Ik zet 'm aan denk ik als t hier binnen 18/18.5 graad is. Nu nog 22graden binnen. Maar heb het snel koud dus hoop dat ik mij kan bedwingen. Ga 3e wk oktober nog weekje weg, daarna aan zetten zou ik wel een streven vinden..
Ik vertik het om hem nu aan te zetten. Maar eerlijk is eerlijk, ik vind het nu al steenkoud. Mijn pantoffels al aan en dikke trui. Brrr. Ik had gehoopt op een lekkere nazomer. Al mogen wij zeker niet klagen met de geweldige zomer die we gehad hebben
Hier nog 22.5 graden. Streven is normaal 1 nov. Voor die tijd niet aan. Nu nieuwe ramen en kozijnen etc dit jaar...... Dus hoop toch wel maar eind november te kunnen. Vanavond gezellig kaarsjes aan
Het is ook echt enorm omgeslagen de afgelopen week. Letterlijk een week geleden zaten we nog in een t-shirtje in de zon, of zelfs de schaduw omdat het in de zon wat te warm was. Kinderen hebben toen nog gezwommen in het meer en mijn dreumes neefje liep in zn natte zomerkleertjes door de waterlijn. En ineens is het herfst. We moeten echt weer acclimatiseren.
Ik geef toe.... Het is schandalig. Maar hier was vanmiddag even 2uurtjes de houtkachel aan. Ik had het zo koud en we zijn allemaal snipverkouden. Even wat warmte en het vocht eruit Ik heb het in de herfst ook altijd kouder dan in de winter, gek genoeg
Nou ik heb het niet gedaan, maar wel overwogen hoor. Was hier 17 graden en vochtig, maar we zijn kamer gaan veranderen, want de bank stond nog voor verwarming en toen ging het wel weer. Dochter ging wat bakken en toen was het al snel weer 18.5. Dat vind ik te doen, maar 17 niet hoor pff.
Hier geeft ie nu 20 aan maar echt het voelt vele malen kouder Doe wel savonds de kaarsjes aan en pak De dekentjes er weer bij Boven is het wel kouder
Het is hier de hele dag 17 graden gebleven, maar we hebben heerlijk een trui aan en zitten met lekkere dikke sokken en dan is het nog prima te doen. Voor nu…
Hier nu 18,5 graden binnen dus koud!! Maar ik doe nog niks aan We liggen lekker onder dekentjes op de bank! Steek zometeen flink wat kaarsjes aan.
Nou hier hebben we de houtkachel gisteren en vandaag ook even aan hoor. Heerlijk. Zeker met al die regen. Verwarming zou ik nog niet aanzetten. Dit is toch andere warmte.
Vandaag goed nat geworden buiten dus wat anders aan gedaan en met een dekentje op de bank. Nu gewoon intern koud. Zo wat warms eten en een grote kop thee en komt het we goed. Inmiddels gezakt naar 21 gr binnen
Wij zijn aan het verbouwen, leven op de betonnen vloer en het was hier vanmorgen 15,5 graden. Vloerverwarming mag nog niet aan, dus we hebben maar een electrisch kacheltje aangezet.
Hier is het ook flink koeler geworden, 28 graden terwijl het een paar dagen geleden nog 35 graden was. In huis merk ik er nog weinig van, behalve dat de airco niet meer aan gaat. Maar als het zo blijft ben ik bang dat ik m'n record van verwarming pas aan vanaf eind november niet kan aanhouden.
Sta er zelf ook van te kijken, aangezien we in de kamer in de buitenmuur ook nog 2 van zulke luchtgaten hebben: Die durf ik niet af te dichten omdat het natuurlijk voor ventilatie zorgt en een snel vochtige kamer hebben. Maar ik vermoed dat ze er zitten omdat we ook nog deze hebben: Inmiddels de allesbrander/open haard al 2 jaar niet gebruikt omdat we geen hout meer hebben en ik het een vreselijk nare warmte vind. Oh, en heb net even een kwartiertje de CV opgestookt omdat het echt kil was in huis met 20 graden. Ik had een dik vest aan maar het voelde zo onbehagelijk. Ik vertik het om 20 dekens om me heen te knopen..
Overdag inmiddels sokken en sloffen in plaats van mn birkenstocks. En dikkere kleding. 's Avonds een dekentje erbij op de bank. Maar de laatste dagen vind ik het 's avonds wel erg fris in huis. Wel boven 24/7 de ramen op kiep en deur naar de trap. Dus alleen de slaapkamerdeuren dicht. Maar dat trekt ook wel lekker door. Wij laten de verwarming altijd al zo lang mogelijk uit, van mij mag hij altijd wel wat eerder aan dan van man Al is het een uurtje vroeg op de avond om de kou te breken.
Het was 19 graden in huis, dus best koud Zou normaal gesproken de verwarming aan zetten, maar nu hebben we de camping kachel (petroleum) aangezet. Binnen no time 21 gr. Dus denk dat we'm nog vaak gaan gebruiken en wat minder vaak de verwarming
Het was hier rond 18 uur 20 graden, maar door het regenen de hele dag voelde het kouder aan. Heb even op 4 plekken in de huiskamer een kaars aan gedaan en nu is het heerlijk 22,5 graden
T is binnen nog 21 graden maar Brrr t voelt wel Koud. Momenteel met pyjama, snuggie, skisokken en een pittenzak onder mijn kleedje op de bank. T gaat wat worden deze winter haha