Hallo! In januari dit jaar heb ik mijn booster prik laten zetten, dit was de 3de vaccinatie. Sinds dat moment is mijn menstruatie cyclus totaal ontregeld. Sinds dit jaar (januari dus) heb ik een cyclus van 59-68-53-84 dagen gehad.. Heeft iemand dit ook??! Want ik vind het zo toevallig allemaal. Januari 2023 heb ik een afspraak bij de fertiliteitskliniek dus ik ben zeer benieuwd wat daaruit gaat komen. maar ik vroeg mij dus af of iemand door het vaccin ook al meer dan een half jaar klachten heeft. Buiten mijn onregelmatige cyclus heb ik geen andere klachten. nog ter info; in december 2019 ben ik gestopt met de pil en heb ik in januari 2020 het koperspiraaltje laten plaatsen. Mijn cyclus met koperspiraal was altijd z’n 42-47 dagen. Ook vrij lang maar dat was voor mij normaal. In april 2022 heb ik het spiraaltje laten verwijderen.
Hier heb ik in februari mijn booster gehad. Tot eind juli geen menstruatie gehad. Tussen eind juli en midden september 4keer ongesteld geweest. En nadien weer 7 weken tussen. Dus hier ook een raar boeltje.
vervelend zeg! En dat terwijl je voorheen een regelmatige cyclus had? Let jij op je voeding, vitamine inname of iets dergelijks? Om je hormoonhuishouding weer in balans te krijgen?
Ik heb in januari mijn booster laten zetten en vanaf dat moment gekke lange, onregelmatige cyclussen gehad. In de zomer begon het te stabiliseren en afgelopen maand was weer netjes 28 dagen - voor het eerst sinds december 2021.
Ik dacht al dat ik niet de enige zou kunnen zijn, maar op internet is hierover niets terug te vinden. Alleen dat het de eerste cyclus na de prik klachten kan geven. Ik was begonnen met ovulatie testen maar na 52 dagen werd ik er een beetje moedeloos van en ben ik gestopt want ik kon mijn piek niet vinden. Uiteindelijk dus na 84 dagen ongesteld geworden. wie weet heeft het een andere oorzaak, maar voor nu stelt het me wel gerust.
Bij mijn eerste vaccin had ik juist een gigantisch bloedbad! Wat ik totaal niet gewend was. Ik bleef maandverband en tampons gebruiken. De keer erna nergens last van maar wel sinds het stoppen van de pil amper bloed. Nog minder dan ik ooit gewend ben geweest. En sinds een enkele maand gaat t weer wat beter. Voor mij geen vaccin, ook al is het niet zeker dat het daardoor komt.
Ai dat is ook klote ja! kan nu zijn dat je nu aan het ontpillen bent? Had ik toen ook toen ik stopte met de pil. fijn dat het nu weer wat beter gaat! Voor mij ook vaccin meer nee.
ja klopt zou ook goed het onthullen kunnen zijn hoor. Maar toch zegt mijn gevoel iets anders. Daarom ga ik het risico niet meer nemen. HAha
Ik heb afgelopen januari ook mijn booster gehad, en daarna 5 maand niet ongesteld geweest! Was heel naar, veel zwangerschapstesten verspild! In de zomer had ik ook kortere cyclussen, maar inmiddels is het wel weer stabiel! Ik heb wel erg veel last van pms-klachten sinds die tijd.. Ik ben er mee naar de huisarts geweest, maar die noemde het ontpillen. Ik ben in augustus 2021 gestopt met de pil, en had tot januari een erg regelmatige cyclus. Ik kan mij niet voorstellen dat het nog van het ontpillen was omdat ik daarvoor dus geen klachten had.
Dit lijkt me dan ook geen ontpillen hoor! Wel frusterend allemaal lijkt mij. Ik had gelukkig geen klachten zoals geen menstruatie of eisprong. Mij viel het juist op dat mijn menstruaties na de vaccinatie geen of veeeel minder pijn doen.
lijkt mij inderdaad ook niet dat het aan de pil ligt.. jammer dat het daar toch snel op gegooid wordt. Ooef je die zwangerschapstesten.. ik heb er ook al veel gebruikt. Je wordt er zo onzeker van! Maar ik ben al blij om te horen dat ik niet de enige ben en dat het zich waarschijnlijk weer hersteld. Al duurt het nu al 10 maanden
Daar zou ik wel van uit gaan ja! Ik ben benieuw of de fertiliteitskliniek ook een verband ziet met de vaccinatie
Zelf geen ervaring maar een collega had ruim 6 maanden geen menstruatie na de vaccinatie. Ik pas er nu ook voor
Ja hier ook,al een jaar lang iedere 2 weken ongesteld... zo vreselijk. En dat van alleen de eerste 2 prikken,booster en alles wat er op volgt durf ik niet meer te laten zetten...
Ja echt bizar,in mijn omgeving hoor ik het ook veel terug komen. Volgens de huisarts zou het niet moeten kunnen,maar ik heb inmiddels al zoveel mensen hier over gehoord.. kan geen toeval meer zijn..
Kan inderdaad geen toeval meer zijn! Ook irritant dat er niets over te vinden valt op het internet. Zeker omdat ik nu lees dat het bij meerdere een langdurig probleem veroorzaakt. maar goed, ik probeer in de tussentijd maar van alles om mijn hormonen in balans te krijgen.. vitamines slikken, voeding aanpassen maar dat heeft tot nu toe weinig effect. Maar misschien heeft het gewoon wat meer tijd nodig
Ik heb 2 goede vriendinnen die ook onregelmatig werden. En omdat huisartsen het dus blijkbaar niet serieus nemen wordt het nergens geregistreerd en wordt niemand erover voorgelicht. Sterker nog, je wordt bijna voor gek verklaard als je een verband legt.
Dat denk ik ook. Dat velen hierover naar de huisarts bellen, maar omdat het niet als verband uit het onderzoek is gekomen, wordt er gezegd dat het niet hierdoor komt en dan wordt het ook niet geregistreerd.