@MamaIV ik heb het ook paar keer gehad met action testen, dan denk je komt een streep en dan ineens weg.
Ah nee, wat naar! Sterkte! Hopelijk de volgende ronde wel een goede plakker. Bij mij willen ze geen bloedprikken dus ik moet gewoon afwachten
Jammer genoeg al met 3 in deze groep. Hopelijk komt er nog veel roze blij en blijft iedereen op roos.
Inderdaad, ik heb zoiets van als het dan toch moet maar ineens. Had jij eerst buikkrampen en dan bloedverlies of en hoeveel tijd zat er tussen. Ik heb sinds 15u echt erge buikpijn maar nog geen bloedverlies
Gisteren middag en avond had ik wat krampen. Heel licht. Vanmorgen begon de rest. Maar voorlopig op 2 steken na nog weinig pijn.
Ah nee, wat balen van alle witte testen en al dat rood op de lijst... en wat naar @Augustus2019... knuffel
Heel veel sterkte gewenst voor de dames die eerst roze waren en helaas dit moeten meemaken.. dikke knuffel en hopelijk wordt het jullie echt snel gegund
Heb vanochtend getest. Helaas is die wilt. heb toch vandaag besloten om een uitstrijkje te maken. Dat heb ik vanmiddag laten doen.
Ja sterkte meiden op rood. En degene die van roze naar rood zijn gegaan, ik wist niet dat het er al 3 waren. als je dat allemaal zo leest dan wil je toch wel weer langer wachten met testen. Ik heb dat ook 2 keer meegemaakt en dat is echt ruk.