Iemand bekend met deze panty’s? Ik krijg er op insta soms reclame over en het lijkt me heerlijk om straks in de winter een warme panty aan te hebben . Maar ik ben bang dat het van die alie expres dingen zijn die op internet voor het drievoudige verkocht worden. Dus , heeft iemand van de dames deze al eens geprobeerd? Lijkt het ook echt of je een panty aan hebt? En waar heb je ze dan besteld ?
Nog niet...wel net binnengekregen via Shein. Leek mij ook een hele fijne pany. Hij ziet er in elk geval wel mooi uit.
Wil je me eens laten weten als je hem gedragen hebt , of hij ook mooi zit? En shein ? Wat is dat eigenlijk voor een site ?
Die reclames die je krijgt zijn van wederverkopers van alie expres. Kun je het dus net zo goed op alie zelf bestellen. Scheelt je veel geld. Of bestellen op shein idd.
ik heb er destijds een via Shein besteld, ik vond het geen gezicht toen ik hem eenmaal aanhad, de kleur was afgrijselijk. Was heel erg gelig wit.Dus ik haak af.
Ik heb ze voor mijn dochter besteld via sokken-online. Vandaag binnen gekomen. Is goede kwaliteit. Ik zag ook reclames op Facebook van andere sites maar daaronder reacties met wat mensen daadwerkelijk hadden ontvangen en dat leek totaal niet op de fleecepanty van de afbeelding.
Ik was nieuwsgierig, want heb in het verleden wel van die leggings gehad uit China, maar die vond ik niet zo heel erg fijn (wel lekker warm) en ook niet zo mooi. Maar die pantys heb je ook gewoon van betere merken, zoals oroblu of beter betaalbaar van Marianne (15,95). Dus die ben ik nu aan het overwegen, want ik ben best een koukleum en ze lijken me heerlijk warm.
Goedkope kleding site. Ik weet eigenlijk niet of het wel zo goed is om daar te kopen. Ik zal hem morgen denk ik eens aantrekken. Nog niet aantoe gekomen.
Marianne ? Dat merk ken ik helemaal niet. Maar als ze fijn zijn betaal ik liever wat meer dat hij mooi is . Maar volgens mij zijn er veel die veel geld vragen en achteraf komt het van alie expres
Marianne is wel gewoon een merk. Ik bestel weleens pantys bij kousenboutique en daar hebben ze vooral merken als Falke en kunert enzo, maar ook als goedkopere optie dus Marianne (ik heb daar zelf nog nooit wat van gehad). En @dreames heeft dus ook ervaring met de specifieke panty voor haar dochter. Dus ik denk dat ik er ook 1 ga bestellen.
Als je het alleen op facebook ziet denk ik gelijk aan Alie. Waarschijnlijk kun je het daar vele malen goedkoper kopen.
Ik heb ze besteld bij Amazon en vind ze idd net echt. Zie foto. Links is een panty van de Hema een gewone. En rechts de panty van Amazon.
Deze heb ik besteld. https://www.amazon.nl/TURMIN-gevoerde-thermische-doorschijnende-volledige/dp/B09LV5DMWH?__mk_nl_NL=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=2OQ1WC1EELP93&keywords=lined%2Btights&qid=1641210359&sprefix=lined%2Btights%2Caps%2C137&sr=8-13&th=1&linkCode=sl1&tag=ellenl-21&linkId=4e25579e7cba0e79db543188aa6f33c6&language=nl_NL&ref_=as_li_ss_tl&ascsubtag=[artid|1948.a.38707674[src|[ch|[lt|