Er is ook een bekende (met name forensisch) patholoog anatoom met die achternaam! Ik weet natuurlijk niet hoe het er bij obducties daadwerkelijk aan toe gaat, maar als ik series moet geloven zijn ze vaak helemaal alleen met de overledene in een ruimte hahaha. Nogal een tegenstrijdige achternaam dus in zijn geval.
Die eerste, oef Dat je dan met zo een achternaam, als ouder zijnde bedenkt om je kind daarbij zó een voornaam te geven Die Braadworst is grappig
Ik zag Dhr K. Bouter voorbijkomen.. ik snap het nooit, je checkt de initialen en combi toch voor je kind geboren wordt..? Rijschool de Berm vind ik ook hilarisch. En mevrouw Nik.s-van Bove.n is ook best grappig.
Nog niet voorbij gekomen dacht ik: ik kwam iemand met de achternaam Snoep tegen. Zo zou ik ook wel willen heten
Lekkere ballenachternaam: van Nispen tot Sevenaer En dan verwacht je dat er ook zo’n ballenvoornaam bij hoort, zoiets als Diederik chique uitgesproken ofzo.. maar nee, dan heet ie Eppo Doet me denken aan “malle Eppie”
Wijfje. Toen ik dat voor het eerst las vond ik het al een beetje gek, maar toen ik hem zag helemaal.. was echt een ontzettend grote en brede (lees gespierde) vent..
Wat ook best grappig is: "de Tokkies" heten eigenlijk helemaal geen Tokkie (op de moeder na dan), maar Ruijmgaard. Dat is juist zo'n sjieke naam