Dat heb ik ook, rode sliertjes. Hier gisterenavond weer eens (sinds lang) gezellig gehad.. was ook voor het laatste voorlopig . En niet druk maken hoe je over komt. Alles eruit typen, daar zijn we voor!
Ben je een beetje gerustgesteld nu? Een echonheeft toch altijd nut zou je denken? Al is her maar voor je gemoedstoestand
ja gemeenschap vind ik nu ook heel eng.. ik had eer gisterenavond geen gemeenschap met hem maar alleen voorspel. Die ochtend erna ook verlies. Toen dacht ik al hmmm zou t daar door komen? Heb nu in 1 jaar al 4x mega plassen gehad. En zero verlies.
ja dat zei ze ? Ik dacht ook al, kan je lichaam een baby uitdrijven die nog leeft in dit termijn? Zomaar? Lijkt mij raar…
Toen ik in december bij de echo te horen kreeg dat het mis was, merkte ik echt de twee weken ervoor al een duidelijke vermindering in klachten. Misselijkheid was praktisch weg (terwijl ik ervoor echt de medicijnen nodig had) en voelde me veel energieker. Nu deze keer was de misselijkheid ook wel minder, maar de vermoeidheid echt nog heel duidelijk aanwezig. Achteraf gezien heb ik die MA onbewust wel aangevoeld. En hoewel ik nu ook echt onzeker was, voelde het toch wel anders.
@Newbie123 bij mijn MA had ik vanaf het begin al een niet pluis gevoel. Weet niet voelde niet goed.. was toen wel echt goed beroerd wbt symptomen. nu heb ik dat niet.. enige is dat ik t een soort van te mooi vind om waar te zijn - omgeving die goed reageerde ( onverwachts ) mooie tijd, in 1x goed ( voor jongste dochter 4 miskramen ) alles is mooi en perfect. Ben blij als ik die nipt uitslag heb ( goeie ) en verder ben en die baby kan voelen.
Dit heb ik ook wel, ik geloof h t gewoon nog niet. Ben ook blij als we een goeie nipt hebben en ik de kleine ga voelen.
Ik herken het. Ons traject ging niet zonder slag of stoot, dus dit lijkt ook te vlot om waar te zijn. Ik blijf denken: mijn lichaam heeft al zo vaak niet gedaan wat die moest doen, waarom nu wel?! Helaas hoor je het wel vaker dat dames gewoon symptomen hebben en uiteindelijk toch geen kloppend hartje meer. Dus geen bloedverlies wil ook niets zeggen. Hoe dan ook is het eerste trimester zenuwslopend.
Ik zei het niet helemaal duidelijk. Ik ben al 4x zwanger geweest (waarvan 2 kids) en heb in al die zwangerschappen bloedverlies gehad. Nu dus met 12,5 week nog niets.
klopt,, na zoveel miskramen ga ik er idd al standaard vanuit, die baarmoeder “werkt” niet dus waarom nu wel? Bij mijn MA had ik idd geen bloedverlies, helemaal niks.. naja ik ben als goed is nu in t tweede trimester.. maar man man man..
Ik woon in de buurt van roosendaal @bloedverlies hier nog niks gehad alleen voor de tien weken. Ik ben echt gesloopt de laatste dagen kan heel de dag slapen