Fijnste momenten van de dag

Discussion in 'De lounge' started by Mop81, Oct 13, 2022.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mop81

    Mop81 Fanatiek lid

    Nov 9, 2013
    4,130
    2,517
    113
    Female
    Amsterdam
    Wat zijn jouw fijnste momenten van de dag?

    Hier wel een paar.
    ‘s Morgens vroeg voetjes op de gang van zoon die komt knuffel (hopelijk doet hij dit nog heeeel lang :)

    Als ik zoon naar school gebracht heb en vrij ben, lekker rustig een kopje koffie en rust.

    Als ik hoor dat mijn vriend thuis komt. Nog steeds word ik daar heel blij van.

    ‘s Avonds met een wijntje op de bank met een leuke film of serie.

    Oh ja, en net in bed gaan liggen en lekker nestelen mmmm :D
     
    Zeebra likes this.
  2. Basisuil

    Basisuil Fanatiek lid

    Apr 25, 2022
    2,562
    2,662
    113
    Female
    Ik heb er ook wel een paar.

    Kinderen naar school brengen, ze vinden het zo leuk en ik kan even mn eigen ding doen.

    Ze weer ophalen, meestal zijn ze blij als ze me zien.

    De 1e 10 minuten dat de kinderen op bed liggen. De stilte en rust is dan even zo fijn! (Ze zijn de laatste tijd vrij moe 's middags en dus druk, verdere uitleg lijkt me overbodig)

    In bed kruipen, heeeeeerlijk!
     
    Mop81 likes this.
  3. LMSB

    LMSB Fanatiek lid

    Feb 24, 2017
    3,994
    3,321
    113
    Het eerste wat me in op kwam: Als de kinderen op bed liggen 's avonds en mijn man en ik tijd hebben voor elkaar :roflmao: Maar ik geloof dat ik dan zo'n loedermoeder ben gezien de openingspost. :o:

    Heb ook wel wat andere dingen hoor:
    Als R. voor de 100e x op een dag zegt hoeveel ze van me houdt.
    Als S. en R. gezellig samen aan het spelen zijn.
    En hier ook uiteraard als we naar bed kunnen, het is een hele opgave voor me om het tot een normale bedtijd te halen.
     
    Vero0504, G89, Indiana and 4 others like this.
  4. Anan

    Anan Fanatiek lid

    May 10, 2013
    3,006
    2,373
    113
    De autoritjes van en naar werk kan ik erg waarderen. Zombies als het enige moment van de dag dat ik helemaal alleen ben
     
    Mop81 likes this.
  5. owly

    owly VIP lid

    Aug 19, 2013
    22,296
    10,265
    113
    Mijn kopje koffie op de bank met een spinnende kat.

    Wanneer ik zoon op kan halen.

    Een spelletje met zijn alle na het eten.

    Wanneer man voorleest en zoon en ik ook in ons bed zitten onder de dekens.
     
    Mop81 likes this.
  6. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Haha hier net zo hoor!
    Hou heel veel van m’n kinderen, maar even rust is ook gewoon echt lekker!:rolleyes:

    Ik geniet ook met de tijd die ik samen heb met de jongste.
    als zij s middags op bed ligt en de kids hebben school tot 15.00 dat ik gewoon even 2 uurtjes rust heb.
    Ik geniet ervan als de kids lekker samen spelen, als broer en zus of met een vriendje of vriendinnetje. Kan daar echt van genieten.
     
    hummeltje5 and Mop81 like this.
  7. Lies1611

    Lies1611 VIP lid

    Jun 3, 2013
    7,147
    3,174
    113
    Ik wilde hierom dus al niet reageren:|
     
  8. Vergeten

    Vergeten Fanatiek lid

    Dec 1, 2019
    1,011
    1,722
    113
    Female
    •’s ochtends alarm snoozen voor 10/15 minuten
    • jongste wegbrengen naar de crèche,dan zit hij naast me in de tram en kan er zo van genieten,hoe hij met iedereen contact maakt en nieuwsgierig om zich heen kijkt
    • op dagen dat ik niet werk, kinderen door de middag naar huis halen voor een warme thee/soep en bijkletsen
    •op dagen dat ik wel werk, als eerste op kantoor zijn
    • rustig avondeten bereiden met een serie op, laatste tijd gaat dit niet meer, omdat er van alle kanten aandacht wordt geëist
    • op avonden dat dreumes op tijd in slaap valt, een gezelschapsspel met oudste kids
    • lekker in mijn bedje liggen en al een serie kijkend in slaap vallen
     
    Mop81 likes this.
  9. Kraamzuster

    Kraamzuster Actief lid

    May 21, 2020
    230
    105
    43
    Female
    1. Als ik even het huis voor mezelf alleen heb. HEEEEERLIJK.

    2. Lekker naar bed savonds! Film aan..... partner die door mijn haren kroelt...... en dan in slaap dommelen...... love it!

    3. Tv avond. Hapjes wijntje erbij.

    4. Iedere knuffel van de kids. Ze zijn al best groot dus dat komt nu al minder vaak voor.
     
    hummeltje5, owly, Mop81 and 1 other person like this.
  10. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    Jan 27, 2017
    9,041
    16,546
    113
    Midden februari, de eerste straal zon die in de hoek van de tuin rond 10.30 schijnt. En dan met een kop thee. Ik kijk daar elk jaar weer naar uit.

    Ik probeer onze oudste zoon wat meer zelfvertrouwen te geven, dus elke avond geef ik hem een mega compliment over iets waarvan ik weet dat het hem veel moeite heeft gekost die dag. En dan verschijnt er een bepaalde blik in zijn gezicht en dat is mij echt alles waard.

    Mijn jongste zoon die ‘hou jou’ zegt.
     
  11. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    Apr 22, 2019
    18,376
    30,676
    113
    Female
    Haha. Dat had ik ook.

    Maar als ik dan doorlees en zie dat de rust als de kinderen naar school zijn het volgende fijne moment is... tja. Dat is hier het moment dat ik mijn laptop openklap en begin met werken.

    Mijn favorieten: zoon baar school brengen wandeling heen met vrolijk kletsend ventje. Wandeling terug lekker op mezelf. Genieten van de herfstkleuren en frisse lucht.

    'S avonds met naar bed brengen het voorlezen uit Costa banaan. Dan kruipt hij lekker tegen me aan en geniet van het verhaal.

    En daarna lekker op de bank. Kletsen met man en oudste met muziekje aan of nog even wat tv kijken.
     
    Mop81 and Lies1611 like this.
  12. mamameer

    mamameer VIP lid

    Jan 21, 2014
    8,174
    4,485
    113
    de auto ritjes van/naar werk met een leuke podcast aan.

    heerlijk kopje cappucino als de kinderen naar school zijn.

    sochtends als mijn kinderen wakker worden, ik ze naar de wc hoor gaan, en dat ze dan in de deuropening komen kijken of wij nog slapen...en dan lekker tussenin kruipen om te knuffelen.

    als ik naar mijn werk rij en de zon komt net op, er hangt zo'n mistje over de weilanden, of als ik naar huis rij met ondergaande zon

    savonds kijken hoe de kinderen liggen te slapen (hoe ze dan soms liggen zo kan ik niet slapen) en ze nog een kusje geven voordat ik naar bed ga

    hardlopen, mountainbiken of wielrennen, zo fijn om buiten te spelen, de lucht, het fijne voldane gevoel nadat je klaar bent
     
    Mop81 likes this.
  13. NiVa0230

    NiVa0230 Fanatiek lid

    Dec 14, 2018
    1,705
    3,842
    113
    Ik heb een gigantisch ochtendhumeur dus beter houdt iedereen zo veel mogelijk zijn mond tegen me in de ochtend :oops:. Toch is dit de ene ochtend erger dan de andere ochtend en op de momenten dat ik mezelf redelijk in de plooi weet te houden kan ik wel genieten van het ochtend gekeuvel (mits er niet geruzied en/of getreuzeld wordt) en de knuffels die ik krijg voordat ze naar school vertrekken.

    Als ik s'avonds zoon naar bed breng en zijn liedje zing, daarin expres de verkeerde naam noem en hij roept: "nee mama, ik heet niet (vul elke willekeurige naam maar in), ik heet ... (zijn naam). Zing het hele liedje maar helemaal opnieuw!

    Sinds dochter op de middelbare zit, mag ze zelf (onder van te voren bepaalde voorwaardes) haar bedtijd bepalen. Ze zit nu in de avond dus vaak tot een uur of 21/21.30 nog beneden aan tafel huiswerk te doen/You tube te kijken etc. Man en ik kunnen elkaar en/of haar dan lekker zitten stangen en ik vind het geweldig om te merken hoe gevat ze hier op in en in mee gaat. We hebben dan de grootste lol met zijn tweeën (als man werken is) of ons drieën.

    Dochter is zowel lichamelijk als geestelijk al zo groot/volwassen (ruim 12 jaar) maar vraagt toch elke dag nog om te knuffelen en kan dan lekker in je kruipen. Vraagt dan of ze altijd mag blijven knuffelen met mij/ons. Het antwoord luidt steevast dat ze dat altijd mag zo lang ze het zelf fijn vindt. Tot nu toe antwoord ze dan steeds: "nou mam, dan lig ik als ik 19 ben nog steeds op je schoot hoor!" We gaan het zien...:p

    Als ik zoon wakker maak en hem quasi boos toespreek omdat ik hem weer betrap op het slapen met zijn ogen dicht. "Mam, het lukt me niet te slapen met mijn ogen open, ik heb het echt geprobeerd."

    Als zoon naar school gaat en ik hem zeg: niet te veel slimme dingen leren hé! En hij met twinkelende ogen antwoordt: "ik beloof niks mama!"
     
  14. Rizzoli

    Rizzoli Fanatiek lid

    Aug 21, 2013
    2,515
    966
    113
    Als ik 's ochtends wakker wordt er dochter nog slaapt er lekker warm tegen me aan ligt te snurken.

    Als ik beneden kom en de hond helemaal blij is om me te zien.

    Als ik de tuin in loop en de pony's staan te hinniken naar me.

    Wanneer ik even klaar ben met groot mens zijn met grote zorgen, mijn mama mij een hele grote knuffel geeft.
     
    hummeltje5 and Mop81 like this.
  15. Luna86

    Luna86 VIP lid

    Jan 11, 2009
    14,792
    9,310
    113
    Gelderland
    - als iedereen het huis verlaat om naar school/werk te gaan.
    - de knuffel van de oudste als hij weg gaat.
    - de kus van de jongste als hij weg gaat.
    - liefst meteen daarna koffie in de zon ;)
    - opruimen, echt spullen weg doen. Dat voelt zó lekker.
    - Alleen wandelen en een leuke podcast luisteren. Het fijnste als de zon schijnt en het is voor of najaar.
    - en als de jongens tevreden op bed liggen en zonder gedoe gaan slapen :rolleyes:
     
    Spectre and Mop81 like this.
  16. Mop81

    Mop81 Fanatiek lid

    Nov 9, 2013
    4,130
    2,517
    113
    Female
    Amsterdam
    Jaa zoon ophalen vind ik ook heel leuk :)
     
  17. NiVa0230

    NiVa0230 Fanatiek lid

    Dec 14, 2018
    1,705
    3,842
    113
    Goud waard!
     
    Rizzoli likes this.
  18. Mop81

    Mop81 Fanatiek lid

    Nov 9, 2013
    4,130
    2,517
    113
    Female
    Amsterdam
    Die straal zon in de hoek van de tuin herken ik ja. Dat je voelt dat het voorjaar eraan gaat komen, heerlijk!

    Wat mooi dat je je zoon elke dag bewust zo’n compliment geeft!
     
    Ysabella likes this.
  19. rijo

    rijo VIP lid

    Mar 5, 2014
    5,272
    2,034
    113
    - Onze eetmomenten (we eten altijd aan tafel)
    - Als we de kinderen naar bed brengen; voorlezen, kletsen, zingen, lol maken, knuffelen
    - Als wij gaan slapen kijken we altijd nog even bij de kinderen. Mijn man en ik kunnen úren kijken naar onze slapende kinderen, ook al zijn ze inmiddels 6 en 8 ❤
    - Fotoboeken en babyplakboeken bekijken
     
    Mop81 likes this.
  20. Palmpje

    Palmpje VIP lid

    Jul 8, 2017
    8,984
    6,982
    113
    Female
    #20 Palmpje, Oct 13, 2022
    Last edited: Oct 13, 2022
    ‘s Morgens wakker worden met m’n 2 jongens. De jongste leg ik tussen mij en m’n oudste in en die 2 zijn dan heerlijk samen bezig, terwijl ik nog even rustig aan het wakker worden ben.

    M’n oudste naar school brengen. Zo fijn om hem te zien groeien in zo’n korte tijd. Gaat met zoveel plezier en dat is heel mooi om te zien.

    Als de 2 mannen op bed liggen, ik klaar ben met de boel opruimen en dan lekker op de bank ploffen. Rust! Dat is echt Genieten met hoofdletter G ;)

    Onder een warme douche stappen. Helemaal als het koud is en dan lekker op temperatuur komen onder een warme douchestraal.

    Het moment dat ik in bed kruip als ik echt heel moe ben.
     
    Mop81 likes this.

Share This Page