Neejo?? Ik vond ze zo roze! Was je urine heel licht? Als het een echte positieve test was gister, moet cb digitaal het ook aangeven. Wellicht daar nog een poging mee doen?
Raar hè? Ik snap er ook niks van! Ze waren gister ook beide binnen de afleestijd te zien. Vandaag zag ik bij beide alleen maar een witte streep tevoorschijn komen en daarna dit. M’n urine was iets lichter dan gister. Maar met die 2 duidelijke strepen van gister had ik in ieder geval wel iets verwacht te zien op de testen Ik heb ook een CB digitaal gekocht maar die durf ik nu niet te doen.
Ik snap je Wat een mindfuck dit! Heb dit nog nooit gezien bij die kv2v5! Snap dat je het eng vind die cb te doen... Maar wellicht toch 'fijn' duidelijkheid te hebben met oog op de feestdagen? Ik hoop gewoon voor je dat de testen van vandaag 'kapot' zijn!
Heb idd de CB toch maar even gedaan + nog een KV. Maar het is wel duidelijk nu. Wat een mind f*ck dit zo inderdaad
Nou ja zeg!!! Wat slecht van die 2 testen. Dat hele doosje was dus gewoon niet goed. Zo duidelijk vals positief testen zou echt niet mogen!!
Wow, dat is wel echt bizar. Ik vond ze wel erg duidelijk voor 10dpo, maar dat ze vals waren had ik niet gedacht. Sterkte..
Ohh shit wat lees ik nou wat kut dit! Ze waren zo duidelijk! Nouja zeg.. dit is echt gefucked.. sorry.. dikke knuffel meid!
Bedankt allemaal voor het medeleven Het blijft een gekke situatie en ik ben de hele dag al van slag. Ik heb al 3 dagen wat kramp hier en daar en dat is nog steeds niet afgenomen na vanochtend. Ooit iemand dit meegemaakt zo? Ene dag vrij duidelijk positief, dag erna negatief en de dag erop heel misschien weer positief? #opzoeknaareensprankjehoop
Ik denk eerder dat er vrouwen zijn die net als jij dit soort positieve testen hebben gezien zonder zwanger te zijn.. ik herinner me dit soort topics wel, maar kan er zo snel geen namen aan plakken. Ik zou voor de vorm wel een klacht indienen.
Ik heb wel eens aflopende en daarna weer oplopende zwangerschapstesten gehad maar dat is helaas niet goed afgelopen. Echt enorm balen dit!!
Ik weet niet of je nog hebt getest maar ik had 2 keer een heel licht streepje en toen met wekenindicator negatief… die slaat pas later aan. Toen dag later met digitale early van CB en positieve test.
Denk eerlijk gezegd dat er wel iets is geweest... maakt t natuurlijk niet minder verdrietig maar denk niet dat het aan de test lag