Mijn oudste dochter heeft vrij lang (rood) dik en stug haar dat wat krult. We hebben al een aantal shampoos geprobeerd ook met conditioner maar er komen steeds knopen in. En dan vooral onderin die je er niet makkelijk uitkamt. We gebruiken een tangle teezer, maar dat blijkt ook niet goed te werken. Ook gebruikte ze eerst anti klit van de Kruidvat. Wie heeft de tip tegen de knopen? Welke shampoo? Welke borstel? Evt andere dingen die helpen?
Ik gebruik de anti klitt spray van gliss kur maar mijn dochter heeft wel dik haar maar niet krullend dus weet niet of het daar goed bij werkt
Mijn dochter heeft van dat superdunne haar, wat er s'ochtends uitziet alsof ze met een beer heeft gevochten. Niet meer normaal, die klitten. Wij gebruiken iedere ochtend een anti klitspray tijdens het haren kammen. Die roze, van het kruitvat We hadden ook een tijdje die van K3, maar die vond ik naar kattenbak ruiken. Dus waren we snel vanaf.
`De anti klit spray van gliss kur vinden we erg fijn hier en ik heb sinds kort een conditioner bar van kruidvat - die bevalt ook wel erg goed :
Hier gebruiken we Yari green curls detangler spray voor de krullendame in huis. Lichtgewicht, curly girl proof, en maakt het haar makkelijk door kambaar. Shampoo en conditioner hebben we van diezelfde lijn ook lang gebruikt. Is gewoon te koop bij kruidvat dus dat is ook lekker makkelijk
ik heb ook dik, rood, krullen ( en pluizig) haar wat snel klit/ een natuurlijke aanleg tot het maken van dreads heeft Ik zweer bij de curl power van de lush. Welke shampoo/ conditionar ik ervoor gebruik maakt niet zo heel veel uit, als ik na het wassen deze erin smeer, klit het echt aanzienlijk minder.
Krullen hebben meer verzorging nodig dan stijl haar. Het kan even zoeken zijn naar de juiste producten die het haar goed verzorgen zonder het vettig te maken. In ieder geval: - Het haar niet te vaak wassen (om de dag of 2 keer per week is echt genoeg) - na het wassen een conditioner voor krullend haar, deze goed uitspoelen - kammen van onder naar boven. Dus niet de borstel op haar hoofd en dan naar beneden, maar beginnen in de puntjes en dan langzaam omhoog werken. - bij de kapper alles op 1 lengte. Laagjes maken bij mij dat het nog meer gaat klitten. Zelf ben ik erg fan van leave in conditioner, dat breng je aan op nat haar. Maakt dat het haar zacht en beter doorkambaar. Werkt hier thuis beter dan de anti-klit spray, heb het idee dat die vooral voor stijl haar werkt. Ook olie kan helpen, dan neem je een paar druppels arganolie en die verdeel je over de lengte en punten (niet de hoofdhuid dan wordt het vettig). Aan 3 of 4 druppels heb je vaak al genoeg. Onze favoriete leave in: https://www.etos.nl/producten/aunt-jackies-girls-quench-leave-in-conditioner-120337388.html?gclid=CjwKCAjwpqCZBhAbEiwAa7pXeZcNk_9cgup0WxGxttXStUIMZl04WHt6pafJs0X5t-l-nBJwbpMizhoCAyYQAvD_BwE Deze moet heel fijn zijn maar hebben we zelf nog niet geprobeerd https://www.etos.nl/producten/aunt-jackies-girls-knot-having-leave-in-120337492.html
ja, net als een cremespoeling eigenlijk. Geen idee of dat moet daar ging ik eigenlijk vanuit... maar ik was m'n haren maar 1x in de week tegenwoordig..
Mijn dochter kreeg heel erg jeuk van de aunt jackies girls knot having it leave in, waarschijnlijk omdat er de itchy M’s inzitten. En er blijken ook siliconen in te zitten, mocht je dat belangrijk vinden. Ze heeft nu de As I Am Born curly leave in, die bevalt wel goed, hoewel ik niet kapot ben van de geur (maar ruik ik niet meer als haar haar droog is).
Dank je wel voor de tips. Ze heeft het op 1 lengte en ze wast het ook niet te vaak idd. Dat kammen wist ik niet, goede!
Ik gebruik inderdaad deze leave in van yari green, ideaal! Van de shampoo kreeg ik snel vet haar helaas. @Nougat behalve een leave in, kan je dochter het beste starten met de curly girl methode (op Google genoeg over te vinden), dat scheelt echt zoveel klitten!
Hier bij mijn oudste ook de curly girl methode, haar krullen zijn er veel mooier door geworden en veeeel minder klitten. Zij kreeg vooral klitten (echt van die vervilte stukken in het haar, soort dikke dreadlocks) doordat haar haar te droog was.