Hmm. Je ergert je aan iets of iemand idd. Of iets irriteert jou. Ohhh wat ben ik dom. Ik zit mijn eigen argument naar beneden te halen! Je hebt helemaal gelijk. Wat je zegt letterlijk ook dat iets je begint te irriteren. Hoe kan ik dat nou verkeerd gelezen hebben? je hebt helemaal gelijk natuurlijk!
Ik denk dat "zij" een man is.. Heb eens een stuk terug gelezen wat ze allemaal heeft geplaatst en ik weet het wel zeker eigenlijk!
Ik dacht dat er 2 onder haar account schrijven? Die man schrijft namelijk nog onduidelijker (indien mogelijk).
Ja uhh weet niet of ik dat zo kan zeggen.. hij/zij, ik weet het zelfs niet eens, kent mij ook nog denk ik.. maar ik herken het door constant over dit te praten en laatst zag ik namen Su, Rem, An dus nadat ik dit zag ben ik even terug gaan zoeken en toen ik er ooit mee heb geappt was het Rem, Jes, Tam en Su. en dan die Vectra waar hij iets over zei in een topic. Dat is allemaal veelte toevallig
Ik weet niet wat erger is, t doet me niet zoveel eigenlijk. Vanaf t feest wat R veroorzaakte tot nu en ik wacht rustig verder tot partner zn afspraak heeft gehad en gecontroleerd is. "Zo'n vaart loopt t niet" nouja dat bleek dus tóch wél zo'n vaart te lopen. Dat R kwam vond ik niet erg maar tis wel de laatste. Heet geen maria, ook niet als tweede naam dus ik ben 100% safe
Sinds een jaar echt een avontuur!! Ik ben single maar wel met een vaste strenge partner en ik geniet enorm
Maar is het dan zo lastig om aan je trekken te komen? Als je single bent lijkt mij het juist makkelijk om een geweldig seksleven te hebben of denk ik nu te makkelijk?
Die van 100 kilo Maar nu is ze afgevallen en kleding kopen is lastig. An, Rem en Su. Het is me een drietal Maarrrr… en daar blijf ik bij: hun intentie is volgens mij heel erg goed. Het komt alleen wat idioot over.
Maar, serieuze vraag, vind je het dan niet lastig om geen seks te hebben? Ik bedoel, mis je het niet? Nou weet ik ook wel dat je 1000 andere dingen kan doen op dit vlak maar de echte daad, tja daar kan voor mij weinig tegenop (wat niet hoeft te betekenen dat het voor een ander ook zo is).
Ik ben wel heel benieuwd wie jij denkt dat het is. Ze komt uit de omgeving en ontweek vorige keer mijn vraag over waar ze precies vandaan komt.
ik ben niet degene aan wie je het vraagt. Maar ik mis het op dit moment totaal niet. De keren na de vorige bevallingen overigens ook niet. mijn man wel.. maar zodra die me al aankijkt op de manier van :ik wil seks.. haak ik al af. Misschien wel juist omdat het altijd precies hetzelfde gaat.
Nope, mis t ook niet. Maar allicht komt dat ook doordat we de afgelopen 3 jaar in survivalmodus hangen vanwege de slaapstoornis van G. Gaat de afgelopen 1,5 week wel erg goed wel wat ups en downs maar dit is al prima hopelijk blijft t nu ook zo. Na bijna 3 jaar ben je wel een schim van jezelf namelijk, op heel veel vlakken.
Ik snap dat je dat denkt maar dat is echt een groot misverstand. Ja als ik het oké vind om met de eerste de beste het bed in te duiken. Dan wellicht wel. En 25 jaar geleden en 20 kilo minder, ja, toen was het wel een ander verhaal. Toen was het inderdaad best te doen, de kroeg in en genoeg leuke mannen. Daar heb ik ook de vader van mn kinderen ontmoet. Ik ben op zich niet tegen one-night-stands. Maar one-night-stand of niet, ik wil dat dan wel met iemand die ik zelf aantrekkelijk vind. Het hoeft heus niet meteen de liefde van je leven te zijn maar er moet natuurlijk wel iets van het Yesssss gevoel zijn. En de afgelopen jaren blijkt helaas keer op keer dat wat ik leuk vind, en aantrekkelijk, niet op mij valt. Zijn overigens uiteenlopende types. Ik ben dus ook te zwaar. Dat helpt niet. Ook dat is iets wat het gros van de mannen afstoot, heb ik helaas aan de lijve (letterlijk en figuurlijk ) ervaren. Dus nou ja. Dan is er dus geen seksleven. En ik vind dat best verdrietig. Ik ben 49, is het dan nu al voorbij? Ik heb echt huidhonger. Het doet pijn. Ik mis seks maar vooral de intimiteit met een man. Maar weet ook niet goed hoe ik er een andere draai aan moet geven. Overigens heb ik een single vriendinnetje die ook al jaren geen seks heeft gehad maar die zit er niet mee. Zij doet er ook totaal geen moeite voor en vind het geen probleem. Dat kan ook natuurlijk. Een ieder gaat er op de eigen manier mee om.