Broodtrommel foto-inspiratietopic

Discussion in 'Peuter en kleuter' started by Wollig, Sep 20, 2022.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. tuc

    tuc Niet meer actief

    Ik denk dat dat maar zo lijkt. De trommels die ik post kosten mij hooguit 5 minuten
     
    Sado likes this.
  2. Prjbt

    Prjbt Fanatiek lid

    Jun 28, 2022
    1,114
    1,182
    113
    Female
    Kan zijn maar ik heb er nu in nog geen 5 min 5 klaar.

    Ik haal ze uit de vriezer, smeer ze bevroren, stapel ze allemaal op, met broodmes doormidden en de trommels in.

    En die bentoboxen in de vaatwasser moet ik ook niet aan denken..
     
  3. Palmpje

    Palmpje VIP lid

    Jul 8, 2017
    8,986
    6,984
    113
    Female
    Hier zou mijn zoon echt blij van worden, een trommel zonder brood :D Leuk idee dit
     
    tuc likes this.
  4. LisbethSalander

    LisbethSalander Fanatiek lid

    Dec 1, 2015
    2,830
    5,566
    113
    Is dit de trommel voor het fruitmoment of voor de lunch? Voor mijn kinderen zou dit veel te weinig zijn als lunch,vandaar dat ik twijfel, die trekken het niet op een paar stukjes omelet en wat rauwkost. Als lunch zou ik 4 van deze trommels moeten meegeven :oops:
     
  5. tuc

    tuc Niet meer actief

    Dit is de lunch. Maar die " paar stukjes omelet" zijn 2 eieren hoor. Dus dat zal best meevallen.
     
  6. LisbethSalander

    LisbethSalander Fanatiek lid

    Dec 1, 2015
    2,830
    5,566
    113
    Als ik thuis boerenomelet maak voor mijn oudste van 10 dan eet hij daar 3 volkoren boterhammen bij en een flink stuk komkommer. Dus hij gaat aan zo’n bakje echt niet geboeg hebben. Dit is voor hem de hoeveelheid van het fruitmoment. Hij is wel heel actief, sport veel en heeft geen grammetje vet.
     
  7. tuc

    tuc Niet meer actief

    2 pita's gevuld met geitenkaas en salami, komkommer, stukjes appel met kaneel en gedroogde appelschijfjes.

    20220926_184115.jpg
     
    NiVa0230, Sado and Wollig like this.
  8. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    maak je dit ‘s avonds klaar?
    Die pita’s zullen hier ook in de smaak vallen.
     
    tuc likes this.
  9. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,067
    17,022
    113
    Wat een goed idee, die pita’s!
     
    tuc likes this.
  10. tuc

    tuc Niet meer actief

    Je kunt er van alles in gooien. Dit is wel zoons favoriet.
     
    Sado likes this.
  11. tuc

    tuc Niet meer actief

    Ja, gooi ik s avonds al onder de tostigrill en dan de trommel in.
     
  12. aicirtap

    aicirtap VIP lid

    May 25, 2014
    9,148
    3,392
    113
    Female
    Ik snap even niet waarom er zoveel speciale dingen worden mee gegeven. En het helemaal opgeleukt moet worden.
    Thuis eten ze toch ook gewoon brood.
    Misschien denk ik te simpel of te nuchter. :rolleyes:

    Ik stelde van de week voor een omelet in haar broodtrommel te doen. Maar antwoord was nee.

    @ bso - hier krijgen ze fruit/rauwkost en later 2 crackers met 1 zoet en 1 hartig.
     
    Lies1611, Clairemin and Mammavantwee like this.
  13. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,067
    17,022
    113
    Geen idee of je ook op mij doelt, maar mij bij krijgen ze mee wat ze thuis ook eten ;)
    Dus nee, thuis eten ze ook niet alleen maar belegde boterhammen voor de lunch.
     
  14. tuc

    tuc Niet meer actief

    Hier eten ze thuis niet elke dag brood hoor. Dus er gaat mee wat thuis ook gegeten wordt.
     
    Sado likes this.
  15. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    Mar 12, 2017
    16,387
    21,767
    113
    Mijn kinderen eten bijna altijd thuis in de middag, 9 van de 10x is dat iets anders dan brood. Er is alleen één dag dat de jongste op school luncht, oudste helemaal niet. Dan neemt ze wel een broodje mee omdat dat het snelst gaat en ze nogal langzaam eet.
    Ze nemen beide alleen een tussendoortje mee voor in de ochtend, dat hoeft hier geen fruit te zijn, dus dat verschilt nogal, maar ik ga niet allerlei verschillende dingen meegeven. Vooral voor de jongste (met ASS) zou dat ontzettend onoverzichtelijk worden, waarop ze waarschijnlijk niks meer zou eten (keuzestress, verandering e.d). Ik ben dus op zich wel "team saai" maar probeer desondanks wel af te wisselen met wat ik ze meegeef. Vandaag zitten er bv courgettemuffins in hun bakje. :)

    Vind het wel leuk om naar die creatieve trommels zoals die van @tuc te kijken.
     
  16. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    Mar 12, 2017
    16,387
    21,767
    113
    Wat ontzettend krom :confused: Ben wel blij dat ze hier niet zo krampachtig doen over wat wel en niet mag. En toch nemen verreweg de meesten iets gezonds mee, dus kennelijk ook niet nodig in de vorm van een reglement.
     
    tuc likes this.
  17. aicirtap

    aicirtap VIP lid

    May 25, 2014
    9,148
    3,392
    113
    Female
    Wij eten altijd thuis gewoon brood. In het weekend zachte bolletjes of harde broodjes. Of een keer tosti of pannenkoeken als lunch. Zo ben ik ook groot geworden.

    Wraps etc hoef je bij haar echt niet aan te komen.
     
    Liva likes this.
  18. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    Mar 12, 2017
    16,387
    21,767
    113
    Tja, wij vinden dat saai, altijd maar brood. Maar dat is een kwestie van smaak uiteindelijk. We eten wel brood uiteraard, maar dagelijks 2x per dag is een beetje teveel van het goede (vind ik dan!).
    Wij wonen in een land waar 2x per dag warm wordt gegeten. Nou doen wij dat niet altijd, maar vaak ook wel. Ik kook niet 2x maar vaak worden de leftovers van de dag ervoor als lunch gegeten. Dus vaak eten de kinderen iets van pasta/couscous of ik haal een bakje soep uit de vriezer. De kinderen zijn hier blijkbaar goed geïntegreerd en willen veel liever een warme lunch.

    Een wrap is trouwens ook gewoon brood. ;)
     
    Sado and tuc like this.
  19. tuc

    tuc Niet meer actief

    Dat is prima toch dat jouw kind dat niet eet, maar waarom vraag je je dan af waarom anderen dat wel meenemen? Wat jullie thuis eten is toch niet per definitie de norm voor iedereen?

    De reden van de opmerking dat jij er groot op geworden bent, die begrijp ik niet helemaal.
     
  20. Wollig

    Wollig Bekend lid

    Nov 25, 2017
    878
    537
    93
    Female
    Ik houd zelf niet van brood met een lapje kaas of vlees, dat uuuren van tevoren in een trommel is gestopt. Dus ik zocht inspiratie voor lunch die nét iets anders is.

    Zo lijkt het mij lekkerder om een boterham zuivelspread met plakjes komkommer mee te krijgen, of een boterham hummus met reepjes paprika. Dus nog steeds wel brood, of als het mag van school een keer wraps of pita met beleg. Maar nét even wat lekkerder. En wat rauwkost, nootjes of kaas erbij is gewoon lekker en ook niet ingewikkeld.

    Ik weet dat mijn dochter een droge boterham ook niet goed weg krijgt. Dan krijgt ze haar lunch nooit op in de tijd die ze ervoor krijgen. Maar hier is het ook even aankijken wat precies mag. Crackertjes mogen al niet (bij de kleuters in ieder geval).
     
    Sado likes this.

Share This Page