Hier erg rustig. We zien elkaar zaterdag weer even een middagje. Laatste keer was 26 okt. Maar ja is ook onze eigen keus omdat we de kinderen er niet bij willen betrekken.
@dotje1986 , wacht dus je kunt bij Lexa zien wie je profiel bekijkt? Dat lijkt mij ook raar dan kun je niet even ongegeneerd neuzen , valt gelijk op. Maar echt raar dat hij dan daar op je profiel gaat kijken, je eerst negeren en dan nu wel benieuwd zijn, pfff raar figuur. En ooh negeren is voor mij even boos spuien en door. En ja gelukkig wel gewoon contact gehouden, hij is dan helemaal bezorgd om mij, gisteren even de deur uit geweest, was ik zo aan toe toen kwam ineens code oranje, nou dan krijg ik direct een appje pas je op, code oranje, doe je extra voorzichtig en niet te laat maken dan dat je voor het begint thuis bent hoor. Dan denk ik smelt . @vlindermoeder , als dat voor jullie werkt is dat toch helemaal prima, 26 oktober klinkt zo ver weg, ik heb net niet geklaagd over 2 weken hoor . @Lill , maar echt en ik vind het zo mooi om te lezen en ook zo fijn dat hij er hetzelfde in staat en jullie beide kwetsbaar kunnen en durven zijn tegenover elkaar. Zo extreem als mijn dipje nu niet zo heel vaak gelukkig, ik belde ook het ziekenhuis van help het gaat niet en binnen 3 minuten had ik toestemming voor medicatie binnen want ik bel nooit eerder dus die hadden echt zoiets van als jij belt dan is het wel erg mis, het was even een combinatie van factoren die maakte dat het even hard mis ging, en van medicatie ben ik ook vaak meerdere dagen flink ziek, maar hij is dan helemaal bezorgd, niet teveel doen hoor, en pas je goed op jezelf, dus dat is lief. En niet heel ver maar te ver voor mij om zelf die kant op te gaan, half uur met de auto ongeveer maarja ik rij al jaren niet meer met de auto door beperkingen haha, dus dan is het niet heel haarbaar. Maar komt vast goed met elkaar zien, voor nu blijft het bij digitale en gesproken knuffels.
@pardoes het is wel wat rustiger hier als in even druk, maar meer balans zeg maar. Ik heb maar weer eens een profiel aangemaakt op Lexa. Tot nu zonder succes
Gisteren mijn tinder date weer gezien, na 2 maanden. Ik vind het lastig hoor. Het is heel gezellig de knuffel enzo zijn fantastisch, maar toch. Ik ben niet echt verliefd, misschien maar goed ook, omdat we elkaar zo weinig kunnen zien. Of is dit het gewoon niet. Twijfel twijfel twijfel. Wat wil ik, wat kan er, wat is realistisch?
Mja lastig, het duurde bij mij ook relatief lang voor ik echt die verliefdheid voelde. Maar vond hem wel leuk genoeg om te blijven zien. Mgoed, als je maar eens in de zoveel tijd tijd voor elkaar kunt maken...
Dank je.. Ik maak er altijd wat van. Maar het blijft soms ladtig die kerst. Enerzijds een tijd waarin nieuwe tradities mogen groeien en anderzijds het gevoel van gemis. Op veel vlakken hoor, niet alleen relationeel. Zaterdag en gisteren was dochter bij haar vader. Elk jaar neem ik me voor om " iets" te gaan doen en elke keer weer resulteert het zich in alleen zijn. Ik wandel dan wel enzo, maar altijd alleen. Maar dat gebeurt ook door het jaar heen. Ik kan het ook prima en soms ook graag zelfs. Maar toch. Hoe is de kerst voor de verliefden onder ons die niet samen zijn?
Mijn account is verwijderd en ik heb geen idee waarom. Ik was zelden online en deed niet veel met Tinder, vind het ook eng. Maar is daarom mijn account verwijderd? kan ik een nieuwe maken?
Volgens mij niet. Tenminste mijn account is ooit verwijderd en ik mocht geen account meer aanmaken. Blijkbaar doen ze dit als iemand je profiel rapporteert aan wederhoor doen ze niet echt
Oke raar. Gaan ze dan niet na wat gebeurd is ofzo? Enige wat ik me kan bedenken is, ik had iemand per ongeluk geliked maar die zochten iemand voor trio. Euhm dat hoef ik niet en die stuurden me enkele keren naar ik antwoorden nooit want had iets van joh op mn profiel staat geen ons en geen trio. Misschien die dan? Stomme Tinder.
Geen idee.. tijd geleden hebben ze mij ineens geblokt zonder duidelijke reden... dat was ook wel apart.. Je kunt t altijd proberen
Hoe gaat het hier en met de nieuwe liefdes en evt dates? @justme1974 al meer succes al Lexa? Hier meer succes op Lexa. Ben nu al een tijdje aan het chatten met een man en klikt best leuk. Date staat inmiddels ook gepland. Dus we gaat het zien.
Ik zou het niet direct realistisch vinden als je na elkaar twee keer te hebben gezien al helemaal hotel de botel bent. Bellen jullie wel regelmatig? Als hij leuk en gezellig is blijf je gewoon afspreken en zie je wel waar het bootje naartoe vaart.