Gefeliciteerd Na z’n strijd een prachtig cadeau. Echt de kers op de taart. Op een spoedig herstel en een hele fijne kraamtijd.
Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon Luuk!! Had al zo een vermoeden. Wat klote dat het een vreselijke bevalling was. Maar hij is er. Hoop dat jullie het goed maken. ❤️
Mij is verteld dat er niets aan gedaan kan worden, of klopt dit niet? Ze zeggen dat 1 open eileider voldoende is en dat de andere mogelijks nog werkt en mogelijks niet.
Gefeliciteerd met de geboorte van Luuk! Wat akelig van de bevalling. Hopelijk wordt het wel een zalige kraamtijd samen!
Welnee... stel dat diegene die vernauwd is je dominante eileider is dan heb je daar een eisprong maar kan die nooit bevrucht worden... @Lientje91 lieverd, wil jij eens zeggen wat er bij jou is gebeurd met resultaat x
@Newbie123 wat jammer dat het communiceren zo omslachtig verloopt, nog vervelender dat er zo een goed centrum op een uur is maar dat het werk dit zo onmogelijk maakt! Dit kan toch zo verschillend zijn per werkgever.
Ik weet niet waar je woont maar in Nederland vallen vruchtbaarheidsbehandelingen volgens de wet onder verzuimverlof : https://www.freya.nl/kinderwens/praktische-zaken/werk-en-vruchtbaarheidsbehandelingen/#:~:text=In de Wet arbeid en,te plannen arts of ziekenhuisbezoek”.
Gefeliciteerd! Pas heeeeel goed op jezelf nu en helemaal als je thuis komt. T is niet niets na zo'n traject een kl#te zwangerschap te hebben gehad én een loeizware bevalling en spannende tijd nu nog. En ja je mag t kraambezoek tzt met t pak muisjes meppen als je zegt dat t zwaar was en ze alleen maar zuchten 'maar dat ben je gelijk vergeten he?' Wees even heeeeeel lief voor jezelf en bewaak je grenzen. En knuffel voor jullie Luuk ♡
vorige eisprong was wel langs de goede kant, dus ik hoop dan dat die dominant is. Anders zullen ze wel stappen ondernemen hoop ik.
Ik ben van België. Wij krijgen werkvrijstelling, maar voor fertiliteit moeten de niet gewerkte ingehaald worden. Ik werk voor de overheid dus vrij zeker dat dit een correct iets is in België. Super vreemd want als je zwanger bent mag je gewoon naar een echo tijdens de werkuren zonder die tijd in te halen. Denk dat ze echt er vanuit gaan ‘fertiliteit is eigen keuze dus daar moet je dan de gevolgen van dragen’. Kan me niet voorstellen met welke redenatie ze dit anders doen.
Jeetje gedoe zeg, ik snap wel dat je dan niet een lang stuk gaat rijden. Wel ongelooflijk jammer dat de communicatie met de artsen gewoon zo moeizaam verloopt
Geld bij mij ook, ik heb een 50/50 regeling afgesproken. 50% eigen vrije tijd en 50% van de zaak. Ook onder het mom dat het een "keuze" is. Toelichting: Japans bedrijf, vrije CAO. Samen met het bedrijf uitgezocht en een middenweg afgesproken. Dit is alleen voor de metingen. Punctie is ziekte en dag van TP ook.
Ja dat vind ik echt enorm frustrerend. Ik hoop dus vanavond een duidelijk signaal te geven en dat ik mijn eisprong sneller wil, want dat ik het op deze manier niet vol hou en dat ik ook wel dat als ik deze cyclus nog zo veel tussentijdse bloedingen heb, hier ook wordt over nagedacht. Hoop dat ze wat meewerken.
Goed dat je het zo hebt kunnen regelen! Hier gelden voor iedereen dezelfde afspraken. Ik heb al met mijn baas afgesproken dat ik eender wanneer weg kan, maar de tijd dien in te halen. Normaal moet je van de directie ook telkens papieren laten invullen en op de personeelsdienst afgeven. Dat hoef ik al gelukkig niet! En mijn baas is ook wel begripvol en rommelt ook wel soms. Voor de hyfosie moest ik last minute vakantie (liever een hele dag afwezig om dan even te bekomen) aanvragen, deed ik en zat ik in het ziekenhuis. Mocht die dus niet doorgaan door een foute inschatting vanuit het ziekenhuis zelf. Dus in de volgende cyclus moest ik nog eens last minute vakantie hebben. Ze heeft dat dus gewoon door de vingers gezien en aangegeven dat ik gewoon aan het werk was.
@DangerBlonde en anderen Ik heb een paar weken geleden via bloedwaardentest.nl een vaginale screening laten doen en mijn resultaten zijn binnen. Heb zojuist mijn huisarts gemaild met de vraag of zij deze uitslag ondersteunen en medicatie willen voorschrijven. De uitslag is: Dus wel een afwijking zoals in de bovenste resultaten te zien is. Hoop dat ze in stemt met voorschrijven van medicatie en een vervolg onderzoek. Ondertussen moet ik ook nog voor mijn bevolkingsonderzoek. Hoop dat die ok is. En dat alles in optimale conditie is voor de laatste ronde. Vond ook nog dit, maar dit heeft meer met darmflora te maken (waar ik ook behoorlijk problemen mee heb PDS). Dik gedrukte heb ik ook. Ben reuze benieuwd. Andere aandoeningen waarbij een mogelijk verband bestaat met afwijkingen van het intestinale microbioom zijn de ziekte van Alzheimer, de ziekte van Parkinson, ADHD, autismespectrumstoornis, depressie, angststoornis, chronisch vermoeidheidssyndroom, hart- en vaatziekten, diverticulose, fragiliteit bij ouderen, afstoting na transplantatie, multiple sclerose, niet-alcoholische leververvetting/steatohepatitis, borstkanker, reumatoïde artritis, de ziekte van Bechterew (ankylosing spondylitis) en polio- en retrovirusinfecties.(1,2,5-7) Copyright (C) Orthokennis https://www.orthokennis.nl/artikelen/probiotica
Wat bijzonder die test. Waar had je die ook alweer laten doen? En kan dat een verklaring zijn voor verminderde vruchtbaarheid? Ik had vanmiddag weer een darmkoliek aanval. Hele tijd niet meer zo gehad, wat is dat k*t zeg. Wil toch na de zwangerschap zo’n darmonderzoek laten doen ergens. Weet jij toevallig of er ook dit soort testen beschikbaar zijn voor kinderen in het orthomoleculaire veld? Ik heb een dochter die sinds de geboorte al heel vaak buikpijn heeft, en snel overgeeft als iets dwars zit of als ze ziek is. Inmiddels is ze 4,5. Het is wat minder geworden maar toch nog gevoelig, en elke dag wel buikpijn. Kan het niet linken aan bepaalde voeding of zo, het zijn onregelmatige momenten…