Hallo, jullie hebben deze week meegekeken met me en bevestigd dat de test positief was. Nu heb ik er helaas echt geen goed gevoel bij. Met ClearBlue test ik negatief en met deze van Sensitest zie ik geen enkele oploop Willen jullie nog eens je licht erop schijnen?
Lijkt op de foto inderdaad wat op afloop. In het echt zie ik dat niet zo maar ook zeker geen oploop. Ik zou een weekje of 5 moeten zijn. Sterkte voor de meiden met bloedverlies
Je had op 4 november een positieve ovulatietest toch? Dus dan zou je eisprong 6 november geweest kunnen zijn en ben je nu 14 dpo = 4 weken zwanger. Ik vind het er ook voor die termijn helaas niet goed uitzien, je zou vanaf woensdag (eerste positieve test) wel wat oploop verwachten.
Ohh neeeee wat naar Heel verdrietig voor je - veel sterkte! Wees maar heel lief voor jezelf nu, je hebt het nodig.