De action testen gaan niet zo snel dat was mezelf ookal opgevallen. Ik had als eerste sensitest die strepen verkleuren ook zo raar. Kruidvat is veel fijner! Had ik dat geweten had ik nooit eerst andere testen gekocht
Ik heb net weer een doosje easy at home binnen gekregen en die vind ik ook heel prettig. Morgen maar weer testen…
Ik heb gisteren ochtend en middag getest met easy at home. Volgens mij wel wat oploop. Kv is duidelijker…. Woensdag heb ik een hele vroege echo gezien mijn verleden.
Ik ga je feliciteren voor nu ben je zeker zwanger en ziet er goed uit. Ik duim keihard voor je dat deze zwangerschap wel een kindje op mag leveren ♡
Dames, word ik nu gek?? Ik hen vandaag 11 / 12 dpo getest. Gisteren getest en was negatief. Vanmorgen weer getest maar had de hoop eigenlijk op gegeven, want had ook lichte menstruatie krampen. Vanmorgen kon ik niet echt zo snel iets zien op de test. Hij was nog roze en niet helemaal opgedroogd en heb hem na 2 min weg gelegd, want ik leek zo snel niet iets te zien. Heb ook niet heel goed gekeken. Nu dacht ik zojuist laat ik toch nog maar even kijken. En ik zag een licht streepje. Kan dit een indroger zijn? Zo duidelijk?? Ik zit inmiddels in ronde 25 en heb heel wat testen gedaan, maar ik heb nog nooit zo duidelijk vals positief gehad? Het streepje is ook echt roze en niet grijs. Helpp.
Ik zou nog een keer testen en dan minimaal 5 minuten wachten na het door lopen. 2 min is echt te kort.
Dit is toch de test van vanmorgen, maar dan met water doorgelopen?? Ik zou even een nieuwe test doen.
Dat is inderdaad de test van vanmorgen! Maar heb hem niet met water door laten lopen. Ga over een paar uur opnieuw een testje doen
Hoi dames, ik zit op 8 dpo en heb vandaag met middagurine getest… ik zie een streep, zien jullie die ook of word ik gek . ps: dit is allema foto’s van dezelfde test. De streep kwam direct binnen 2 minuten.