Zooo, zie een paar lekkere taalfouten in mijn vorige post staan.. was niet helemaal wakker denk ik o.a. "de borstvoedingsavontuur".. goedemorgen meid. Ja zo doe ik het ook. Drinkt jouw zoontje dan nog veel uit de 2e borst? Het zijn idd de eerste paar slokken waarbij het te snel voor haar gaat, dan haal ik haar er even af.. maar het gebeurd ook wel als mijn borst niet helemaal vol aanvoelt. Ze drinkt voor mijn gevoel ook echt wel heel snel en is vaak na een minuut of 7 ook wel klaar.. maar dan ben ik haar al even aan het wakker houden meestal. Hoe lang drinken jullie kindjes per borst?
Haha geeft niet joh Hij drinkt nu vaak de begin borst 15 a 20 minuten, en de 2e borst hooguit 5 a 10 minuten, het is echt toetje zeg maar Als ze die 7 minuten effectief drinkt, dan is het goed, soms doet mn zoontje ook echt amper 10 minuten per borst drinken maar heeft dan wel echt goed gedronken ook
zo deed ik het ook hoor , alleen sinds de krampjes bied ik dan nu dezelfde nog een keer aan omdat ik zie/hoor dat deze nog niet helemaal leeg is en hij anders van die andere borst die voormelk die krampjes veroorzaakt weer zo binnen krijgt.. het is toch altijd weer zoeken wat nu werkt en niet .. krampjes beginnen hier wel toe te nemen als in vaker op de dag onrustige momenten .. onze lieve M heeft sinds vandaag maat 56 aan en het past perfect! Hij groeit veel sneller als zijn broer! Ga hem vd week wegen ben erg benieuwd! Hoe is het met jullie nu zo na de kraamweek?
Ja snap ik, die voormelk is hier ook een dingetje... Ik laat t meeste weg lopen in een hydrofieldoek, nadat ie de tsr heeft opgewekt, en dan leg ik m weer aan. Het gaat opzich goed, alleen is de kleine man verkouden zo zielig.. dus we helpen m door z'n neusje vrij en leeg te houden zo goed mogelijk, hij drinkt dus ook minder goed omdat ikndus moeite heeft met ademen ook, wat logisch is... Z'n zus heeft m aangestoken Mn vriend loopt ook te snotteren, ikzelf niet gelukkig Vabdaag is onze jongste dochter jarig, we hebben t afgelopen weekend al gevierd En hoe is t bij jullie?
Hey meiden.. ik heb al even niets van mij laten horen maar we zitten even in een vervelende periode. Dochter was vorige week flink verkouden niet fit en werd huilend wakker van het hoesten. En nu is kleine uk opgenomen in het ziekenhuis met het RS virus. als het allemaal weer wat rustiger is kom ik weer wat actiever meeschrijven ❤️
Och ook al! Hopelijk knapt ze net als onze M snel op! heeft ze ondersteuning nodig in de vorm van zuurstof of sonde ?
Hou hem maar goed in de gaten ! Je hebt ook van die zout oplossing ampullen ipv spray gebruiken ze in het ziekenhuis ook voor die kleintjes en vind ik fijner / beter werken als de spray Hopelijk knapt hij snel op!
Ja we houden m zeker goed in de gaten. Heb opgezocht wanneer ik moet bellen, maar vind t zowiezo wat lastig te bepalen.. Graag gedaan
Ik ga zo na kolven als R gedronken heeft, hij drinkt niet veel omdat ie niet goed kan ademen.. ik las dat moeder melk in t neusje ook kan helpen, maar dat durf ik niet.. en hoe moet ik dat in t neusje spuiten.. Het druppelt vaak wel na uit re tepel, misschien moet ik dat in z'n neus laten lopen.. maar ben dan helemaal bang dat ie niet meer kan ademen....
Druppeltje in zijn neusje laten vallen ja … beter 10000 x te veel als te weinig bellen hoor ! Desnoods bel je morgen ochtend de huisarts even , gewoon om te bespreken wat je zelf nog kan doen en zodat ze weten dat hij verkouden is ..als je merkt dat hij minder drinkt of snel in slaap valt / veel slaapt ook bellen hoor !
nee dat gelukkig niet. Hij doet het goed maar omdat hij nog maar 1,5 week oud is willen ze geen risico nemen en hem aan de monitor in de gaten houden. Hij klinkt nu flink vol en is heel zielig maar gisteren had hij koorts en kwam zelf niet voor de voeding. Dus dat baarde ons wel zorgen. De oudste was alleen flink verkouden maar door het kdv is dat haast standaard. ik baal zo erg dat we deze periode niet met z’n viertjes kunnen genieten maar ben heel blij dat ze geen risico met hem nemen.
De Lactatiekundige hier in het zh gaf aan dat borstvoeding in de neus wel vaker wordt gedaan bij verkoudheid. Vanuit de borst kan je iets in z’n neus laten lopen. En bij twijfel bellen! Ze zijn nog zo mini. Al is het alleen maar voor advies.
fijn dat hij het zelf allemaal nog goed kan regelen ! Hopelijk knapt hij gauw op en kunnen jullie snel weer verder genieten met z’n viertjes Vergeet jezelf ook niet! Vaak komt de emotie pas achteraf
Dank je wel voor het taggen @Kimmetjuh90 ! Ik ben op 27 juni bevallen van N. Middels een keizersnede aangezien mevrouw met 36 weken besloot om in stuit te gaan liggen. De sectio is goed gegaan, het herstel valt me hartstikke mee. Ik ben mobiel, lekker buiten gewandeld vanavond een voel me goed. Weinig last van de wond enkel met slapen. N. Doet het redelijk. Ze viel steeds af, vanmorgen zat er wel opeens 50 gram bij Morgen gaan ze in het ziekenhuis haar lipbandje en tongriempje klieven. Ben benieuwd of het drinken dan minder moeite gaat kosten en ze meer aan gaat komen. Ik vind het leuk om met jullie verder te kletsen over onze kleintjes
Dank je, ik ga erop letten, hij drinkt nog wel goed uit de borst en lijkt niet benauwd of kenmerken te hebben die bij rs virus passen (had even gegoogled) maar ik houd hem zeker in de gaten, en als we t niet vertrouwen, bellen we direct. Een druppel in z'n neus laten vallen is helaas niet gelukt, hij zat wel helemaal onder de melk haha Ga t morgen nog eens proberen