Speciaal voor @Magnolia29 (en @Fanne ?) hier een buikfoto (mét de jurk die ik vorig jaar heel erg veel gedragen heb • lees: in de zomer, dus elke avond wassen, drogen en de volgende ochtend weer aan) . Watermelon sugar hiiiiiiggghhh! View attachment 732957
Leuk! En kan kan me voorstellen dat het zwaar is! Vergis ik me of zit de baby ook al heel laag? Leuk dat je speciaal voor ons een foto hebt gemaakt!
Ooh @Nina Sanders wel een flinke buik idd maar zo mooi naar voren. Fijn dat het geslaagd was gister Hele fijne dag @Magnolia29 , het weer zit mee Gister hadden we smiddags de ene verjaardag en savonds weer een. Savonds bij vrienden, was te gezellig dus we lagen pas 1 uur op bed. Net een eind gewandeld en nu gaat de bbq aan. En dan morgen weer starten, school en werk. Ik heb er wel weer zin in merk ik. Weer regelmaat, sporten begint weer, op tijd naar bed. Misschien dat ik in de herfstvakantie nog een dag vrij neem, en anders werken we toe naar de wintersport met oud en nieuw
Mijn GOD Meid, wat zal jij een rugpijn hebben!! Hij is wel prachtig mooi gevormd, maar kan me voorstellen dat dit vreselijke zwaar is om mee te zeulen. Heb je nu met zusje een grotere buik dan met de jongens?
Dank. @Fanne nee de buik zit nog niet laag, dat valt flink mee. Ik merk dat ik nog soms nog wel benauwd ben en snel een prikkelend gevoel heb richting maagkuiltje (typisch maagzuur). Dat betekent dat er van indalen geen sprake is. Mini O daalde pas in rond 38 weken, O geloof ik bij 35/36 weken en M lag al ingedaald bij 32 weken! Echt al vroeg. Deze baby lag afgelopen controle met 30 wk wel met het hoofdje omlaag (tot die tijd bijna de hele tijd dwars gelegen) maar nog lang niet ingedaald. Ben benieuwd dinsdag, dan heb ik weer een echo. @riean ik heb ook zin in het normale ritme. Weer school, opvang natuurlijk en morgen en do kantoor. Gewoon weer een beetje het normale ritme. Althans voor mij voor 4 weken. Ik stop echt pas met 36 weken dus ik hoop dat ik het volhoud. Ik merk dat het wel zwaarder wordt. Zoals nu ook, dan heb ik gisteren het feestje gehad en dan heb ik ‘s avonds toch veel harde buiken. Vanochtend voelde ik me goed en heb ik de badkamer gesopt en toilet gedaan, toen wilde ik nog de vloer boven doen maar ik kakte helemaal in. Dus wellicht toch maar even rustig aan doen. Gelukkig bood mijn man aan de vloer boven morgen te doen dus dat is fijn. Hij werkt morgen thuis en heeft tussendoor tijd. Verder hier vandaag een rustig dagje. Beetje aanrommelen en uitrusten. Mini O en M liggen even op bed en O mocht van mij eventjes iets op tv kijken tot ik de was heb opgehangen. Ik moet ook nog iets verzinnen voor het eten vanavond
@Nina Sanders ik snap dat die buik in de weg zit. Het lijkt wel of je anders draagd dan bij de jongens (of ik heb je andere buiken anders in mijn hoofd) @Magnolia29 veel plezier en succes van het weekend. Hrt weer werkt mee in ieder geval. En wat een leuk taartje.
Hahahahahaha last van mijn rug zeker! Vooral bij vermoeidheid. Verder valt het mee maar als ik al moe ben dan kan je er echt donder op zeggen dat ik dus ook last van mijn rug heb en heel chagrijnig ben . Nee mijn buik is nu niet groter. Eigenlijk net zoals alle andere keren. Gaat echt behoorlijk gelijk op!
Wij zouden vanmiddag naar een verjaardag gaan. Helaas heeft E verhoging gekregen. Ook geeft ze keelpijn aan en heeft ze af en toe (als ze teveel praat) een nare pijnlijke hoest. Zo 1 die je niet weg gehoest krijgt. L is ook hangerig, maar die kan ook nog moe zijn van gisteren. Maar neem even geen risico. Lekker middagje thuis en hopen dat ze morgen beide weer zijn opgeknapt.
Ze krijgt hem straks te zien, als mijn ouders en zusje er ook zijn! Zal proberen een foto te maken van haar gezicht, maar heb man beloofd dat ik ook even een filmpje maak, zodat hij er ook wat van mee krijgt. Dus hoop dat 't allemaal lukt
Ahh wat super sneu, net nu de scholen weer beginnen! Beterschap, paracetamol er in en hopen dat ze morgen weer wat zijn opgeknapt!
Ze weigert paracetamol op het moment . Maar ben der wel lekker koud water aan het aanbieden en volgens mij vind der keel dat wel fijn. Ik heb het idee dat der hoest aan het veranderen is, in positieve zin .
Zo genoten vandaag! Vanmiddag was ook mega gezellig (behalve V, die eigenlijk een middag dutje nodig had maar hier was geen tijd voor ). N is flink verwend, vanalles van LOL gekregen en 3 pakketten Lego Friends. Ook nog geld en cadeaukaarten waar ze zelf nog iets voor kan uitzoeken. De taart was heerlijk en ze was zo verrast! Glundert echt op alle foto's Ik ben nu echt gesloopt De versiering inmiddels opgeruimd, vaatwasser staat aan en heb ze een tosti als avondeten gegeven Morgen gaat N de hele dag naar de BSO en heb ik alleen V thuis (was geen plek voor hem), dus dan ga ik stofzuigen en dweilen. Nu met de benen omhoog. V kijkt een laatste filmpje en dan gaat hij naar bed, N wil ik er rond 20u in hebben.
Ohhh ik heb dit nog helemaal niet verteld! Maar ik kwam zelf nog heel toevallig op een andere meisjesnaam (niet op zoek, echt toeval) en vond die erg leuk; er vanuit gaande dat man het niks zou vinden. Maar ik wil hem even nog laten marineren.. man vindt ‘m zowaar super leuk! Leuk detail: net zoals bij mini O, komt de naam in NL eigenlijk amper voor. Ik ga nog niks zeggen…