Thuis altijd aviko of mcain. Of celvita met schil uit vers vak. Meestal met yofresh mayonaise. En soms ook appelmoes erbij. In de stad naar manneke pis en dan net waar ik zin in heb mayonaise, satesaus, joppiesaus of niks.
Bram Ladage, de beste patat van Rotterdam! Dit zingt mijn man graag of deze ook leuk! Het blonde meisje (tante toof op TikTok) heeft stage gelopen bij mij op school, mega-welbespraakt meisje! Zo grappig! Dit ter nutteloze info)
Ik kom uit Brabant dus zeg friet (dankzij dit topic weet ik nu ook waarom mijn moeder -geboren en getogen in Amsterdam patat zegt ): met mayo en man met satésaus waarvan ik meepik. Saus ernaast. Qua snacks: Bourgondische kroket. Heel soms frikandel speciaal. Man: Bourgondische kroket en bamischijf waar ik altijd een hapje of twee van wil.
Vers gesneden Vlaamse frieten met zure mayonaise. Of een bram op zn tijd, eventueel ketchup of mayo of niks. Man en kinderen zijn dol op patat met pindasaus. Daar snap ik helemaal niks van. De friet is al warm en vet, daar wil je toch iets frissigs tegenover, niet een nog warmere en vettere klodder eraan?
Je lijkt mij een heel vervelend persoon met dat meepikken Hahahahaahaha. M’n man doet dit dus ook niet meer bij mij, word daar giftig van haha
Ik denk nu aan Friends. Joey doesn’t share food!! Mijn man vindt het gelukkig prima (en krijgt vrijwel altijd mijn laatste beetjes omdat mijn ogen vaak groter zijn dan mijn maag).
Een zak van Bram Ladage met ketchup. Hierbij een frikadel speciaal, maar die moet dan weer met curry zijn
Mijn oma zei altijd; nee ik eet wel van jullie mee Kwaaier kon je ons niet krijgen en we deden het ook niet. Bestelden ook altijd voor haar. Ik kan er nog steeds niet tegen als C bijvoorbeeld patat van de kinderen pakt. Rot op. Neem zelf
Friet met satesaus en ui en een berenklauw met mayonaise Heel soms een kapsalon met extra sambal Nu heb ik honger
Gewone patat op een bord met lekkere mayo. Heerlijk met een kroket en een kaassoufle (beide ook dippen in de mayo)
Door dit topic realiseer ik me dat ik nog een hier-erger-ik-me-aan-woord heb voor het andere topic: klodder, blehhhhh. Klinkt zo vies Maar ot: Ik eet graag een patatje mayo of een patatje oorlog Van een bord of uit een bakje, puntzakken vind ik onhandig.
Lekkere dikke patat met Citoenmayonaise of Zaanse mayonaise. Met twee frikandellen speciaal. HEERLIJK!!
Friet beetje doorgebakken met mayo en curry en dan een berenklauw erbij, maar een nasischijf of frikandel speciaal vind ik ook lekker Nu heb ik zin in friet
Waarom zegt iemand ik eet wel met jullie mee ? Pak lekker je eigen eten Echt hoor dan krijg ik kortsluiting
Hoeveel trek ik ook kreeg nav. het lezen van de OP, met de laatste posts keert mn maag zich om en moet ik zwaar moeite doen om niet te kokhalzen: patat met stoofvleessaus of patat met Maggi bijvoorbeeld… echt: gat-ver-damme hoe verzinnen mensen het Met patat ben ik echt van het type: doe maar gewoon, dan doe je gek genoeg Overigens snap ik mn zus ook niet: die eet haar patat tenminste wel “normaal”, maar die eet er dus gewoon groente naast/bij Patat is voor mij echt een snack en dus hoort daar in mijn ogen niets gezonds bij.