Oh en ik vind het dus helemaal niet leuk als hier vriendjes spelen. Is wel vaak het geval en gebeurd dus ook gewoon maar ik vind het dus gewoon niet leuk. Druk, ruzietjes, gezeur wat ze moeten doen… ga maar lekker buiten spelen
Ohmy.. ik was laatst op een regenachtige zaterdag schoenen kopen met beide kinderen tijdens zo'n kortingsweek actie. NOOIT MEER. Waarom dacht ik ook dat het een goed idee was?
Festivals Concerten Vrijwel alles dat op TV komt Bruiloften, verjaardagen, babyshowers, buurtbarbecues etc. Boeken, parfum of douchespullen cadeau krijgen. Is gewoon te persoonlijk, dat krijgt een ander nooit goed gekocht voor mij. En boeken lees ik niet, ik luister alleen. Paprika Venkel Anijs Spontane visite
- Skieen - Op vakantie met andere mensen dan m'n gezin erbij - Logees (kinderen en volwassenen) - Zonnebaden
Handcrème. Hoe vaak ik dat niet als cadeautje ergens bij heb gekregen en ik vind het vreselijk. Dat geplak aan je handen brr. Zelfs als ik dagcrème op m'n gezicht heb gesmeerd veeg ik mijn handen af aan een handdoek.
Euro Disney Sushi ( vooral nu ik eens heb gelezen dat er vaak wormpjes in zitten Onverwachte visite Max Verstappen en alles erom heen Voetbal op tv Met andere mensen moeten optrekken tijdens een vakantie (zo vermoeiend
Stand up komedie incl films Mayonaise uit de supermarkt Bruine of pure Chocolade Thee of koffie zonder suiker Alcohol Vroeg opstaan om te gaan sporten, sporten in het algemeen, moet me eigen altijd dwingen Starwars, marvel etc Van de donkerbruine volkoren brood met pitjes Sociaal zijn, drukte en geforceerd iemand leren kennen. Dit kan komen omdat ik een introvert ben. Bellen...ik haat bellen of facetimen.
Grappig dat zo veel mensen hier niet van sushi houden terwijl die all you can eat restaurants altijd bom vol zitten en ook de thuis bezorging van sushi zo goed loopt
Dat doet me denken aan eentje die ik vergeten ben: Vuurwerk! Ik hoop zo dat dat een keer permanent afgeschaft wordt, in ieder geval voor consumenten.
Sushi. Koude rijst brrrr. All inclusive hotels. Wordt gek van die lui die alleen maar zuipen en (vr)eten de hele dag. All you can eat restaurants. Veel te druk en rumoerig. Alle programma's op tv. Vandaar ook geen tv abonnement meer. Bier zonder alcohol. Het beste is er uit.
• De stem van Anouk (zo’n nep geluid) • vrienden van Amstel live • de tompouce van de hema (je moet die van een echte bakker hebben met pudding erin)