...vorig jaar hard op zoek geweest naar goede kussens. Wij moesten 11 60x60 zitkussens hebben. Dus dat tikt dan best aan. Wij hebben wel gewoon 'saai' zwart. Gekocht bij de IKEA. Ze worden het hele jaar rond gebruikt, dus moeten best wat kunnen hebben. Wij zijn er erg tevreden over.
Vaderdag Ontbijt maken. Maar alles slaapt nog! Zelfs zoon wie altijd rond 7 wakker is! Ik ben al opgemaakt en alles, heb alles al voorbereid en voor niets de wekker gezet!
je had ook langer kunnen blijven liggen... Hier zijn de kinderen al groot genoeg om zelf ontbijt te maken. Ik kon dus ook lekker blijven liggen
Dan heb je nog geluk! Bij ons gooien ze het er gewoon uit. We hebben laatst wel gehad dat de deurbel ging om 23.30 schrok me helemaal wezenloos. Daarna nog kloppen op het raam.Bleek een bezorger te zijn met eten voor de buren. Mijn hart ging me toch te keer, ik lag al lang re slapen
Mijn mond valt open van mezelf. Zo heel af en toe... Ik was net aan het fietsen met de jongens, en op een pad van 70cm breed. Ik zie dat een groot betonblok, ik denk, niet naar toe fietsen.... Dus fiets ik er naar toe, en bots zo op dat betonblok, val eroverheen en mijn voet klem tussen blok en fiets. De oudste van 7 heeft de fiets weggehaald en ik heb wat last van mijn voet een fikse schaafwond. Echt, hoe dan.... Ik heb dit vaker... Toen ik 10 was fietste ik bij de overstroomde eendenvijver langs de rand (ong 10 cm hoger dan de vijver zelf, ongeveer 2 meter breed voor je bij de vijver zelf bent) ik denk ik ga wat door het water fietsen en dacht, niet te ver naar het midden. Dus fiets ik in kaarsrechte lijn zo naar het midden lag ik dus in de eendenvijver.... Deze zijn de twee ernstigste die ik nu gehad heb... Zucht.
Oei,dat ziet er pijnlijk uit. Je zegt dat je dit soort dingen vaker hebt? Is niet normaal natuurlijk. Voel je je dan ook anders?
Dat ik zo blij ben dat we hem eindelijk hebben. Zag het al vaker bij anderen maar ons kdv en onze school had hem nog nooit gemaakt voor Vaderdag. Luc nu wel Het is zo afgezaagd dat ik het hilarisch vind
Zo heel af en toe. Bij smalle fietspaden dan ga ik me concentreren dat ik wel recht moet blijven fietsen, dus ga ik slingeren en fiets ik ineens in het zachte gras, of modder ofzo. Heb ik mijn hele leven al, het went. Hahaha
Beterschap! Je fietst er tegenaan juist omdat je er naar kijkt. Zo gaat dat bij motorrijden ook, je gaat heen waar je naartoe kijkt.
Zo wij zijn thuis sinds vanmiddag voldaan en mega moe. Echt een mooi (movie) park. En had een keer geen last van de hitte mag in de krant. Wel gestoken door mug(gen) in het hotel. C heeft weer schijven zo sneu. En de snitzel was lekker. En mijn mond viel positief open hoe gemakkelijk het ging. En dan ik een halve tank over had in Duitsland. (Mini auto0