Hoihoi, is er toevallig iemand de afgelopen weken naar Landal het Vennenbos geweest? Hier en daar hoor ik dat de watertemperatuur in het zwembad (veel) lager is dan voorheen. Ben benieuwd wat de ervaringen zijn. We zijn er eerder geweest en toen was de watertemperatuur heerlijk.. maar twijfelen nu of we moeten boeken.
Wij zijn bij Landal Veluwemeer geweest met Sint en daar was het zwembad water ook kouder dan voorheen
Dat is toch bij zowat alle zwembaden? Ik hoorde over centerparcs ook die klacht. Ik hoop Vennebos niet, gaan wij in maart heen.. En ik hou niet van koud zwemwater haha
Wij waren in de herfstvakantie in CP Het Meerdal en vonden het water van het zwembad ook koud. Maar goed, dat is een ander bedrijf, dus ik durf niet te zeggen of dit bij landal ook zo is.
Begrepen dat overal de watertemperatuur best omlaag is. CP sowieso, kennissen gaan daar het bad niet meer in.
Ik ben afgelopen weken bij meerdere zwembaden geweest en overal is het water vrij koud nu Landal en CP hebben inderdaad overal ook de temperatuur omlaag gebracht.
Wij waren er vorig weekend en ik vond het ook meevallen. De kinderen heb ik er geen seconde over gehoord in ieder geval. En zelf had ik er ook geen last van. Misschien scheelt het dat wij regelmatig in het plaatselijke wedstrijdbad zwemmen? Dat is fris als je erin gaat (water wordt niet verwarmd, wel binnen) maar als je eenmaal aan het zwemmen bent is het goed te doen. Dus voor ons voelt CP nog steeds als tropisch haha.
Wij waren vorig weekend in het Vennenbos en vonden het water echt niet koud(er). Nu zijn de kinderen wel al wat groter. Hoe de ervaring voor een baby/peuter/kleuter is weet ik niet.
bedankt allemaal. conract gehad met een medewerker daar. zij geven aan dat de temperatuur een tijdje lager is geweest maa sinds 2 weken weer op de temp zoals hij voorheen was. Daar vertrouwen we dan maar op
Ik las van de week een stukje dat de watertemperatuur van 30° terug is gezet naar 28°. Door de vele klachten wordt het nu weer omhoog gezet naar 29°. Kan het stuk nu niet zo snel vinden.
Bij Centerparcs is er zoveel geklaagd dat ze besloten hebben om de temperatuur weer omhoog te zetten. https://www.rtlnieuws.nl/editienl/artikel/5352670/center-parcs-de-kempervennen-koud-subtropisch-zwembad-huisje
Gevonden! https://www.rtlnieuws.nl/editienl/artikel/5352670/center-parcs-de-kempervennen-koud-subtropisch-zwembad-huisje