Uitgerekend 1 t/m 15 augustus

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Nino12, 25 nov 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Angelmom1

    Angelmom1 Fanatiek lid

    18 dec 2018
    4.082
    3.718
    113
    Vrouw
    Spannend
     
  2. Zuri

    Zuri Fanatiek lid

    26 mei 2016
    3.329
    2.365
    113
    Vrouw
    @Marlena hoe was Naturalis? Mijn kids zijn er echt dol op. :D kon je het volhouden al dat gewandel? Tis best groot :eek:
     
    Sugarsnap vindt dit leuk.
  3. annavdx

    annavdx Actief lid

    24 mrt 2022
    194
    216
    43
    Vrouw
    @Prulleke71 wat spannend! Ik duim ook voor vanavond en anders vannacht :thumup:

    Hier ging vandaag de strippoging niet door, is verplaatst naar morgen vanwege omstandigheden maar vind het zelf niet zo erg. Wel opnieuw veel last van harde buiken en krampen vandaag maar ja, dat is niks nieuws meer inmiddels haha.

    Hoe gaat het bij de rest vandaag? Ben zo benieuwd ook of er al nieuwe baby’tjes bij zijn
     
    Zuri vindt dit leuk.
  4. Floortje86

    Floortje86 Actief lid

    29 nov 2021
    121
    172
    43
    Vrouw
    Vanmorgen is onze Lars geboren! Het was nog spannend want gisterenavond kreeg ik spontaan weeën. We mochten gelijk naar het ziekenhuis komen, maar het zette uiteindelijk niet door. Dus vanmorgen volgens planning met een keizersnede geboren. Alles is heel goed en fijn verlopen en het gaat goed met ons!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Lska, Mangoeste, Din en 8 anderen vinden dit leuk.
  5. annavdx

    annavdx Actief lid

    24 mrt 2022
    194
    216
    43
    Vrouw
    @Floortje86 wat een prachtige foto! Gefeliciteerd met Lars en nu lekker genieten met elkaar
     
  6. Marlena

    Marlena Fanatiek lid

    27 mrt 2015
    1.677
    1.789
    113
    Was heel leuk!! De kindjes vonden het geweldig inderdaad. Zelf vond ik het ook nog best interessant! Lopen ging prima, maar wel sinds paar dagen echt super last van steken van onderen heel de tijd. Echt soort van zenuwpijn in m'n bekkenbodem ofzo. En voel het hoofdje van de baby ook echt keihard drukken van onderen alsof die er uit wil haha, beetje irritant!
     
    Nananie, Sugarsnap, Zuri en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  7. XMamaMX

    XMamaMX Actief lid

    26 jan 2019
    232
    328
    63
    Vrouw
    @Prulleke71 spannend! Hopelijk zet het door!

    @Floortje86 gefeliciteerd! Fijn dat het allemaal goed is gegaan.

    Hier heel de dag al opvliegers, en soms ook echt opeens misselijk. Voor de rest niets nieuws. Veel harde buiken as usual :rolleyes:.

    Wat fijn dat ze bij sommige al willen strippen. Hier doen ze dat echt pas na de uitgerekende datum. Ik ga het volgende afspraak toch gewoon vragen hoor
     
    Sugarsnap, Zuri en annavdx vinden dit leuk.
  8. Marlena

    Marlena Fanatiek lid

    27 mrt 2015
    1.677
    1.789
    113
    Hier willen ze zelfs pas strippen na 41 weken hebben ze gezegd :O
     
    Sugarsnap en annavdx vinden dit leuk.
  9. annavdx

    annavdx Actief lid

    24 mrt 2022
    194
    216
    43
    Vrouw
    #4169 annavdx, 26 jul 2022
    Laatst bewerkt: 26 jul 2022
    Inderdaad echt geluk mee dat ze dat nu al wilde proberen, ze kwam er zelf mee. Normaal deed ze het ook nog niet zo vroeg maar omdat het straks al 3 weken elke keer aan het rommelen is wat echt vermoeiend is en ze al helemaal vast ligt zag ze het wel zitten @Marlena @XMamaMX
     
    XMamaMX en Sugarsnap vinden dit leuk.
  10. Zuri

    Zuri Fanatiek lid

    26 mei 2016
    3.329
    2.365
    113
    Vrouw
  11. Zuri

    Zuri Fanatiek lid

    26 mei 2016
    3.329
    2.365
    113
    Vrouw
    Ik heb altijd begrepen dat vervroegd stippen het tegenovergestelde effect kan hebben, dus ze het alleen een beetje bij nood doen. Anders heeft het bij 40+ weken ook geen effect meer. Ofzo. Of is dat achterhaald?
     
  12. Sugarsnap

    Sugarsnap Actief lid

    8 apr 2022
    402
    394
    63
    Vrouw
    @Zuri wat mij is uitgelegd is dat strippen alleen zinvol is als je lichaam al wat in een voorstadium bevalling zit. Dus ik gok dat het daardoor geen zin heeft? Er slaagt ook op de late termijn niet altijd door die reden omdat 1/3 harde buiken/voorween krijgt, 1/3 er helemaal niets gebeurd en 1/3e bevalt dus wel erna. Maar verder qua contra, geen idee :) Maar dus een beetje de theorie, je lichaam en kindje moeten er al klaar voor zijn anders is strippen nutteloos, zegt men

    @Floortje86 Gefeliciteerd! Wat een knapperd! Spoedig herstel en genieten gewenst!

    @Prulleke71 Spannend! Ik zet in op de nacht :p

    @Marlena hier wordt het voorrommelen sterker en vervelender. Maar nog niks concreets dat echt doorzet. Ik hoop dus vooral dat alles wat er rommelt de baarmoeder netjes al verder verweekt etc voor de inleiding. Ben daarnaast ook door het inwendig onderzoek mijn slijmprop verloren. Dat zegt normaal natuurlijk helemaal niks, maar heb nu continu menstruatie light krampen en spanning op mijn onderbuik die niet meer weggaat (alsof je teveel situps hebt gedaan?) . Dus.. er is wat bezig daar. Maar ik ga er hier gewoon vanuit dat wij ons morgenavond voor de ballon en het overnachten melden. En dan hopelijk hier donderdag babynieuws :)
     
    XMamaMX en annavdx vinden dit leuk.
  13. FreeRose

    FreeRose Bekend lid

    12 feb 2022
    663
    625
    93
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Hier vandaag behoorlijke voorweeën. Zijn krachtiger en komen vaker. Ik hou het in de gaten, meer kan ik niet doen.
     
    XMamaMX, Din, annavdx en 3 anderen vinden dit leuk.
  14. FreeRose

    FreeRose Bekend lid

    12 feb 2022
    663
    625
    93
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Gefeliciteerd en geniet ervan <3
     
  15. FreeRose

    FreeRose Bekend lid

    12 feb 2022
    663
    625
    93
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Hier ook inderdaad maar vooralsnog vind ik dat ook prima
     
  16. Nananie

    Nananie Actief lid

    1 dec 2021
    144
    185
    43
    Vrouw
    Proficiat met jullie zoontje!
     
  17. Angelmom1

    Angelmom1 Fanatiek lid

    18 dec 2018
    4.082
    3.718
    113
    Vrouw
    Gefeliciteerd
     
  18. Angelmom1

    Angelmom1 Fanatiek lid

    18 dec 2018
    4.082
    3.718
    113
    Vrouw
    Spannend dames
    Hier ook weer hardebuiken
     
    Nananie vindt dit leuk.
  19. Nananie

    Nananie Actief lid

    1 dec 2021
    144
    185
    43
    Vrouw
    @Prulleke71 hopelijk zet het door en komt je kleintje snel.

    @Zuri Lijkt me een fijn gesprek geweest te zijn bij de verloskundige. Morgen goed in gesprek gaan in het ziekenhuis en mee de regie in handen houden.

    hier vandaag nog naar de dierentuin geweest met de kinderen. Ook in de hoop dat mijn buik toch beetje zou beginnen aan wat voorwerk, maar voorlopig alles nog rustig.

    Bij het strippen moet vooral je lichaam klaar zijn om effect te hebben. Dus hoe later in de zwangerschap, hoe meer kans dat alles gunstig is.
    Mijn gyn mag mij strippen van wanneer het kan, een inleiding zou voor mij alleen maar meer risico’s meebrengen.
     
    XMamaMX, annavdx en Zuri vinden dit leuk.
  20. Din

    Din Actief lid

    28 okt 2020
    452
    547
    93
    Vrouw
    Jaaaaa gefeliciteerd!! Lekker genieten nu!! ❤️

    @Prulleke71 spannend hoor!

    @Sugarsnap lief dat je ernaar vraagt! Hier gaat alles goed. Fleur drinkt goed aan de borst en sinds vandaag is haar gewicht omhoog gegaan, hopelijk morgen weer! :D. Hoe gaat het nu met jou?
     
    Zuri, Nananie, Angelmom1 en 1 andere persoon vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina