Uitgerekend 1 t/m 15 augustus

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Nino12, 25 nov 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mangoeste

    Mangoeste Actief lid

    18 aug 2018
    361
    261
    63
    Vrouw
    Nederland
    Ben je eerder ook al eens na de 40w bevallen?

    Ik heb nog 3 dagen de tijd om zelf te bevallen, maar ik zie het zo snel nog niet gebeuren...
     
  2. Mangoeste

    Mangoeste Actief lid

    18 aug 2018
    361
    261
    63
    Vrouw
    Nederland
    Wat vervelend dat je een blaasontsteking hebt. Ik dacht eigenlijk dat je altijd antibiotica krijgt bij een blaasontsteking, maar misschien is dat veranderd recent?
    Vrijdag weet je in ieder geval meer na de kweek...hopelijk geen streptokokken inderdaad...
     
  3. Nananie

    Nananie Actief lid

    1 dec 2021
    144
    185
    43
    Vrouw
    de vorige is geboren op 40w3 na strippen. Mijn volgende controle nu is op 40w2 en in hoop dat ze me dan ook terug willen strippen.

    @Angelmom1 wel vervelend om nu op het einde nog een blaasontsteking te hebben.
     
    Sugarsnap vindt dit leuk.
  4. Angelmom1

    Angelmom1 Fanatiek lid

    18 dec 2018
    4.082
    3.718
    113
    Vrouw
    Ze willen niet onnodig antibiotica geven voor de verkeerde bacterie en heb zelf nog geen klachten wachten vrijdag af wat er uitkomt
    Voor de 37 had ik wel gelijk gekregen omdat weeën opwekt.
    Dat maakt nu niks uit mag geboren worden.
     
  5. Sannetijd

    Sannetijd Actief lid

    12 okt 2021
    178
    302
    63
    Vrouw
    @Angelmom1 Spannend van die blaasontsteking, hopelijk geen vervelende bacterie aanwezig.

    @Nananie hopelijk willen ze dan nu ook strippen, als het de vorige keer wel heeft geholpen.

    Ben gister bij de verloskundige geweest, maar die zijn duidelijk niet happig op interventies. Ze gaan pas vanaf 41 weken strippen, dus wilde meteen een afspraak maken voor die maandag maar dan hadden ze geen plek. Was echt ff boos, weer een dag erbij. Wel gevraagd naar inleiden en als het goed is kan ik volgende week dinsdag komen voor strippen en dan meteen een verwijzing krijgen voor inleiding bij gynaecoloog. Nou ik heb er een hard hoofd in want je moet eerst op spreekuur komen en dan pas krijg je een datum voor inleiden en aangezien het zomervakantie is en ik in een heel druk gebied woon denk ik niet dat ik voor 42weken geholpen ga worden. En ik moet toch mn hond ophalen op een gegeven moment en wilde juist even tijd hebben voordat die weer terug zou komen.

    Ik hoop dat ik deze week nog beval. Mijn moeder was met mij ook voorbij de 42 weken en ik heb echt nog 0 tekenen van een bevalling momenteel. En het wordt volgende week weer zo warm! Ik smelt zowat!

    Oke, ben me ei weer kwijt. :roflmao:
     
  6. Sugarsnap

    Sugarsnap Actief lid

    8 apr 2022
    402
    394
    63
    Vrouw
    Beterschap!
     
  7. Sugarsnap

    Sugarsnap Actief lid

    8 apr 2022
    402
    394
    63
    Vrouw

    Als boos zijn niet werkt hier weer de foute tip die ik per ongeluk van nature inzette.. ook al stond hij her en der op het forum al: Heel hard janken :oops::rolleyes:;)

    Nee maar zonder gekheid... toen hier door vk en psych een medische indicatie geforceerd werd bij mijn inleiding ging dat ook niet zonder slag of stoot. Toen werd de onderbouwing in het team voorgelegd en bleek mn eigen gyn de enige te voorzichtige.. dus.. blijf op je strepen staan het is jouw lichaam en jouw welzijn en je zit niet rond de 36 weken waar ik toen zat. Jouw kind is gewoon perfect geinduceerd te halen nu. Dus.. dat ze maar uitscheien zo "stom" te doen en je gewoon letterlijk helpen te verlossen.
     
  8. youngmommy20

    youngmommy20 Niet meer actief

    Korte vraag: zijn er hier dames uit de buurt van rotterdam of lansingerland (bleiswijk, bergschenhoek, berkel en roderijs) ? Nichtje van mijn vriend woont daar ook.
     
  9. Zuri

    Zuri Fanatiek lid

    26 mei 2016
    3.329
    2.365
    113
    Vrouw
    Waarom blijf je hier je vragen dumpen? Kan je daar misschien mee stoppen? Ik heb 2x een kind gekregen bij verloskundige Lansingerland. Als je even op de juiste plek een topic aanmaakt met je vraag wil ik er best even naar kijken voor je hoor. Maar het hoort niet hier...
     
    Hope2022 vindt dit leuk.
  10. Lska

    Lska Actief lid

    24 jul 2015
    316
    303
    63
    Vrouw
    Je was dit alweer vergeten??

    Maak een eigen topic aan en stop met je opdringen bij een groep waar al meerdere keren is aangegeven dat je vragen hier niet op zijn plek zijn.
     
    Hope2022 vindt dit leuk.
  11. Marlena

    Marlena Fanatiek lid

    27 mrt 2015
    1.679
    1.790
    113
    Hoi allemaal. Even van me afschrijven hoor. Hier is S.ach.a nu 1 dagje oud. Wat een emotionele rollercoaster zeg. Hij doet het super super goed en is de aller liefste baby ever. Maar jemig wat is de bevalling en het moeder worden intens. Ik heb de bevalling, ondanks dat het echt niet beter had gekund echt als heeeel heftig ervaren. Vond het echt de hel en had nooit gedacht dat een mens zoiets aan zou kunnen. Ik word er echt heel emotioneel van elke keer als ik weer terug denk aan de bevalling. Zal ook wel met hormonen te maken hebben natuurlijk. Het was gewoon echt de aller ergste maar tegelijkertijd ook de aller aller mooiste dag van mijn leven.

    Iedereen om mij heen zegt dat ik het fantastisch doe. Ja, de bevalling ging gesmeerd, S.ach.a is een volle gezonde baby en inderdaad binnen 3 uur na de bevalling, 8 uur na het begin van de echte weeën, waren we alweer thuis. Ik liep gelijk weer rond, voel me best fit, en doe mijn best om een goede moeder te zijn wat volgens mij best aardig lukt. Borstvoeding begint op gang te komen en de mensen om me heen zeggen dat ik zo sterk ben, zowel mentaal als fysiek, maar van binnen voel ik me zo helemaal niet. Aan de ene kant kan ik nu echt de hele wereld aan, aan de andere kant voel ik me gewoon zwaar emotioneel. Ik kan gewoon nog steeds niet geloven wat er allemaal gebeurd is in de afgelopen 36 uur en wat een mens allemaal wel niet kan doorstaan. Tegelijkertijd ben ik nu echt op mijn aller aller gelukkigst.

    Ik heb echt zoooooveel respect voor alle geweldige moeders hier!!!

    En voor alle toekomstige moeders en mensen die nog moeten bevallen: heel veel succes en geniet van de zware maar ook echt super fantastische dag en dagen die nog komen gaan.
     
    XMamaMX, Zuri, Din en 4 anderen vinden dit leuk.
  12. Marlena

    Marlena Fanatiek lid

    27 mrt 2015
    1.679
    1.790
    113
    Bevallen:
    Din - 22 juli - Fleur
    Lska - juli
    Floortje86 - 26 juli - Lars

    FreeRose - 27 juli - Kiyara
    Sugarsnap - 28 juli - M.erlijn
    Zuri - 28 juli - L.iselot
    Marlena - 3 augustus - S.acha

    Uitgerekende datum: ❤️


    28 juli:
    Siementje - 34 jaar - 4de kindje

    31 juli:
    Floortje86 - 35 jaar - 2e baby

    1 augustus:
    XMamaMX - 30 jaar - 2e kindje
    Lska - 2e baby
    Sannetijd - 25 jaar - 1ste baby
    FreeRose - 30 jaar - 1e kindje

    2 augustus:

    Chailou - 26 jaar - 2e baby, 1e samen
    Hope2022 - 24 jaar - 1e kindje

    3 augustus:

    4 augustus:

    DinEll8 - 27 jaar - 2e baby
    Din - 28 jaar - 1e kindje

    5 augustus:

    Butterfly36- 41 jaar - 1e kindje
    Jaimpiej - 32 jaar - 2e kindje

    6 augustus:


    7 augustus:
    Mangoeste - 2e kindje
    Marlena - 33 jaar - 1e kindje


    8 augustus:

    Nananie - 34 jaar - 5e kindje
    Delena - 42 jaar - 3e kindje
    Zuri - 33 jaar - 3e kindje

    9 augustus:

    10 augustus:

    11 augustus:

    Stacey4
    Sugarsnap - 34 jaar - 1ste kindje **

    12 augustus:


    13 augustus:
    Dobbel - 36 jaar - 3e kindje
    Angelmom1 - 37 jaar - 3e (4e) kindje

    14 augustus:
    Knorretje94 - 27 jaar -3e kindje- 1e samen
    Rosan89 - 32 jaar - 3e kindje
    Prulleke71 - 30 jaar - 2e kindje

    15 augustus:

    8 jongens - 7 meisjes - 1 verrassing

    Sterretjes

    ☆Nino12
    ☆WinMom90
    ☆ xxKimm
    ☆ ourbigdream
    ☆ Veertje22
    ☆ Angel02
    ☆ wachtenduurtlang123
    ☆ bonnie1

    Afspraken:


    Augustus
    4 - Angelmom1 - controle vk
    9 - Zuri - contole
    10 - Nananie - controle gyn[/QUOTE]
     
  13. Angelmom1

    Angelmom1 Fanatiek lid

    18 dec 2018
    4.082
    3.718
    113
    Vrouw
    Is misschien een idee om de bevallen moeders uit onderste lijst te halen zodat we kunnen zien wie er nog moet bevallen?
     
  14. Angelmom1

    Angelmom1 Fanatiek lid

    18 dec 2018
    4.082
    3.718
    113
    Vrouw
     
  15. Nananie

    Nananie Actief lid

    1 dec 2021
    144
    185
    43
    Vrouw
    @Sannetijd ik zou ook boos geworden zijn. En zoals @Sugarsnap al zei op je strepen blijven staan. Mss al een datum vragen voor controle ZH? Dat er niet nog meer dagen voorbijgaan als je pas die dinsdag zou bellen? Ik krijg sowieso volgende woensdag bij mijn controle al een uiterste inleidingsdatum. En blijf hier vooral maar ventileren, helpt ook altijd.
     
    Hope2022 vindt dit leuk.
  16. Nananie

    Nananie Actief lid

    1 dec 2021
    144
    185
    43
    Vrouw
    @Marlena dikke knuffel. Het is idd niet niks bevallen, het doet ongelofelijk veel met je lijf en met je hoofd. Een hele rollercoaster en dan nog al die hormonen die erbij komen. Geef het tijd, je doet het goed! Geniet van je kleintje
     
    youngmommy20 vindt dit leuk.
  17. Sugarsnap

    Sugarsnap Actief lid

    8 apr 2022
    402
    394
    63
    Vrouw
    Vind je dit niet een hele rare en onbeleefde vraag? Ik vind je zo op het forum een heel lief mens. Maar dit uh nee, wat mij betreft gaan we dat niet doen puur omdat "jullie" nog niet bevallen zijn. We zitten toch samen in deze lijst? :D
     
  18. Floortje86

    Floortje86 Actief lid

    29 nov 2021
    121
    172
    43
    Vrouw
    Zoals ik het begreep gaat het er alleen om dat we onze naam weghalen uit het onderste stuk van het overzichtje toch? Ik was ook wel benieuwd hoeveel dames er nu nog moeten bevallen, en is nu niet heel overzichtelijk. Ik geloof niet dat we niet meer welkom zijn verder hoor :)
     
  19. Lska

    Lska Actief lid

    24 jul 2015
    316
    303
    63
    Vrouw
    Ik hoef inderdaad niet meer met de uitgerekende datum in de lijst te staan want ik sta al in het bevallen lijst :)


    Ben ook benieuwd waar we straks verder kletsen. Er is een Juni/Juli mama's maar er zit nogal een verschil tussen begin Juni en eind Juli. Plus degene van het groepje die nu bevallen zitten in augustus, dan splitst deze fijne groep?


    @Marlena Ik herken dat heel erg van mijn eerst. Ik was zo overdonderd door de snelheid dat mijn hoofd het allemaal niet kon bijbenen. Het koste even tijd om te landen. Erover praten en alles keer op keer doornemen hielp daarbij.
     
  20. Sugarsnap

    Sugarsnap Actief lid

    8 apr 2022
    402
    394
    63
    Vrouw
    Lieverd. Even heel kort. Ik jank en panikeer en jank en vloek en duik in hoekjes ook nog alles bij elkaar. Om vervolgens bijna manisch gelukkig te zijn en alvast trips naar italie te plannen voor als hij 3 of 4 is :roflmao:

    Alvast een tip die ze mij vergaten geven: dag 3 en 5? Be aware... zorg voor een lief vertrouwd iemand om je heen. Want dan ga je helemaal... je hormonen raken in de war omdat ze nu weer moeten aanpassen op een niet zwanger lichaam. Laat gaan die tranen, angsten, frustraties èn de euforische en gooi gewoon àlles eruit.. maar praat praat praar en een deel van dit is me beloofd gaat echt weer over als je hormonen weer in balans zijn. Zie her als pms + je menstruatie x 10.


    Ik wist het ook niet. Dacht daar gaat ze met haar psych verleden wil nog zo'n week en ze zit weer in een inrichting en ze halen haar kind weg. Maar dit soort gedachten en emoties nu.. heeel normaal blijkbaar (maar wel fcking klote)
     
    Hope2022 en youngmommy20 vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina