Wij zijn net terug uit Zweden.. Mijn man wil volgend jaar ook naar Noorwegen, ik vond Zweden heel erg mooi, en Noorwegen trekt me minder. Ik weet dat jullie ook in Zweden zijn geweest, Wat is nu echt een duidelijk verschil tussen die twee landen? Waarom zou je graag naar het ene land of andere land gaan?
Zomer 2023 waarschijnlijk Zweden en of Noorwegen, kleine kans op Oostenrijk. Wintersport wordt oostenrijk, Fieberbrunn of Bad Hofgastein. Eind September nog 1 dag Efteling, en dan 2 overnachtingen daar in de buurt, waarschijnlijk bij een grote stad.
Zijn jullie al bij deze camping in de dordogne geweest? Het ziet er erg mooi uit. Is de camping erg massaal? Veel Nederlanders zodat de kinderen wat te spelen hebben ket andere kinderen (en ik rustig kan zitten)
Ik ben heel tevreden! Boek al zo’n 9 jaar bij hun! Veel keus en goede voorwaarden. Je hoeft niet schoon te maken, geen inspectie op dag van vertrek, geen vaste aankomst en vertrekdag.. ideaal!
Wij hebben nog geen concrete plannen, maar er al wel wat over nagedacht. Dochter is heel duidelijk, die wil weer graag naar Zweden en Noorwegen. Zoon wil juist naar een land waar hij nog nooit is geweest. Man wil graag naar Italië, maar vindt eigenlijk bijna alles wel goed als de kinderen het leuk vinden. En ik blijf twijfelen over wat ik het liefste wil. Scandinavië is geweldig, maar zijn we al een aantal keer geweest. Voor nu denk ik aan roadtrippen richting het Oostblok en dan maar kijken tot hoe ver we komen.
Hebben jullie al wel geboekt? Geeft het echt voordelen om nu al te boeken ipv af te wachten tot het goedkoper wordt?
Dat blijft wel echt een ding in Scandinavië, die onzekerheid…. Al hadden wij in Frankrijk vorig jaar ook veel regen, volgens mij was de zomer ook wel beroerd. Nu genieten we heel erg van de goeie temperatuur, terwijl een heel deel van Europa wegsmelt, haha.
Zweden is minder ruig dan Noorwegen, de natuur is nog indrukwekkender in Noorwegen, maar daarom is het dus ook toeristischer. Het weer is er over algemeen slechter en het is duurder dan Zweden. De Zweden zijn ook wel echt andere mensen, wat meer laydown dan de Noren en Noren zijn wat afstandelijker, al zijn ze zeker behulpzaam als er wat is. Het heeft iig allebei zn charmes en het zijn zeker landen we nog wel een keer terug gaan komen.
Hier totaal nog geen idee. Frankrijk, Italie, ergens anders? Dit jaar voor het eerst met de kinderen naar Bulgarije op hotel met AI formule geweest en was alvast een meevaller. 100% chillvakantie . Kamperen zijn ze ook wel fan van, maar als alleenstaande mama zie ik dat minder zitten… Wat ik wel weet is de periode: tss 9 en 20 juli. Ik heb de meisjes van 1 tot 21 juli, maar 8 juli trouwt mijn broer en 21 juli vertrekken mijn dochters op kamp met de jeugdvereniging…
Herfstvakantie Denemarken Zomer denk ik weer Oostenrijk maar heb nog geen accomodatie gevonden. Meivakantie vliegen naar iets zonnigs?
Ok. Ik vond het zo bizar dat we 4 x een stuk gewandeld en gefiets hebben ( toch wel een paar uur) en dat we gewoon maar 1 stel zijn tegengekomen. In Oostenrijk was dat altijd veel meer. Heerlijk vond en vind ik die rust... Vond de mensen uit Zweden ook erg belangstellend, konden goed Engels, en wilde echt wel helpen om mee te denken na een leuke activiteit omdat het regende. welke reis hebben jullie nu vd anwb? Misschien anders volgend jaar een combi voor ons, dan hebben we beide ons zin... kinderen waren ook blij in Zweden, miste geen vriendjes of activiteit, daar was ik beetje bang voor, maar ze hebben zich goed vermaakt QUOTE="nelta, post: 24282334, member: 32264"]Zweden is minder ruig dan Noorwegen, de natuur is nog indrukwekkender in Noorwegen, maar daarom is het dus ook toeristischer. Het weer is er over algemeen slechter en het is duurder dan Zweden. De Zweden zijn ook wel echt andere mensen, wat meer laydown dan de Noren en Noren zijn wat afstandelijker, al zijn ze zeker behulpzaam als er wat is. Het heeft iig allebei zn charmes en het zijn zeker landen we nog wel een keer terug gaan komen.[/QUOTE]
Haha toevallig, ik was net het topic door aan het lezen en zag bij jou eilandhoppen in de Oostzee. Dat lijkt me ook heel gaaf! Rugen staat al jaren op mijn verlanglijstje om eens heen te gaan
[/QUOTE] Ja dat is bizar he dat je niemand tegenkomt. En dat als je ergens op een top staat je amper bebouwing ziet en het gewoon zo leeg is. Wij doen nu afwisselend Noorwegen met colorline (17 dagen) en vorig jaar op avontuur met Pippi (in Zweden, maar ook echt een aanrader).
Rugen is ook echt een aanrader. Vanaf daar kun je de boot nemen naar Bornholm (alleen kun je vanaf daar niet verder naar zweden dacht ik) of naar Ystad en daar verder. Aland en Gotland staan ook nog hoog op ons lijstje. Het rondreizen bevalt ons iig heel goed. Dus dat is wel een blijver.
Bedankt voor de tips, ga het opschrijven en eens in de groep gooien na onze zomervakantie. Rondreizen vinden wij ook het allerleukst, bevalt ons allemaal goed, dus dat is sowieso weer het plan.
Ja. We gaan altijd met Roan. Je kunt tot 1 feb (meestal verlengen ze dat tot 1 maart) gratis annuleren en de aanbetaling is 99 euro.
Ik denk een nieuwe poging Italië.. of misschien iets heel anders. Echt nog geen idee, ook nog niet over nagedacht.