Troepvrije / duurzamere deodorant

Discussie in 'De lounge' gestart door Anniek88, 30 aug 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.501
    13.794
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    Ik kwam eerdaags een advertentie van Loveli deo op FB tegen met heel veel reacties eronder van mensen die zeiden dat ze écht niet meer naar zweet stinken nu.

    Klonk wel fijn, maar persoonlijk zou ik hem niet aanschaffen, want ik hou niet van dat vieze gevoel van klotsende oksels en die krijg je juist wel van Loveli, aldus even zoveel reacties (itt. vele andere deo’s waar dus wel “troep” in zit maar waarvan je in ieder geval geen waterval onder je oksels krijgt).

    Ik hoor ook veel goede verhalen over Syneo5, maar die is wel kneiterduur. Geloof iets van 30- 35 euro ofzo.

    Zelf zweer ik liever bij Nivea.
    Sinds ik dat gebruik geen vieze luchtjes meer!
    Al deed de knalroze Fa bij mij ook heel lang (jaaaren) goed zn werk.
    Maar 8x4 ga ik van zweten/ stinken.
     
  2. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Zweten is normaal, dus dat onderdrukken lijkt me niet goed. Ik kan soms echt heel veel zweten, maar met Loveli ruik ik het echt nooit. Ik ben niet meer gaan zweten sinds ik Loveli gebruik.
     
    Saartje33 vindt dit leuk.
  3. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    3 nov 2009
    7.182
    6.579
    113
    Dat zweetklieren blokkeren slecht is, is echt zo'n verhaal dat is gaan rondzweven op het www en social media. Velen hebben het overgenomen als waar, omdat het blijkbaar geloofwaardig overkomt.

    Maar als je kijkt naar betrouwbare, objectieve bronnen, incl uitspraken van dermatologen, dan lees je dat aluminium helemaal niet schadelijk is.

    Ikzelf wil niet alleen de geurtjes, maar ook het zweet zelf weg hebben. Ik heb niet zoveel zin in kringen op mijn kleding.
     
  4. bababoe

    bababoe Fanatiek lid

    11 mrt 2011
    1.801
    775
    113
    Hier sinds vorige week Loveli, had die mini’s besteld om eens te proberen. En eerlijk, ben aangenaam verrast. Hier ook niet meer zweten eerder, sterker nog het lijkt minder maar dat kan ook omdat het minder heet is. In elk geval bevalt het goed! Hoef ook niet bij te smeren halverwege de dag, gewoon één keer in de ochtend en de hele dag geen omkijken naar.
     
  5. Neskio

    Neskio Fanatiek lid

    5 mrt 2017
    3.309
    2.677
    113
    Vrouw
    NB
    Daarom gebruik ik een combinatie van syneo 5 en loveli (overigens krijg ik geen klotsende oksels ervan hoor)
     
  6. Athina

    Athina VIP lid

    31 okt 2007
    23.809
    3.339
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    hier tevreden met de blikjes van happy soaps :) Begonnen met de sweet roots - maar die ruikt toch niet zo geweldig (blikje is nog lang niet leeg dus) . Nu de eucalyptus en lemongrass, die vind ik wel lekker ruiken. Volgende word de rozemarijn pepermunt , omdat ik dat in de basis ook een heerlijk luchtje vond, maar erover twijfelde als deo...

    loveli heb ik overigens geprobeerd als mini's... om de geuren te testen - maar ik vond de mini's gewoon onhandig klein als deo, dus verder maar bij mijn eerste merk - happy soaps- gebleven.
     
  7. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.501
    13.794
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    Klopt dat zweten normaal is.
    En dat is ook hoe Loveli het zelf uitlegt.
    Maar persoonlijk heb ik liever een heel stuk minder zweet en helemaal geen stank, dan geen stank maar wel klotsende oksels.
    Want het is niet zo dat als je deo “met troep” koopt dat je dan helemaal niet meer zweet.
     
  8. Caithxxx

    Caithxxx Fanatiek lid

    27 mrt 2019
    2.376
    2.264
    113
    Vrouw
    Hier praktisch iedere A-merk deo geprobeerd.. de ene nog erger dan de ander.. toen Weleda geprobeerd, was ook geen succes. Nu Loveli en ik zweer erbij. Ik ruik mezelf helemaal niet meer. Zweet ook niet meer of minder dan met de "troep"deo's.
     
  9. artie

    artie Fanatiek lid

    27 sep 2021
    3.561
    3.892
    113
    Vrouw
    Ik heb er van happysoaps maar vind de geur iets té intens
    Toch eens die van loveli proberen zo te lezen :D
     
  10. Bailey07

    Bailey07 Fanatiek lid

    8 okt 2010
    3.187
    1.749
    113
    Ik lees hier veel Loveli fans. Ik ben er terughoudend in. Heb in de nabije omgeving 2 situaties gezien van dames met opgezwollen lymfeklieren nadat ze waren gestart met deze deo. Waren er goed ziek van in ieder geval. Gestopt met de deo en de klachten waren weg.
     
  11. Minoesje

    Minoesje Niet meer actief

    Ik heb dit vanmorgen ook voorbij zien komen op tiktok, iemand die heel lang ziekenhuis in en uit ging, bloedtesten, veel pijn en er toen achter kwam dat het door die deo kwam. Ik weet niet de meest betrouwbare bron maar er waren heel veel reacties op van mensen met dezelfde klachten!
     
  12. Bailey07

    Bailey07 Fanatiek lid

    8 okt 2010
    3.187
    1.749
    113
    Daar heb ik dit inderdaad ook langs zien komen. Ik ben daar dan toch voorzichtig mee.
     
  13. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    3 nov 2009
    7.182
    6.579
    113
    Dat lijkt me meer een allergische reactie van de huid. Afweercellen gaan na die reactie naar lymfeklieren en in de oksel liggen die wel heel dichtbij.

    Natuurlijk betekent niet altijd goed.
     
    citroenrasp en Saartje33 vinden dit leuk.
  14. sunshine1981

    sunshine1981 Actief lid

    21 okt 2015
    257
    60
    28
    Vrouw
    Ik vind de deo van Ben en Anna heel fijn. Ik wil het zelf ook nog een keertje gaan maken, ben erg benieuwd hoe dat bevalt
     
  15. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.501
    13.794
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    Bij de reacties die ik dus op FB had gezien stonden ook enkele van dit soort opmerkingen.
    Aldus de reacties van Loveli zelf gebruikten deze dames dan teveel deo.
    Volgens hen moet 1 dun, klein streepje volstaan voor minimaal 24 uur bescherming.
     
  16. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    12 mrt 2017
    16.370
    21.747
    113
    Zo heb ik eens een allergische reactie gehad op een redelijk "natuurlijke" crème tegen een droge huid. Alles was helemaal rood en opgezwollen, voelde me alsof ik koorts had. Best bizar eigenlijk, maar dat kan dus... Ook bij merken die al natuurlijk(er) bekend staan.
     
  17. MnnW

    MnnW Fanatiek lid

    10 jun 2013
    3.244
    2.361
    113
    Vrouw
    Tsja, arsenicum en antrax zijn ook 'natuurlijk'...
     
    Chayammy vindt dit leuk.
  18. Sansaatje

    Sansaatje Niet meer actief

    Waar koop je die Loveli? :)
     
  19. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.915
    15.585
    113
    Nabij Utrecht
    Online via loveli.nl :)
     
  20. Huismuisie

    Huismuisie VIP lid

    10 aug 2016
    10.458
    11.973
    113
    Vrouw
    Noord Brabant
    Ik gebruik regelmatig die van weleda. En dan het spuitflesje met citrusgeur. Vind hem heel fijn maar wel duur :|
     

Deel Deze Pagina